Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(Amberi @ 2011 02 28, 23:35)
O jūs kaip ir klipuke sukat su 3 kojinėm, ar imat daugiau?

Aš ėmiau daugiau, bet šiaip paprastesniam, natūralesniam, variantui man užtenks ir triejų, daugiau neimsiu schmoll.gif
Mano plaukai yra lankstūs, šiek tiek banguoti, todėl pirmą dieną į darbą nesusisegusi neišdrįsau eiti doh.gif
QUOTE(Suoka @ 2011 03 01, 13:07)
Ką jūs tepėte, kad garbanos laikytusi?

Bet kokia šukuosenos fiksavimo priemonė gi tinka gi: putos, fluidai ir pan. Čia turbūt nuo plauko priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 01 kovo 2011 - 18:34
QUOTE(Plaukuselsmas @ 2011 02 27, 21:32)
user posted image

Cia is mano darbu galerijos  4u.gif


thumbup.gif labai gražu
Atsakyti
kiek vienetu kojiniu sunaudojote garbanoms? ir kokias naudojote kojines? as mastau, o jei kokias senas pedkelnes sukarpius? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2011 03 01, 14:07)
Mane irgi baisiai tos kojines sudominu, tike niekaip nesupratua ka jinai tepe ant tu plauku?
Ką jūs tepėte, kad garbanos laikytusi?

as tai patepiau trupuciu zeles,laike dvi dienasmir dariau su trim .
Papildyta:
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 02, 15:04)
kiek vienetu kojiniu sunaudojote garbanoms? ir kokias naudojote kojines? as mastau, o jei kokias senas pedkelnes sukarpius? biggrin.gif

gali but per plonos biggrin.gif ,as tas paprastas tris sunaudojau....
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2011 03 03, 17:50)
gali but per plonos biggrin.gif ,as tas paprastas tris sunaudojau....


tris poras ar tris kojines? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 03 04, 00:14)
tris poras ar tris kojines?  biggrin.gif

tris kojines biggrin.gif
Atsakyti
kuoduku myletojoms wub.gif
KUODUKAS
KUODAS 2
user posted image
user posted image
paprasta kasdien rolleyes.gif
PVZ


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Versacci*: 05 kovo 2011 - 19:11
Mergaite, o kokio ilgio plaukucius su topm koinem garbanojot... Mano deja siuo metu tik iki peciu, tai turbut per trumpi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2011 03 06, 21:18)
Mergaite, o kokio ilgio plaukucius su topm koinem garbanojot... Mano deja siuo metu tik iki peciu, tai turbut per trumpi sad.gif

Nugi imkit kojinę ir bandykit susukt: nepabandęs- nežinosi mirksiukas.gif O tada parašykit, ar gavosi 4u.gif Man atrodo, kad visvien šis tas turėtų gautis mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandziau pasidaryti paskutiniuosius kuodukus, bet nesigauna. Man jie nesivelia ar kaip cia pasakius, nesisuka traukiant uz plauku galiuko, i kuoduka...gal sakau, laku papukstus plaukus, cia taip reikia formuoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 03 06, 21:15)
Pabandziau pasidaryti paskutiniuosius kuodukus, bet nesigauna. Man jie nesivelia ar kaip cia pasakius, nesisuka traukiant uz plauku galiuko,  i kuoduka...gal sakau, laku papukstus plaukus, cia taip reikia formuoti... ax.gif

man tai kuo puikiausiai gaunasi, suku sruogytes i viena puse o jas sukeiciu i kita ir viskas gaunasi
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 03 06, 21:46)
man tai kuo puikiausiai gaunasi, suku sruogytes i viena puse o jas sukeiciu i kita ir viskas gaunasi

jau ir man gavosi smile.gif
Atsakyti