Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(Stichija @ 2011 02 27, 18:19)
Nu sugundet ir pametet  blush2.gif  Papasakokit kaip daret, nes labai jauu  wub.gif  wub.gif


o dariau labai paprastai , pagal prie kelis puslapiukus imesta nuoroda blush2.gif siaip irgi buvo sunku viduriuka sutvarkyti bet as ji siek tiek susukau ir labai gerai uzsisege aisku tos auseles kaspinelio po kiek laiko lauke issidraike bet gal todel kad nesegiau ju segtukais ir nesupurskiau laku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoveKitty: 27 vasario 2011 - 20:55
user posted image

Cia is mano darbu galerijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2011 02 22, 22:31)
gal kuri ismeginsit  4u.gif
kaspinas



QUOTE(Stichija @ 2011 02 27, 18:19)
Nu sugundet ir pametet  blush2.gif  Papasakokit kaip daret, nes labai jauu  wub.gif  wub.gif

4u.gif
Atsakyti
mallena - patinka mirksiukas.gif šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 02 11, 20:55)
Kaip susigarbanoti plaukus su kojinėmis  thumbup.gif

aciuks uz nuoroda 4u.gif manau daznai naudosiu,siandien isbandziau ,tai kai isleidau,taip keistai gulejo,bet biski pakrito ir atrodo tikrai super ax.gif ,nepamenu kada taip ir su bigudukais gerai butu gavesi...rekomenduoju thumbup.gif beje miegot vistiek jauciasi nepatogumas.
Atsakyti
LoveKitty, labai Jums tinka! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2011 02 28, 15:42)
LoveKitty, labai Jums tinka!  4u.gif

ax.gif blush2.gif 4u.gif aciu, labai malonu tai girdeti , nes siaip man suristi plaukai nelabai tinka verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi bandžiau su kojinėm, tai labai gražiai gavosi, o ir miegot nėra taip nepatogu, kaip kad miegant su bigudukais thumbup.gif Tikrai visom rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaukuselsmas @ 2011 02 27, 22:32)
[img]Cia is mano darbu galerijos  4u.gif

Dailu thumbup.gif O čia plaukų spalva nevienoda tokia, ar tik taip nuotraukoj atrodo? g.gif

QUOTE(sermuksnelis @ 2011 02 28, 15:20)
nepamenu kada taip ir su bigudukais gerai butu gavesi...rekomenduoju thumbup.gif beje miegot vistiek jauciasi nepatogumas.

QUOTE(Amberi @ 2011 02 28, 18:56)
Aš irgi bandžiau su kojinėm, tai labai gražiai gavosi, o ir miegot nėra taip nepatogu, kaip kad miegant su bigudukais thumbup.gif  Tikrai visom rekomenduoju mirksiukas.gif

Šiąnakt ir aš kojines išbandžiau cool.gif
Gerai, kad vyras anksčiau miegot nuėjo ir vėliau keltis turėjo, tad nematė kokia "pasipuošusi" žmona miegojo šiąnakt, o be to nereikėjo aiškinti ir jo naujųjų kojinių pakitusios paskirties biggrin.gif
Pripažįstu ir aš, kad dalykas pasiteisino drinks_cheers.gif Kadangi nusprendžiau, kad turiu daugiau nei 3 kojines, tai išsimiegoti sekėsi sunkiai ax.gif , bet rezultatas į kurį buvo eita, nenuvylė, tik miego šiandien labai pritrūko blush2.gif
Manau, kad vietoj žadėtų naujų suktukų verčiau nusipirksiu naują porą kojinių lotuliukas.gif
Ačiū Marcipanei už ekonomišką ir efektyvią nuorodą! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 28 vasario 2011 - 20:03
bis.gif bis.gif bis.gif
Malonu, kad nuoroda patiko blush2.gif Pati norėčiau išbandyt, bet žinau, kad nieko nesigaus, nes plaukai labai nelinkę suktis schmoll.gif Be to ir garbanos man netinka schmoll.gif
Atsakyti
Maniškiai irgi labai nesisuka unsure.gif Kai susisukiau su kojinėm, palaikė gal apie 3-4 valandas ir išsileido doh.gif O jūs kaip ir klipuke sukat su 3 kojinėm, ar imat daugiau?
Atsakyti
Mane irgi baisiai tos kojines sudominu, tike niekaip nesupratua ka jinai tepe ant tu plauku?
Ką jūs tepėte, kad garbanos laikytusi?
Atsakyti