Įkraunama...
Įkraunama...

Hyunai COUPE

ax.gif smile.gif sveiki planuoju pirkti Hyundai coupe 97-98 metu . gal galite pasakyti jos pliusus bei minusus? buciau dekinga ax.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Galinis rato guolis Hundai -500, golf2 30 lt, gal dar minusu pavardinti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justytė: 15 kovo 2009 - 16:41
ai bet žinai, vistiek golfo primokėtų - neimčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 03 15, 18:19)
ai bet žinai, vistiek golfo primokėtų - neimčiau smile.gif

Cia tik palyginau. As visada buvau uz mazdas
Atsakyti
smile.gif tai sakot geriau mazda? jei mazda tai mx3 ? bet si masinuke taip aki mano traukia unsure.gif o visi apie mazdas man sneka
Atsakyti
pirk mašiną, o ne tą nelaimę....Kieme dvi stovi, nei ten gražios jos man nei ką....Vienos durelių stiklai skoču užklijuoti - vanduo kiaurai bėga,...kitai variklius keičia dažniau nei tepalus....Dugnai abiejų išpuvę , nors abi naujesnės nei mano opelis....:S
P.S. HYUNDAI SCOUPE - ar ne taip rašosi? o gal ir klystu...
Atsakyti
smile.gif siek tiek suklydai smile.gif yra hyunday coupe ir scoupe smile.gif scoupe tai man irgi negraios 4u.gif beje turiu hyunday accent ir tikrai nesiskundziu jokiu problemu su ja, todel nelabai tikiu kurie varo ant masinos su ja nevaziave, gal yra turinciu ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(morkiuke @ 2009 03 20, 20:17)
smile.gif  siek tiek suklydai  smile.gif  yra hyunday coupe ir scoupe  smile.gif  scoupe tai man irgi negraios 4u.gif  beje turiu hyunday accent ir tikrai nesiskundziu jokiu problemu su ja, todel nelabai tikiu kurie varo ant masinos su ja nevaziave, gal yra turinciu ? blush2.gif



su Hyundajum nereikia ir važiuot, kad įsitikint, jog tai ne mašina (beje, važiavau, ir ne su vienu). detalių kainelės ohoho, o pūva nesveikai. kokybė surinkimo klaiki. joks padorus meistras tokios neims tvarkyti...

blink.gif nebent vyras mašiną tvarkys ir už serviso paslaugas mokės pats lotuliukas.gif tada moteriškei problemų tikrai nebus ir išlaikymas nebus brangus
Atsakyti