vidute60, 13 Sau 2014 - 16:22, paraĆ…ļæ½Ć„ā€”:
vidute60, 13 Sau 2014 - 16:22, paraĆ…ļæ½Ć„ā€”: ![]()
mes alytuje gyvenam,jeigu vaikas sunkiai serga gulejes ligoninese po sunkiu operaciju arba,tie kurie serga veziu,zmogeliukam i metus moka tam tikra suma vienkartine,arba yra tam tikra sunki liga,mes pries du metus buvo sumoketa 300lt,pernai bandem bet ligoninese negulejom tai ir neskyre,
Papildyta:
laguna11,sakykit mums yra f83,ir turetu priklausyti sanatorija,bet mums net neuzsimena niekas vel,tai reik reikalauti is paciu gydytoju apylinkes?![]()

Papildyta:
laguna11,sakykit mums yra f83,ir turetu priklausyti sanatorija,bet mums net neuzsimena niekas vel,tai reik reikalauti is paciu gydytoju apylinkes?


taip tikrai,mes irgi suzinojom is forumo mamyciu,ejom pas gydytoja sakau mums priklauso sanatorija,sako oi tai ka jums ten pades,yra sunkesniu atveju ir pan.sakau bet mums priklauso ir norim pameginti.o tenai vaikas ismoko sokineti,vaziuoti dviratuku,as be zado buvau kad logopede jam ir liezuvi masazuodavo,ir viska leisdavosi vaikas


