Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

aciu,mergaites, labai uz info, iskamantinejau cia jus 4u.gif labai jau suintrigavote su tais cimbais mane biggrin.gif ar tik neteks ir man arklio kakucio ieskoti biggrin.gif,
gal sitokio rudumo tie ziedai?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 17 kovo 2009 - 19:33
doh.gif Merginos, kodėl taip įsitikinusios, kad cymbidiumai lengviau auginami už falenopsius doh.gif Jau kuris laikas skaitau ir savo akimis netikiu g.gif Maniškis dvi vasaras lauke praleido, ir žiemoja vėsiai pagal rekomendacijas, bet žydėjimu net nekvepia. Nesakau, kad priežiūra teisinga manoji, neteigiu, kad viską žinau, išmanau ir kad jūsiškiai tikrai nežydės jei manasis nežydi, o bet tačiau yra gal peno apmąstymams g.gif
Atsakyti
axara, kiek blankesni, bet rudumas panasus, na paieskosiu nuorodos mirksiukas.gif
Papildyta:
http://images.google...htt...t=20&um=1
tokie, tik ryskesni mirksiukas.gif tau reikia geriau ryt VISKA apziureti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 17, 20:33)
doh.gif  Merginos, kodėl taip įsitikinusios, kad cymbidiumai lengviau auginami už falenopsius  doh.gif  Jau kuris laikas skaitau ir savo akimis netikiu  g.gif  Maniškis dvi vasaras lauke praleido, ir žiemoja vėsiai pagal rekomendacijas, bet žydėjimu net nekvepia. Nesakau, kad priežiūra teisinga manoji, neteigiu, kad viską žinau, išmanau ir kad jūsiškiai tikrai nežydės jei manasis nežydi, o bet tačiau yra gal peno apmąstymams  g.gif 

silinge, net nezinau, va pabandysiu ziemuze pasakyti prognozes mirksiukas.gif
Atsakyti
mikuotuke, labai tau aciu uz nuoroda...na bet nera man labai grazi spalvyte verysad.gif nzn gal tikroveje kitaip 4u.gif
Šilingė nugasdinai mane, pradedu vel abejoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 17, 19:33)
doh.gif  Merginos, kodėl taip įsitikinusios, kad cymbidiumai lengviau auginami už falenopsius  doh.gif  Jau kuris laikas skaitau ir savo akimis netikiu  g.gif  Maniškis dvi vasaras lauke praleido, ir žiemoja vėsiai pagal rekomendacijas, bet žydėjimu net nekvepia. Nesakau, kad priežiūra teisinga manoji, neteigiu, kad viską žinau, išmanau ir kad jūsiškiai tikrai nežydės jei manasis nežydi, o bet tačiau yra gal peno apmąstymams  g.gif 


drinks_cheers.gif prieziura nera lengvesne mirksiukas.gif bet saviski atrodo pavyks prazydinti ax.gif pernai persodinau o dabar ruosiasi zydeti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 17 kovo 2009 - 19:40
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:12)
na, nauja tema galesiu ir as sukurti, jei neatsiras kureju  mirksiukas.gif
butu geriau dar surasti tema su SKM idetu reanimacijos aprasymu.  g.gif

gal cia paziurek REANIMACIJA
Citata:
„Reanimatorių“ orchidėjai pasidarysite taip:

- į permatomą celofaninį maišelį įdėkite nedidelę saujelę džiovintų šiek tiek drėgnų kiminų ir ant jų padėję reanimacijai paruoštą orchidėją užriškite maišelį,

- užrištą maišelį su gėle laikykite šiltoje šviesioje vietoje,

- kas kelias dienas maišelį atriškite ir pasižiūrėkite, kaip laikosi orchidėja, ar nedygsta naujos šaknys, galite ją nupurkšti,
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 20:13)
kad Kaune as nerandu kazkodel siuo metu, o man jos LABAI DABAR REIKIA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 17 kovo 2009 - 19:46
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 20:39)
mikuotuke, labai tau aciu uz nuoroda...na bet nera man labai grazi spalvyte verysad.gif  nzn gal tikroveje kitaip  4u.gif 
Šilingė nugasdinai mane, pradedu vel abejoti  biggrin.gif

zodziu, as ryt paskambinsiu, paklausiu, ar atveze cimbu, kokiu spalvu, kokiu kainu ax.gif
as tai jau vizija turiu savo cimbo, tai bent zinau, ko ieskoti, kitaip apsikrauciau jais ir paversciau namus dziunglemis ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:43)
zodziu, as ryt paskambinsiu, paklausiu, ar atveze cimbu, kokiu spalvu, kokiu kainu  ax.gif
as tai jau vizija turiu savo cimbo, tai bent zinau, ko ieskoti, kitaip apsikrauciau jais ir paversciau namus dziunglemis  ph34r.gif


palauk, juk tu kiek jų jau turi? blink.gif lotuliukas.gif ir dar vizijose yra blink.gif ne tu, 4 jau turi? blink.gif ir 30phal.? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 17, 20:46)
palauk, juk tu kiek jų jau turi?  blink.gif  lotuliukas.gif ir dar vizijose yra  blink.gif ne tu, 4 jau turi? blink.gif  ir 30phal.?  blink.gif  blink.gif  blink.gif

eee, turiu 4 cimbus, o like apie 30 orchiu yra: keliolika falenopsiu, keleta dendrobiu (vienas ju - nobile), paskui pora neaiskiu oncidium ar dar ko ("senuku" informacijos stoka!), eee, cambrija, dvi miltonijas, tris raibuoles..... na, lyg viskas ax.gif
as dabar pati susipainiojusi esu blush2.gif doh.gif
na va...
o dar man reikia raudono cimbo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:50)
eee, turiu 4 cimbus, o like apie 30 orchiu yra: keliolika falenopsiu, keleta dendrobiu (vienas ju - nobile), paskui pora neaiskiu oncidium ar dar ko ("senuku" informacijos stoka!), eee, cambrija, dvi miltonijas, tris raibuoles..... na, lyg viskas  ax.gif
as dabar pati susipainiojusi esu  blush2.gif  doh.gif
na va...
o dar man reikia raudono cimbo...  blush2.gif


Aaaaaaa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:43)
zodziu, as ryt paskambinsiu, paklausiu, ar atveze cimbu, kokiu spalvu, kokiu kainu  ax.gif

paklausk ir del oncidium sweet sugar ar uzveze lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites nesupykit, bet labai daug plepejimo ne i tema 4u.gif
ateinu paskaityti kaip prižiūrėti orchidejas , o randu plepalu ne į temą 4u.gif
Atsakyti