Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:01)
axara, bazese nukainoti cimbidziai nuo 110 lt iki 30 su milziniskais gumbais - sveiki, didziuliai, jie tau gerai turetu augti  bigsmile.gif


O Dieve...ka tu sakai biggrin.gif bigsmile.gif na net nzn, bijau dabar ir vaziuoti ten...bet jie be ziedu?
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 17, 20:00)
Aš tokią Miltoniopsis kaip čia http://www.fragranto...tonia_opsis.jpg    buvau radus ermitaže tokią pusiau gyvą, už 8.99, bet neėmiau, dabar sąžinė graužia  doh.gif

nu man tos miltonijos tai musiski "broliukai" ar kaip juos ten vadina biggrin.gif

QUOTE(*Indraja @ 2009 03 17, 20:03)
Sandrita, koks grožis! Vos tik pamačiau, užsinorėjau tokios ax.gif Laaabai gražus oncidiumas  wub.gif

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:03)
nu va, as 25 lt mokejau  unsure.gif  sugrizk ir nupirk ja  lotuliukas.gif


įdėjau nuorodą, kokia buvo.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 20:04)
O Dieve...ka tu sakai  biggrin.gif  bigsmile.gif  na net nzn, bijau dabar ir vaziuoti ten...bet jie be ziedu?

jie su dziustanciais ziedais, nelaistyti verysad.gif 2 ar 3 savaites taip ir stovejo, kiek pamenu, bazej.... vargsai... verysad.gif isgelbek rolleyes.gif siaip labai puikus, MILZINISKI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 17 kovo 2009 - 19:07
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:03)
nu va, as 25 lt mokejau  unsure.gif  sugrizk ir nupirk ja  lotuliukas.gif


mikuotuke, tai kas po cimbu eina eileje mano mamos dovanai blush2.gif thumbup.gif patark wink.gif
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 17, 20:03)
naujute - Xa taip ir pagalvojau apie tave...gaila tu ne mano mieste,o tai dabar lektum i parde biggrin.gif cia Marijamp didziojoj Maximoj,buvo gall 6-7 tokios grazuoles is ju iskart dvi paeme(viena as biggrin.gif) Nu tikiuosi jai pas mane patiks  ax.gif dabar reiktu daugiau pasiskaitinet kas kaip kur kada smile.gif

nu ir kodel as ne marijampolej gyvenu censored2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:06)
as perdziuvusi su dviem nupiepusiais ziedais pirkau, nes gailejau, o be ziedu kainavo senukuose 20 lt su nuolaida, todel verta pirkti!  bigsmile.gif


na o ten tie dideli krumai?bet man baisoka kad nemokesiu ju prazydinti, vistik niekada neauginusi 4u.gif klausyk, mikuotuke, kada gi tu parodysi savo kolekcija, as laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:01)
axara, bazese nukainoti cimbidziai nuo 110 lt iki 30 su milziniskais gumbais - sveiki, didziuliai, jie tau gerai turetu augti  bigsmile.gif

siandien kai maciau tu nukainuotu po 30 lapai ir ziedkociai ilgoki, o nenukainuoti gelsvai zalsvi g.gif zemesni po 60 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 20:06)

nu ir kodel as ne marijampolej gyvenu  censored2.gif

as ta pati pagalvoju,o kodel as ne Kaune gyvenu arba Vilniui lotuliukas.gif Nes jus ten papigiaja taskus zinot,visokiu groziu randat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 20:07)
na o ten tie dideli krumai?bet man baisoka kad nemokesiu ju prazydinti, vistik niekada neauginusi  4u.gif  klausyk, mikuotuke, kada gi tu parodysi savo kolekcija, as laukiu nesulaukiu  biggrin.gif

visos kartu ir prazydinsim wink.gif ne tu viena naujoke musu bury wink.gif
P.s reiktu nauja temute kurt po biskeli, kas apsiema??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 20:07)
klausyk, mikuotuke, kada gi tu parodysi savo kolekcija, as laukiu nesulaukiu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif as irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 17, 20:04)


nu žiedukai kažkuo panašus forma smile.gif kažkaip su MB nusisvajojom kurią dieną apie namą, tai sakau: man reiktų oranžerijos prie namo, nu nedidukės, savo pomėgiui smile.gif Sako: tai aišku, galima sumąstyt, kalba kalba ir aš suprantu, kad tą "nedidukę" jis supranta kaip balkono dydžio.. Sakau: ne, man kokių 30kvadratų reiktų.. labai jau iškalbingas jo žvilgsnis į mane buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 20:06)
mikuotuke, tai kas po cimbu eina eileje mano mamos dovanai blush2.gif  thumbup.gif patark wink.gif

nu ir kodel as ne marijampolej gyvenu  censored2.gif

oiu, kad nezinau, zinok, kitos, man rodos, dar kaprizingesnes g.gif ammmm.... raibuoles? tik beda, jei jos nuzydi (kai kurios!), skrotele nunyksta, o salia esanti skrotele tik kazkada isleis zieda unsure.gif
kas cia dar... mazas cimbas? lotuliukas.gif
Atsakyti