Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:40)
zinok, ant oncidiumu senukuose sugeba uzrasyti, kad ten falenopsis  doh.gif  tai jei nera originalios etiketes, negali zinoti, KA nusipirkai  lotuliukas.gif
Papildyta:
taip, taip, krissti_@, tik nesumastyk ismesti  lotuliukas.gif  pas mane reanimacijos skyrius - priimu lavonus!  bigsmile.gif
Papildyta:

ir as tave uzjauciu labai  verysad.gif  jauciu, jei man taip nutiktu, zliumbciau  verysad.gif  cray.gif

gerai kad bent ne zibutem vadina kokiom lotuliukas.gif
siandien man toks atsitikimas buvo, stoviu senukuose prie phaliku, dairausi kas gero, prieina tokia moteriske, sako bukit gera priminkit koks situ gelyciu pavadinimas, as sakau falenopsiai, o ji akis isputus "j TIKRAI NE TOKS" sakau kaip ne toks?TOKS!!! ji vistiek gincijasi, paskui pati prisimine, gi orchidejos cia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:42)
aaa, na tada gal falenopsiuka  ax.gif  nors bazese yra ir mazu cimbidziu, su 1 suaugusiu gumbu, zaliais ziedeliais  ax.gif
beje, jei domina, galiu ryt ryte paskambinti i aleksoto baze, paklausti, ka atveze  thumbup.gif

man tai aisku idomu, bet nejaugi jie vardins kiek ko ir uz kiek atveze??? blink.gif

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 17, 19:44)
va vaaaaaaaaa  biggrin.gif  mes visame kame randam nauda  drinks_cheers.gif  biggrin.gif
nu panos,dabar ziurim ka as nusipirkau ka tik biggrin.gif  clap.gif
user posted image toooooooookios sviezios geros daug ziedu,dar vienas ziedkotis salia lenda,bulves superines,daug vaiku ir tik 30lt  thumbup.gif  ax.gif

o boze wub.gif kur pirkai???
Atsakyti
naujute, tau dabar sirdis kulversciais vartosi turbut! blink.gif jeeetau, net neprazydes dar normaliai, o jau bulviu grozis doh.gif
tikrai, kur toki oncidiuma radai???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 18:32)
o as naujutes mamai patarciau geriau cimbidi  bigsmile.gif
pagalvojau, daug kas falenopsius nupudo, netinkamai priziuri, o cimbas taip ukiskai auginamas - kada liejai, kada neliejai, vasara metei i lauka, ramu  mirksiukas.gif


bet kad zinokit ne vienas sako,kad cimbidi daug sunkiau auginti nei phal, net pardavejos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:52)
naujute, tau dabar sirdis kulversciais vartosi turbut!  blink.gif  jeeetau, net neprazydes dar normaliai, o jau bulviu grozis  doh.gif
tikrai, kur toki oncidiuma radai????  blink.gif

apsiverte ir iskrito, dabar net nebeplaka, kodel as toooookio nerandu doh.gif
dieve mano koks grazuolis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 19:53)
bet kad zinokit ne vienas sako,kad cimbidi daug sunkiau auginti nei phal, net pardavejos  biggrin.gif

bet tikrai - seniau bijodavau cimbu, galvojau, lengviausia falenopsius auginti, bet dabar, po 2 sveiku ir dar 2 nupigintu isigijimo ir sekmingo ju bujojimo, isitikinau, kad su falenopsiais daug daugiau terliotis reikia, o jau cimbidziai... irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 17 kovo 2009 - 18:57
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 19:53)
bet kad zinokit ne vienas sako,kad cimbidi daug sunkiau auginti nei phal, net pardavejos  biggrin.gif

juos auginti tai nesunku tik jauciu prazydinti sudetinga g.gif
tai kas eitu po phal pagal auginimo lengvuma niekas nezinot???man dar katlejos grazios bet pati neauginus tai net neisivaizduoju kaip ten su jom g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 18:57)
juos auginti tai nesunku tik jauciu prazydinti sudetinga g.gif
tai kas eitu po phal pagal auginimo lengvuma niekas nezinot???man dar katlejos grazios bet pati neauginus tai net neisivaizduoju kaip ten su jom g.gif

na as tai nezinau, nes be phal nieko neauginu tik patyliukais po truputi apie cimbidi svajoju 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 19:57)
juos auginti tai nesunku tik jauciu prazydinti sudetinga g.gif
tai kas eitu po phal pagal auginimo lengvuma niekas nezinot???man dar katlejos grazios bet pati neauginus tai net neisivaizduoju kaip ten su jom g.gif


Aš tokią Miltoniopsis kaip čia http://www.fragranto...tonia_opsis.jpg buvau radus ermitaže tokią pusiau gyvą, už 8.99, bet neėmiau, dabar sąžinė graužia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 17 kovo 2009 - 19:03
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 19:59)
na as tai nezinau, nes be phal nieko neauginu tik patyliukais po truputi apie cimbidi svajoju  4u.gif  biggrin.gif

axara, bazese nukainoti cimbidziai nuo 110 lt iki 30 su milziniskais gumbais - sveiki, didziuliai, jie tau gerai turetu augti bigsmile.gif
Atsakyti
Sandrita, koks grožis! wub.gif Pamačiusi taviškį oncidiumą pradėjau dar labiau laukti, kai sužydės manasis, nes pirkau jį be žiedų, bus staigmena, kai pražys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Indraja: 17 kovo 2009 - 19:04
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 17, 20:00)
Aš miltoniją buvau radus ermitaže tokią pusiau gyvą, už 8.99, bet neėmiau, dabar sąžinė graužia  doh.gif

nu va, as 25 lt mokejau unsure.gif sugrizk ir nupirk ja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 19:48)
o boze  wub.gif kur pirkai???

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:52)
tikrai, kur toki oncidiuma radai????  blink.gif

naujute - Xa taip ir pagalvojau apie tave...gaila tu ne mano mieste,o tai dabar lektum i parde biggrin.gif cia Marijamp didziojoj Maximoj,buvo gall 6-7 tokios grazuoles is ju iskart dvi paeme(viena as biggrin.gif) Nu tikiuosi jai pas mane patiks ax.gif dabar reiktu daugiau pasiskaitinet kas kaip kur kada smile.gif
Atsakyti