Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(as_rutak @ 2009 03 17, 17:27)
karocia nusisausiu angel_sadangel.gif  nuvorto mano baltoji grazuoje... ir nuluzo pumpurai visi :v erysad:  verysad.gif  verysad.gif  plysta sirdis is  skausmo... negaliu net ismest pumpureliu verysad.gif


Nesijaudink 4u.gif man buvo lygiai tas pats, bet greitai gėlytė išleido naują žiedstiebį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 17:27)
merginos patarkit  ax.gif  sestadieni mamos gimtadienis, mastau koki cia grozi jai nupirkus, ka patartumet kad butu lengva prieziura ir ziedai grazus??

na jei naujoke orchiu auginime tai gal phal, sakoma,kad jie vieni is lengviausiai auginamu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 03 17, 19:18)
Nesijaudink  4u.gif  man buvo lygiai tas pats, bet greitai gėlytė išleido naują žiedstiebį  thumbup.gif

jetau nu tikiuosi verysad.gif verysad.gif verysad.gif jau tai gaila verysad.gif bet aciu kad tavo zodziai dievui i ausi biggrin.gif
Papildyta:
oi aciu uz uzuojauta mergaites smile.gif jus tikros drauges biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 19:24)
na jei naujoke orchiu auginime tai gal phal, sakoma,kad jie vieni is lengviausiai auginamu  smile.gif

naujoke, bet phal jau esu dovanojus, nu nebent koki labai ispudinga rasciau smile.gif o kas po phal eina pagal paprastuma???kaip katlejos?sunku priziureti ir prazydinti?
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 19:24)
na jei naujoke orchiu auginime tai gal phal, sakoma,kad jie vieni is lengviausiai auginamu  smile.gif

o as naujutes mamai patarciau geriau cimbidi bigsmile.gif
pagalvojau, daug kas falenopsius nupudo, netinkamai priziuri, o cimbas taip ukiskai auginamas - kada liejai, kada neliejai, vasara metei i lauka, ramu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 19:32)
o as naujutes mamai patarciau geriau cimbidi  bigsmile.gif
pagalvojau, daug kas falenopsius nupudo, netinkamai priziuri, o cimbas taip ukiskai auginamas - kada liejai, kada neliejai, vasara metei i lauka, ramu  mirksiukas.gif

cimbas aisku labai grazu, bet noreciau ko nors mazesniu gabaritu siam kartui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 17:51)
dar norejau paklausti ar cambria ir oncidiumas nera vienas ir tas pats? doh.gif  blush2.gif  gal ir durnas klausimas, bet siandien megos senukuose sustatytos geles, parasyta cambria, o man laaabai jau i oncidiuma nesa doh.gif  g.gif

zinok, ant oncidiumu senukuose sugeba uzrasyti, kad ten falenopsis doh.gif tai jei nera originalios etiketes, negali zinoti, KA nusipirkai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 17, 18:23)
Reik nuotraukos  smile.gif
P. S. jei visgi sumąstysi išmest, tai pirmiau mikuotukei parašyk, ji pas mus turi reanimacijos skyrių  ax.gif

taip, taip, krissti_@, tik nesumastyk ismesti lotuliukas.gif pas mane reanimacijos skyrius - priimu lavonus! bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 17, 19:28)
jetau nu tikiuosi  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  jau tai gaila verysad.gif  bet aciu kad tavo zodziai dievui i ausi biggrin.gif
Papildyta:
oi aciu  uz uzuojauta mergaites smile.gif  jus tikros drauges biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ir as tave uzjauciu labai verysad.gif jauciu, jei man taip nutiktu, zliumbciau verysad.gif cray.gif
Atsakyti
kas aleksoto maximoj nupirko knygą apie orchidėjas? ph34r.gif garantuotai kuri nors iš šios temos būrelio lens.gif dar buvo prieš kelias dienas, nepirkau ir še tau, kad nori...
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 19:34)
cimbas aisku labai grazu, bet noreciau ko nors mazesniu gabaritu siam kartui wink.gif

aaa, na tada gal falenopsiuka ax.gif nors bazese yra ir mazu cimbidziu, su 1 suaugusiu gumbu, zaliais ziedeliais ax.gif
beje, jei domina, galiu ryt ryte paskambinti i aleksoto baze, paklausti, ka atveze thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 18:40)

ir as tave uzjauciu labai  verysad.gif  jauciu, jei man taip nutiktu, zliumbciau  verysad.gif  cray.gif


o pažliumbusi - žiedus į permatomą platų indą sumerkčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 17, 19:40)
kas aleksoto maximoj nupirko knygą apie orchidėjas?  ph34r.gif garantuotai kuri nors iš šios temos būrelio lens.gif dar buvo prieš kelias dienas, nepirkau ir še tau, kad nori...

ne as! blink.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2009 03 17, 16:32)
Prieš pora metų važiavom visa šeima grybaut. Bet pasirodo grybų nei su žiburiu nerasi, tik musmirės ir  viena kita ūmėdė  doh.gif Tai visi namo surūgę važiavo, tik mano vienos veide šypsena švietė, nes iš visos kompanijos išvyka į mišką tik man vienai produktyvi buvo - visų krepšiai tušti,o maniškis kiminų su kaupu prikrautas  lotuliukas.gif

va vaaaaaaaaa biggrin.gif mes visame kame randam nauda drinks_cheers.gif biggrin.gif
nu panos,dabar ziurim ka as nusipirkau ka tik biggrin.gif clap.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
toooooooookios sviezios geros daug ziedu,dar vienas ziedkotis salia lenda,bulves superines,daug vaiku ir tik 30lt thumbup.gif ax.gif
Atsakyti