Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(amir'a @ 2009 03 17, 17:56)
nu jau situacija pas mane  doh.gif  unsure.gif 
pasirodo ne kas pas mane su gelem, pinigu medi ir dracena amaras uzpuoles,
ziuriu ir kaktusams kazkas ne to, tai pasiklausinejau su nuotraukom SM, pasirodo irgi skydamaris blink.gif cia rezultatas to, kad as nuo vasaros migruoju is namu i namus, remontas buvo, po to siaip pas tevus daznai, tai gelytes pradejo neaugti, o pasirodo kenkejai, ligos uzpuole  cry.gif
tai dabar sunerimau del orchidejos, ar gali ja skydamaris uzpulti scare.gif help.gif ??? jei taip, tai kokie gali buti pozymiai unsure.gif ?

taip gali, o pozymiai tai turbut tokie patys kaip ir ant kitu geliu buna blush2.gif
Atsakyti
As pernai po smulkaus remonto puses geliu netekau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 16:51)
dar norejau paklausti ar cambria ir oncidiumas nera vienas ir tas pats? doh.gif  blush2.gif  gal ir durnas klausimas, bet siandien megos senukuose sustatytos geles, parasyta cambria, o man laaabai jau i oncidiuma nesa doh.gif  g.gif

Ne visai biggrin.gif "Cambria" is a commercial name for intergeneric hybrids of Odontoglossum, Oncidium, Miltonia, Cochlioda Lindl. and Brassia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 17, 18:16)
Ne visai  biggrin.gif "Cambria" is a commercial name for intergeneric hybrids of Odontoglossum, Oncidium, Miltonia, Cochlioda Lindl. and Brassia.  4u.gif

supratau dabar drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 17, 16:32)
Laba diena, pervercioau visa jusu tema, matau kad tikrai ismatote kaip rupintis orchidejomis. Jos man irgi labai patinka turejau 3 , o dabar tik 2 beliko. noriu pasiklausti kodel taip nutiko? is pradziu pradejo vysti lapai (laisciau kas 1-1,5 sav) poto pradejo leidti nauja lapeli tie seni nudziuvo, o dabar ir tas naujas nuvyto, saknys visos rudos (kaip sausos) sad.gif ar jau ja man ismesti ar dar palaikyti?????


Reik nuotraukos smile.gif
P. S. jei visgi sumąstysi išmest, tai pirmiau mikuotukei parašyk, ji pas mus turi reanimacijos skyrių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 17, 15:52)
grei2iau nuo šviesos pertekliaus samanos.

tikrai? na nzn nera labai daug sviesos ten...bet jei sakai smile.gif siaip man labai itartina,kad jos tiek ilgai neisdziuva,na jau tikrai ilgokas laiko tarpas 3 sav g.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 16:51)
nejaugi axara domina tave cimbai???gi tau negrazu  biggrin.gif  thumbup.gif

na man grazu, zydyntys labai grazu wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
merginos patarkit ax.gif sestadieni mamos gimtadienis, mastau koki cia grozi jai nupirkus, ka patartumet kad butu lengva prieziura ir ziedai grazus??
Atsakyti
karocia nusisausiu angel_sadangel.gif nuvorto mano baltoji grazuoje... ir nuluzo pumpurai visi :v erysad: verysad.gif verysad.gif plysta sirdis is skausmo... negaliu net ismest pumpureliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 17, 18:27)
karocia nusisausiu angel_sadangel.gif  nuvorto mano baltoji grazuoje... ir nuluzo pumpurai visi :v erysad:  verysad.gif  verysad.gif  plysta sirdis is  skausmo... negaliu net ismest pumpureliu verysad.gif


pražydinsi, svarbu pats augalas gyvas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 17, 18:27)
karocia nusisausiu angel_sadangel.gif  nuvorto mano baltoji grazuoje... ir nuluzo pumpurai visi :v erysad:  verysad.gif  verysad.gif  plysta sirdis is  skausmo... negaliu net ismest pumpureliu verysad.gif

nu va, friends.gif neliudek labai console.gif vel prazys es atsargos pas augaliuka tai niekur nedigs . jeigyu visa saka nuluzo tai merk i vazele gal prazys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 17 kovo 2009 - 17:35
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 17, 17:27)
karocia nusisausiu angel_sadangel.gif  nuvorto mano baltoji grazuoje... ir nuluzo pumpurai visi :v erysad:  verysad.gif  verysad.gif  plysta sirdis is  skausmo... negaliu net ismest pumpureliu verysad.gif

Labai uzjauciu 4u.gif
Pernai as irgi vos neapsiverkiau, kai nulauziau 10 cm uzaugusi ziedstiebi verysad.gif
Bet ji netrukus nauja isleido. Jei gelyte pasiruosusi zydeti, niekas jai negali sutrukdyti biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 18:25)
tikrai? na nzn nera labai daug sviesos ten...bet jei sakai  smile.gif  siaip man labai itartina,kad jos tiek ilgai neisdziuva,na jau tikrai ilgokas laiko tarpas 3 sav  g.gif


na, dėl laistymo aš ne profė, bet jei ilgai nedžiūsta, gal pas tave ir taip aplinkoj daug drėgmės arba apipurški taip "riebiai", kad ir visą substratą sudrėkini?

dėl samanų ir kitokių kerpių, tai turėjau patirties su akvariumais daug, TIESIOGINĖ šviesa, saulės spinduliai, kartais net jei ir nėra labai ilgai trunkantys labai jau skatina tokių vešėjimą.


QUOTE(as_rutak @ 2009 03 17, 18:27)
karocia nusisausiu angel_sadangel.gif  nuvorto mano baltoji grazuoje... ir nuluzo pumpurai visi :v erysad:  verysad.gif  verysad.gif  plysta sirdis is  skausmo... negaliu net ismest pumpureliu verysad.gif


pasimerk, aš irgi turiu šaką stiklinėj jau savaitę ar pora, nes negaliu išmesti... tik ką nusipirktą orchę nulaužiau doh.gif
Atsakyti