Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Pasirodau su savais grožiais ax.gif

user posted image

Atsakyti
labas rytas, driu bigsmile.gif
a jau kokios grozybes! Ir spalvos kokios blink.gif thumbup.gif net neissirenku, kuri grazesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 09:43)
labas rytas, driu  bigsmile.gif
a jau kokios grozybes! Ir spalvos kokios  blink.gif  thumbup.gif net neissirenku, kuri grazesne  ax.gif

man vidurinioji nuostabiausia thumbup.gif
Papildyta:
niu noreciau ir as patrodyt savo gelytes, bet niekaip ikelt nemoku doh.gif kaip jus ikeliat? unsure.gif
Atsakyti
ikeliu i kompa foto. tada rasau zinute, prie jos apacioje spaudziu narsyti, tada surandu norima foto. tada, nuorodai esant tame laukelyje spaudziu ikelti si prieda ir palaukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 08:49)
ikeliu i kompa foto. tada rasau zinute, prie jos apacioje spaudziu narsyti, tada surandu  norima foto. tada, nuorodai esant tame laukelyje spaudziu ikelti si prieda ir palaukiu  mirksiukas.gif


bet gi norimo dydzio neimanoma ikelti? bent jau as seniai bandziau tai man tokius mikroskopinius leisdavo, as ikeliu per www.radikal.ru o ten browse ikeliam nuotrauka, o paskui trecia nuoroda copy ir cia paste
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 16, 21:47)
Merginos, prašau patarimo ...
Dvi persodintas orchidėjas, kurios po persodinimo sustingo augimo procese...
kiekvieną vakarą išnešu į šalčiausią kambarį ir anksti ryte prieš darbą parnešu.
Kaip prisiskaičiau, kad joms geriausiai 4-5 laipsnių skirtumas, taip ir tampausi ...
Ar kuri taip žaidžia  g.gif ir ar aplamai verta taip daryti, o tai nematau jokių rezultatų  doh.gif
Papildyta:
Aš panašią orchidėją sodinau. Ji šiokias tokias šaknis turi.
Reanimuoju, tokią kuri po apkarpymo liko visai be šaknų. Jokių  verysad.gif

Persodintiems falenopsiams, kol normaliai atsigaus po persodinimo, tikrai ne į sveikatą tas tampymas rolleyes.gif Kol gerai dar neįsitvirtinę substrate, geriau judinti kuo mažiau, kad nesibrūžintų šaknys. O šiaip jau priklauso ir nuo kitų sąlygų, bet jie puikiausiai auga ir mirksiukas.gif pastovioje temperatūroje

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 16, 22:18)
i sveikatele  4u.gif kai tiek daug turiu tokiu pusgyviu orchiu, tai nesunku ir patarimais pasidalinti  irnesakyk.gif  hihihi.gif
Papildyta:

del kiminu rasyk mamytei23.
O patupdyti, tai labiau ir reikstu patupdyma, kad saknys butu pavirsiuje, bet uzklotos dregnais kiminais  mirksiukas.gif

Aš siūlyčiau pasodinti įprastai, į substratą, šaknų pakankamai. Laikyti šaknis uždengtas drėgnais kiminais reiškia riziką, kad šaknys nuolat šlaps ir nepradžius, tai irgi nėra sveika 4u.gif

QUOTE(scorpioneeee @ 2009 03 16, 22:39)
Gavom dovanų dendrobium nobile. Labai daug kur skaičiausi apie ją, kaip supratau ji mėgsta vėsumą ir nedaug drėgmės... O ją reikia persodinti į tą patį substratą kaip ir kitas orchidėjas? O kaip su laistymu? irgi pamerkti ar ne? Kas augina praktiškai papasakokit ar kokio nors išskirtinesnio dėmesio joms reikia ar ne...
Papildyta:
Dėl kiminų: vakar nuvažiavom į parką, sniegas jau nutirpęs, kiminų aplink nors vežimu vežk. Kiminų pasiroviau, spyglius išsirankiojau, per naktį išsidžiovinau ir turiu dabar atsargų. Krizė taip sakant wink.gif

Dendrobiumų substratas kiek smulkesnės frakcijos, nes jų ir šaknytės plonesnės 4u.gif Prieš kelis puslapius tikrai nuvo aprašyta, kaip elgtis su dendr.

Kiminai auga pelkėje, bet ne parke schmoll.gif
Atsakyti
kiminai

neprisiraukit į Raudonąją knygų įrašytų doh.gif parodys paskui Gamtos patruliai doh.gif
--------------
oi, mikuotuke, prisijuokiau iš tavęs lotuliukas.gif įtariu, pažinčiau, jei pamatyčiau senukuose ar apskritai kur tarp vazoninių gėlių įkritusią merginą ir vyrą, saugantį artipilnį gėlių vežimą hihihi.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2009 03 17, 08:57)
Pasirodau su savais grožiais  ax.gif

koks grozis thumbup.gif esi gera gelyciu augintoja, kad taip graziai prazydinai thumbup.gif
Papildyta:
va kokia mano vargsele, bandysiu gaivint

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 17, 08:53)

Aš siūlyčiau pasodinti įprastai, į substratą, šaknų pakankamai. Laikyti šaknis uždengtas drėgnais kiminais reiškia riziką, kad šaknys nuolat šlaps ir nepradžius, tai irgi nėra sveika  4u.gif


nu pasodinau kazkaip bet netvirtai kazkaip 'stovi', lapai siek tiek nusveria i viena puse (stiebo nera). nu tikiuosi prigis...
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 17, 09:53)

Aš siūlyčiau pasodinti įprastai, į substratą, šaknų pakankamai. Laikyti šaknis uždengtas drėgnais kiminais reiškia riziką, kad šaknys nuolat šlaps ir nepradžius, tai irgi nėra sveika  4u.gif

silinge, as va kiminus siulau, nes juos kasdien vis pakilnoju, pavartau, leidziu isdziuti, neskubu drekinti - labai gerai stebeti taip saknu bukle mirksiukas.gif sakau, vienas miniukas net atsigavo bigsmile.gif aisku, nereikia kiminais slapiai uzvelti saknu ir apkamsyti, kad oro negautu ir amzinai slapia butu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 03 17, 10:02)
kiminai

neprisiraukit į Raudonąją knygų įrašytų  doh.gif parodys paskui Gamtos patruliai  doh.gif
--------------
oi, mikuotuke, prisijuokiau iš tavęs  lotuliukas.gif įtariu, pažinčiau, jei pamatyčiau senukuose ar apskritai kur tarp vazoninių gėlių įkritusią merginą ir vyrą, saugantį artipilnį gėlių vežimą hihihi.gif friends.gif

jauciu, kad atpazintum lotuliukas.gif man tai nejuokinga, sianakt vanda sapnavau doh.gif as jos net nenoriu ir nesiruosiu auginti! O ji sapnuose vaidenas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 09:21)

jauciu, kad atpazintum  lotuliukas.gif  man tai nejuokinga, sianakt vanda sapnavau  doh.gif  as jos net nenoriu ir nesiruosiu auginti! O ji sapnuose vaidenas doh.gif


ŽENKLAS biggrin.gif
Atsakyti
http://public.fotki....s/gamta021.html
niu bandau pasirodyt su savo gelytem nezinau ar pavyks blink.gif
Atsakyti