Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Daluksa @ 2009 03 16, 22:25)
tai kiek tu tų "nematomų" orchidėjų jau turi namie?  blink.gif  lotuliukas.gif
kažkam čia oncidium reikėjo, vilniuj ukmergės senukuose buvo vienintelis tokios kreminės spalvytės, geros būklės, tik nepamenu, kiek kainavo  g.gif

naujute norejo oncidium (girdejai, naujute?) ! Tik jauciu, cia is Kauno ji doh.gif ajaj...
Daluksa, na, virs 30, jau pameciau skaiciu lotuliukas.gif
tik nebedrisau vyro prasyti vazoneliu istatomu, nes kai pameciau skaiciu ir nezinau, kiek busimu inamiu bus, tai doh.gif jau ir geda blush2.gif
kaipgi tavo gelytes gyvena? bigsmile.gif
as kazkaip forumieciu gelyciu foto (nors ir matytu) pasiilgstu wub.gif gerai, kad nauji zmoguciai kokiu groziu imeta vis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, prasau skubaus patarimo: ar pries persodinant sitam phal.butina reanimacija? (Cia jau apkarpiau visiskai nudziuvusias saknis ir pabarsciau cinamonu. gal reiktu dar labiau apkarpyt,bet tada beveik nieko nelieka)

cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dreamere: 16 kovo 2009 - 21:42
Merginos, prašau patarimo ...
Dvi persodintas orchidėjas, kurios po persodinimo sustingo augimo procese...
kiekvieną vakarą išnešu į šalčiausią kambarį ir anksti ryte prieš darbą parnešu.
Kaip prisiskaičiau, kad joms geriausiai 4-5 laipsnių skirtumas, taip ir tampausi ...
Ar kuri taip žaidžia g.gif ir ar aplamai verta taip daryti, o tai nematau jokių rezultatų doh.gif




Papildyta:

QUOTE(dreamere @ 2009 03 16, 21:41)
sitam phal.butina reanimacija?


Aš panašią orchidėją sodinau. Ji šiokias tokias šaknis turi.
Reanimuoju, tokią kuri po apkarpymo liko visai be šaknų. Jokių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 03 16, 22:41)
Sveikos, prasau skubaus patarimo: ar pries persodinant sitam phal.butina reanimacija? (Cia jau apkarpiau visiskai nudziuvusias saknis ir pabarsciau cinamonu. gal reiktu dar labiau apkarpyt,bet tada beveik nieko nelieka)

cia

jos, kiek supratau, sviesesnes nuo fotosintezes nevykdymo g.gif o zalios tai geros visai mirksiukas.gif
as tavo vietoje sia orche patupdyciau ant extra substrato, apklociau saknis dregnais kiminais ir tegu sau auga mirksiukas.gif tikrai, net nereanimuociau - mano vienas mini falenopsis uz 5 lt parnestas perdziuves, turi tik 2 saknis. Lapai susirauksleje. Ir nieko, tupi dregnuos kiminuos, net nusvire ziedeliai atsigavo thumbup.gif (buvau tikra, kad nukris)
Papildyta:
QUOTE(Sanrita @ 2009 03 16, 22:47)
Merginos, prašau patarimo ...
Dvi persodintas orchidėjas, kurios po persodinimo sustingo augimo procese...
kiekvieną vakarą išnešu į šalčiausią kambarį ir anksti ryte prieš darbą parnešu.
Kaip prisiskaičiau, kad joms geriausiai 4-5 laipsnių skirtumas, taip ir tampausi ...
Ar kuri taip žaidžia  g.gif ir ar aplamai verta taip daryti, o tai nematau jokių rezultatų  doh.gif


manau, iki vasaros palik jas augti, kaip reikiant, be tampymosi, o kai ateis vasara, butu galima prie atviro lango diena nakti laikyti mirksiukas.gif ir bus temperaturu skirtumas mirksiukas.gif DEMESIO - TIK NE SKERSVEJY, SUSIRGS! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 16, 22:34)
naujute norejo oncidium (girdejai, naujute?) ! Tik jauciu, cia is Kauno ji  doh.gif ajaj...
Daluksa, na, virs 30, jau pameciau skaiciu  lotuliukas.gif
tik nebedrisau vyro prasyti vazoneliu istatomu, nes kai pameciau skaiciu ir nezinau, kiek busimu inamiu bus, tai  doh.gif jau ir geda  blush2.gif
kaipgi tavo gelytes gyvena?  bigsmile.gif
as kazkaip forumieciu gelyciu foto (nors ir matytu) pasiilgstu  wub.gif  gerai, kad nauji zmoguciai kokiu groziu imeta vis  thumbup.gif


Viena mane nervina mad.gif nei lapų leidžia, nei žydi, stovi vietoj schmoll.gif ai, dar viena tinginė yra, pas tą žiedstiebis jau nuo gruodžio pradžios nejuda schmoll.gif
Atsakyti
Beje, as galvojau apie toki tampymasi, bet paskui susimasciau - vasara ant nosies, tai butu sveikiausia oru permaina mirksiukas.gif
jei turi galimybe, net fallenopsius vasara istremk i lauka thumbup.gif taip misterija patare, o as kazkada apie tai irgi galvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 16, 22:50)
Viena mane nervina mad.gif nei lapų leidžia, nei žydi, stovi vietoj  schmoll.gif ai, dar viena tinginė yra, pas tą žiedstiebis jau nuo gruodžio pradžios nejuda  schmoll.gif


O jau kokį miniuką mačiau senukuose wub.gif nu toks mažytis wub.gif toks fainas, BET baltas.. trečia namie orchė būtų balta, tai susilaikiau smile.gif
Atsakyti
sveikutes, siandien is brolienes parsiveziau susibaigusia gelyte, bandysiu atgaivint. Lapai susirauksleje, bet gyvi, manau, kad nuo per mazo laistymo. stiebas po zydejimo nepatrumpintas ir apdziuves. ziuresiu kas bus.
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 16, 22:50)
Viena mane nervina mad.gif nei lapų leidžia, nei žydi, stovi vietoj  schmoll.gif ai, dar viena tinginė yra, pas tą žiedstiebis jau nuo gruodžio pradžios nejuda  schmoll.gif

daluksa, atidziai knygele apie orches vis paskaitau - jei falenopsis nustojo zydeti/nezydi, vadinasi, jam per tamsu. Cia kaltas toks metu laikas, va, koki balandi, geguze, turetu tavo tingioji stiebuotoji atsigauti drinks_cheers.gif
mano viena nuo lapkricio pradzios vis dar uzdarius riebu pumpura laiko blink.gif kiek ji gali kenteti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Krirma @ 2009 03 16, 22:55)
sveikutes, siandien is brolienes parsiveziau susibaigusia gelyte, bandysiu atgaivint. Lapai susirauksleje, bet gyvi, manau, kad nuo per mazo laistymo. stiebas po zydejimo nepatrumpintas ir apdziuves. ziuresiu kas bus.

jei apdziuves, tada palauk, kol visai nudzius ir kirpk, arba ir dabar gali mirksiukas.gif
paskaityk mano komentara dreameres gelei ir pritaikyk tokia kiminu reabilitacija - gele gerai jausis, nors susirauksleje lapai laikysis dar tikrai ilgai mirksiukas.gif kurk dregna aplinka ir saknims patalus paruosk wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 16 kovo 2009 - 21:59
[quote=mikuotuke,2009 03 16, 22:58]
daluksa, atidziai knygele apie orches vis paskaitau - jei falenopsis nustojo zydeti/nezydi, vadinasi, jam per tamsu. Cia kaltas toks metu laikas, va, koki balandi, geguze, turetu tavo tingioji stiebuotoji atsigauti drinks_cheers.gif
mano viena nuo lapkricio pradzios vis dar uzdarius riebu pumpura laiko blink.gif kiek ji gali kenteti? g.gif
Papildyta:

Gali būti, nes jos pas tos dvi ant stovo stovi prie rytinės palangės, o dar pakankamai tamsu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 16, 21:50)
jos, kiek supratau, sviesesnes nuo fotosintezes nevykdymo  g.gif  o zalios tai geros visai  mirksiukas.gif
as tavo vietoje sia orche patupdyciau ant extra substrato, apklociau saknis dregnais kiminais ir tegu sau auga  mirksiukas.gif tikrai, net nereanimuociau - mano vienas mini falenopsis uz 5 lt parnestas perdziuves, turi tik 2 saknis. Lapai susirauksleje. Ir nieko, tupi dregnuos kiminuos, net nusvire ziedeliai atsigavo  thumbup.gif  (buvau tikra, kad nukris)
Papildyta:


na tos saknys kaikurios is vienos puses atrodo zalesnes negu is kitos unsure.gif
Atsakyti
[quote=Daluksa,2009 03 16, 23:00]
[quote=mikuotuke,2009 03 16, 22:58]
daluksa, atidziai knygele apie orches vis paskaitau - jei falenopsis nustojo zydeti/nezydi, vadinasi, jam per tamsu. Cia kaltas toks metu laikas, va, koki balandi, geguze, turetu tavo tingioji stiebuotoji atsigauti drinks_cheers.gif
mano viena nuo lapkricio pradzios vis dar uzdarius riebu pumpura laiko blink.gif kiek ji gali kenteti? g.gif
Papildyta:

Gali būti, nes jos pas tos dvi ant stovo stovi prie rytinės palangės, o dar pakankamai tamsu g.gif
[/quote]
ir pas mane rytuose stovi drinks_cheers.gif todel ir nejuda g.gif stai viena tingiai pora ziedlapiu apjudino ir pusiau issiskleidus stovi lotuliukas.gif jau kokia 3-a savaite lotuliukas.gif ant pietines palanges, pamanyk! Tai va, teks, jauciu, apsisarvuoti mums kantrybe ph34r.gif
Papildyta:
QUOTE(dreamere @ 2009 03 16, 23:01)
na tos saknys kaikurios is vienos puses atrodo zalesnes negu is kitos unsure.gif

tai gali buti nuo netinkamo laistymo (kieto vandens, per didelio trasu kiekio taip pat), bet tavo gelyte gyvens mirksiukas.gif tik patupdyk, kaip sakiau, ir dregnokai laikyk, vis leisdama kiminams isdziuti rolleyes.gif
Atsakyti