Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Ooo, Neryte, prisijunk, prisijunk su savo grazuole! bigsmile.gif wub.gif labai sviesi, grazute wub.gif

Mergaites doh.gif as kazkaip jauciu, gal reikia laiska skm rasyti...
Ji juk vazineja i visokias parodas, taip? Ir geles is uzsienio tiekeju vis kokias suranda?
Manau, reikia itin kantriai palaukti savojo cimbidzio ir paprasyti kada nors prie progos parvezti tam tikro cimbidzio rusi (ar viena is keliu - taip lengviau butu).
Mane sitie tiesiog uzvalde, nakti sapnuoju doh.gif
http://www.sborchid....?ocode=CYM10924
baltas, nedidelis, perliniais ziedeliais....

http://www.sborchid....p?ocode=CYM6547
http://www.sborchid....p?ocode=CYM7166
http://www.sborchid....p?ocode=CYM7241
is situ gal pirmas labiausiai imponuoja - tookia sodri spalva, juodai balta lupa... ir isvis....
umn.gif umn.gif umn.gif umn.gif umn.gif
as cia turbut per daug noriu.... fool.gif mega_shok.gif
o jei as laaaaabai kantriai laukciau... gal nusisypsotu laime? unsure.gif
eh, as tik guodziuosi... verysad.gif
Papildyta:
naujute, kai skatysi temele, ieik i nuoroda (i pagrindini oncidiuma nekreipk demesio, eik zemyn). Kaip manai, gal nebutinai "sweet sugar" tau reiktu? Labai panasiu dar noriu parodyti (na, ir skirtingu), kaip tau jos? bigsmile.gif g.gif
man ONCIDIUM PALMYRA "golden girl" irgi grazus. wub.gif ne? mirksiukas.gif

http://www.sborchid....p?ocode=CBO2888
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 16, 17:02)
Atnesu parodyti savo grazuole, kuria gavau Moters dienos proga ax.gif
negaliu atsidziaugti, tik kad augtu ir zydetu, nes viena turima tik lapus leidzia, o nezydi unsure.gif


Lygiai tokią pačią ir aš turiu wub.gif Tik pas mane ji pradeda žydėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 16, 19:03)
Lygiai tokią pačią ir aš turiu  wub.gif  Tik pas mane ji pradeda žydėti  smile.gif

pas mani tokia nuo rugpjūčio žydi thumbup.gif
Atsakyti
[quote=mikuotuke,2009 03 16, 19:45]
kentėk kiek gali, aš pavasarį saviškį skaidysiu - maniškis į antrą labai panašus- gausi bulvę (jei iki tol nesupūdysiu), o pas skm retesnių pasiieškok lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 16, 16:25)
grazuolyte wub.gif  mano tokia pati pumpuriukus jau krauna  thumbup.gif


QUOTE(zebra @ 2009 03 16, 17:41)
koks grožis wub.gif


QUOTE(*Indraja @ 2009 03 16, 17:44)
Labai tiksliai apibūdinta  thumbup.gif
Nuostabi gėlytė!  wub.gif


LAbai aciu uz komplimentus mano grazuolei 4u.gif
negaliu atidziaugti ja rolleyes.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 16, 18:45)
Ooo, Neryte, prisijunk, prisijunk su savo grazuole!  bigsmile.gif  wub.gif  labai sviesi, grazute  wub.gif

4u.gif

QUOTE(simmonnete @ 2009 03 16, 19:03)
Lygiai tokią pačią ir aš turiu  wub.gif  Tik pas mane ji pradeda žydėti  smile.gif

thumbup.gif tai ilgai dziaugsies dar

QUOTE(lotute @ 2009 03 16, 19:17)
pas mani tokia nuo rugpjūčio žydi  thumbup.gif

tikiuosi, kad ir maniske kraus ziedelius

MERGINOS, kiek skaiciau tai kai numes ziedelius tai negalima nukirpti stiebo, palikti ta sakelia, nes ant jos kraus naujus ziedelius, ar ne? ax.gif
Nes as savo pirmosios nukirpau stiebkoti (palikau 1 cm. ) ir nieko ji man nezydi sad.gif jau 3 metai bus, o ji tik grazuolius lapus leidzia
angel_sadangel.gif
Atsakyti
[quote=pabirze,2009 03 16, 20:42]
[quote=mikuotuke,2009 03 16, 19:45]
kentėk kiek gali, aš pavasarį saviškį skaidysiu - maniškis į antrą labai panašus- gausi bulvę (jei iki tol nesupūdysiu), o pas skm retesnių pasiieškok lotuliukas.gif 4u.gif
[/quote]
pabirze, man jau geeeeda blush2.gif net labai ax.gif vaje, nelepink tu manes blush2.gif
kazka reikia sugalvoti - kaina arba kita atlygi, nes cia negerai kitaip gausis schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 16, 20:50)
pabirze, man jau geeeeda  blush2.gif  net labai  ax.gif vaje, nelepink tu manes  blush2.gif
kazka reikia sugalvoti - kaina arba kita atlygi, nes cia negerai kitaip gausis  schmoll.gif  blush2.gif

nugi nevalgysiu aš jų - už tai ir siūlau lotuliukas.gif , už tai ir dalinuos- man jie taip sparčiai auga, nepalyginsi su phalenopsiais
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 03 16, 20:55)
nugi nevalgysiu aš jų - už tai ir siūlau lotuliukas.gif , už tai ir dalinuos- man jie taip sparčiai auga, nepalyginsi su phalenopsiais

o as, manau, jau kai ka sugalvojau bigsmile.gif dirol.gif
turi knygele apie Orchidejas? va sita http://www.e-muge.lt...p...;filtras=1
rolleyes.gif
Papildyta:
tiesa, cimbu su falenopsiais nepalyginsi schmoll.gif jau mano piguciai auga kaip ant mieliu, tai isitikinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 16, 19:45)

Mergaites  doh.gif  as kazkaip jauciu, gal reikia laiska skm rasyti...
Ji juk vazineja i visokias parodas, taip? Ir geles is uzsienio tiekeju vis kokias suranda?
Manau, reikia itin kantriai palaukti savojo cimbidzio ir paprasyti kada norsnaujute, kai skatysi temele, ieik i nuoroda (i pagrindini oncidiuma nekreipk demesio, [i]eik zemyn). Kaip manai, gal nebutinai "sweet sugar" tau reiktu? Labai panasiu dar noriu parodyti (na, ir skirtingu), kaip tau jos?  bigsmile.gif  g.gif
man ONCIDIUM PALMYRA "golden girl" irgi grazus.  wub.gif  ne?  mirksiukas.gif

http://www.sborchid....p?ocode=CBO2888

nu mergyt, jau tau visai progresuoja liga sita lotuliukas.gif labai grazus oncidiumai wub.gif vivi VISI, tik as tokio dar neturiu todel noreciau nuo paprastesnio pradeti, o vdruk nesusitvarkysiu su auginimu doh.gif

QUOTE(pabirze @ 2009 03 16, 20:42)
kentėk kiek gali, aš pavasarį saviškį skaidysiu - maniškis į antrą labai panašus- gausi bulvę (jei iki tol nesupūdysiu), o pas skm retesnių pasiieškok lotuliukas.gif  4u.gif

jeigu netycia kokia lycna bulve liktu tai mielai priglausciau ir as lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 16, 21:22)
nu mergyt, jau tau visai progresuoja liga sita  lotuliukas.gif  labai grazus oncidiumai wub.gif vivi VISI, tik as tokio dar neturiu todel noreciau nuo paprastesnio pradeti, o vdruk nesusitvarkysiu su auginimu doh.gif


naujute, jauciu, kaip susisuko protas schmoll.gif lotuliukas.gif
zinok, kaip tik cimbidzius lengviau auginti mirksiukas.gif
cia lyginu su darzo jurginu - prisiminei, kad lietutis jau pora sav. nelijo, sliukstelejai vandens, tegu geria, tegu auga, ir vel pamirsai mirksiukas.gif
Atsakyti
pabirze, del laikymosi - kad zinotum, kaip laikausi karsta.gif karsta.gif karsta.gif
jau siandien net jokiu daugiau grozybiu nepirkau, isskyrus ta vargana miltonija...
negana to, bazeje gavau vizitine kortele, kad galeciau treciadieni paskambinti, paklausti, kokios naujienos, ar atveze norimu cimbu... topsecret.gif
bet smarkiai galvojau ir nusprendziau sikart neskambinti, o laukti savo svajones wub.gif
Papildyta:
tiesa, vaizdas senukuose buvo geras biggrin.gif
apieskau, nera norimo cimbo. Ateinu pasiputusi pas savaji, sakau, vaziuojam i baze ieskot verysad.gif
tas: nieko neradai? nu tai ka su tavim darysim, vaziuojam, nu...
as begte prie miltonijos, pasiciumpu, einu iki kasu tokiu zvilgsniu rolleyes.gif
manasis: sita pirksi? ir dar cimbidi? ne schmoll.gif apsispresk, arba sita, arba cimbidis, jau viskas! schmoll.gif
as tada paziuriu, tarsi nuskriaustas suniukas - kaip tai apsispresk? blink.gif verysad.gif rolleyes.gif
manasis bumbedamas kazka po nosim nusitempe mane prie kasos happy.gif
taip miltonija atsirado namuciuose wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 16, 22:06)
pabirze, del  laikymosi - kad zinotum, kaip laikausi  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif
jau siandien net jokiu daugiau grozybiu nepirkau, isskyrus ta vargana miltonija...
negana to, bazeje gavau vizitine kortele, kad galeciau treciadieni paskambinti, paklausti, kokios naujienos, ar atveze norimu cimbu...  topsecret.gif
bet smarkiai galvojau ir nusprendziau  sikart neskambinti, o laukti savo svajones  wub.gif
Papildyta:
tiesa, vaizdas senukuose buvo geras  biggrin.gif
apieskau, nera norimo cimbo. Ateinu pasiputusi pas savaji, sakau, vaziuojam i baze ieskot  verysad.gif
tas: nieko neradai? nu tai ka su tavim darysim, vaziuojam, nu...
as begte prie miltonijos, pasiciumpu, einu iki kasu tokiu zvilgsniu  rolleyes.gif
manasis: sita pirksi? ir dar cimbidi? ne  schmoll.gif  apsispresk, arba sita, arba cimbidis, jau viskas!  schmoll.gif
as tada paziuriu, tarsi nuskriaustas suniukas - kaip tai apsispresk?  blink.gif  verysad.gif  rolleyes.gif
manasis bumbedamas kazka po nosim nusitempe mane prie kasos  happy.gif
taip miltonija atsirado namuciuose  wub.gif


tai kiek tu tų "nematomų" orchidėjų jau turi namie? blink.gif lotuliukas.gif
kažkam čia oncidium reikėjo, vilniuj ukmergės senukuose buvo vienintelis tokios kreminės spalvytės, geros būklės, tik nepamenu, kiek kainavo g.gif

Atsakyti