Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Sveikutes 4u.gif zinot mano viena gelyte nori mirti, tai bandziau pasidayt reanimatoriu, prisiskaiciau ivairiu variantu gali but, tai as paprasciausia isirinkau blush2.gif zodziu dariau taip puse vazonelio isdejau zievelem ,tada kokius 3cm, kiminu, tada padejau gelyte (jau be saknu verysad.gif ), is aplink vel kiminais apdejau, tada apipurskiau vandenuku, uzdejau maiseli ir pastaciau ant palandes virs radiatoriaus unsure.gif , ar bus gerai??? pasakykit prasau, jei kas netaip ,labai jau man jos gaila butu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 21:10)
tai ten visai netoli tos vilijampoles bazes kaip supratau?gal ten kazkur netoli kur yra vienpusis eismas?

ar zinai kur yra veterinarke??pats centinis iejimas,centriniai rumai dar kitaip, tai jeigu atsistoji veidu i rumus, tas pastatelis gaunasi po kaire
Papildyta:
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 15, 21:11)
Sveikutes 4u.gif  zinot mano viena gelyte nori mirti, tai bandziau pasidayt reanimatoriu, prisiskaiciau ivairiu variantu gali but, tai as paprasciausia isirinkau blush2.gif  zodziu dariau taip puse vazonelio isdejau zievelem ,tada kokius 3cm, kiminu, tada padejau gelyte (jau be saknu verysad.gif ), is aplink vel kiminais apdejau, tada apipurskiau vandenuku, uzdejau maiseli ir pastaciau ant palandes virs radiatoriaus unsure.gif , ar bus gerai??? pasakykit prasau, jei kas netaip ,labai jau man jos gaila butu unsure.gif

nepamirskite vedinti, turetu tikti
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 20:13)
ar zinai kur yra veterinarke??pats centinis iejimas,centriniai rumai dar kitaip, tai jeigu atsistoji veidu i rumus, tas pastatelis gaunasi po kaire
Papildyta:

nepamirskite vedinti, turetu tikti


na mazdaug isivaizduoju man atrodo smile.gif reikes kada aplankyti ta vietele wink.gif o kaip ten su darbo laiku?
mano reanimuojamam phal tai vienas lapas pradejo gelsti g.gif
Atsakyti
laba, per savo žiopluma doh.gif nusipirkau atpiginta su žiedu falenopsi, bet neapsižirėjau, kad vidury lapas ar nukirptas, ar buvo nudžiūvęs (ten kur nauji lapai turėtų kaltis) tai susimačiau dabar.. g.gif
Ar atsigavus pradės lapus leisti, ar jeijau ten pažeista tai ir neišleis lapukų ? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama- @ 2009 03 15, 21:27)
laba, per savo žiopluma  doh.gif nusipirkau atpiginta su žiedu falenopsi, bet neapsižirėjau, kad vidury lapas ar nukirptas, ar buvo nudžiūvęs (ten kur nauji lapai turėtų kaltis) tai susimačiau dabar..  g.gif
Ar atsigavus pradės lapus leisti, ar jeijau ten pažeista tai ir neišleis lapukų ?  schmoll.gif

Daug tokiu invaliduku turiu irnesakyk.gif del lapu nezinau, siaip turetu auginti, o kad toliau ziedus leis, tai tikrai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama- @ 2009 03 15, 21:27)
laba, per savo žiopluma  doh.gif nusipirkau atpiginta su žiedu falenopsi, bet neapsižirėjau, kad vidury lapas ar nukirptas, ar buvo nudžiūvęs (ten kur nauji lapai turėtų kaltis) tai susimačiau dabar..  g.gif
Ar atsigavus pradės lapus leisti, ar jeijau ten pažeista tai ir neišleis lapukų ?  schmoll.gif

isleis, jei koks puvinys neisimes
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 15, 20:29)
Daug tokiu invaliduku turiu  irnesakyk.gif del lapu nezinau, siaip turetu auginti, o kad toliau ziedus leis, tai tikrai  hihihi.gif


QUOTE(aneizza @ 2009 03 15, 20:30)
isleis, jei koks puvinys neisimes

aciū, apguodėt mane, dabar galėsiu toliau gėrėtis žiedais biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
ką daryti, kad nepultų orchidėjas erkės, kuo galima nupurkšti?
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 16:41)
o taniushka ziuriu megeja pasigincyti  smile.gif  mirksiukas.gif gal ir teisingai sakai kad negalima kategoriskai sakyti, bet gi kiekviena sau prisitaikom taisykles ir atsizvelgiam i auginimo salygas, as kiek zinau tai aplamai ziedu nepatariama laistyti, ne tik orchideju, nes kaip jau minejo šilingė jie greiciau nuleipsta ir gali liga pasigauti kokia


na seip as nelabai megstu gincytis, bet jeigu esu isitikinusi kad as teisi tai tada reiksiu savo nuomone, jeigu abejoju tai taip ir rasau, kad tikriausia, as manau ir tt, ir labai nemegstu kategoriskumo ir dar be paaiskinimo, nes viena sako taip kita sako kitaip, trecia dar anaip, tai kurios tik pradeda auginti perskaito visa sita ir tada nebezino ka daryti.... visada manau reikia pagristi savo nuomone
Papildyta:
QUOTE(amir'a @ 2009 03 15, 18:48)
Laba diena 4u.gif
o kirpti reikia tik ta sudziuvusia dali ar nuo kamieno? Ir dar norejau paklausti, kodel buna tokiu atveju, kad saknys tampa tusciavidures, cia man taip buvo po persodinimo ir lyg nebuvo sausa, netgi veliau pelesis isimete. ta orche jau numire, tai kadangi turiu nauja, butu idomu zinoti, kas cia buvo, jei kas... 4u.gif


1. tuscividures tampa kada saknys supuva, o pelesis tai dar patvirtina. manau tu ja perlaistei
2. kirpti puvanti sakni reikia iki svekos saknies, o zaizdele dizenfikuoti (pvz. cinamonu) jeigu jis supuvo iki kamieno, tada kerpam nuo kamieno
Papildyta:
QUOTE(nenuorama- @ 2009 03 15, 20:27)
laba, per savo žiopluma  doh.gif nusipirkau atpiginta su žiedu falenopsi, bet neapsižirėjau, kad vidury lapas ar nukirptas, ar buvo nudžiūvęs (ten kur nauji lapai turėtų kaltis) tai susimačiau dabar..  g.gif
Ar atsigavus pradės lapus leisti, ar jeijau ten pažeista tai ir neišleis lapukų ?  schmoll.gif


na jeigu viduriukas nesupovo tada leis naujus lapus, jeigu supuvo tai tada gal but isleis keikiu (ne is viduriuko, o is sonu kur ziedkocia pradeda augti arba ant ziedkocio)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 15 kovo 2009 - 22:10
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 15, 12:15)
Vandas galima auginti ir substrate, tik jis turėtų būti dar grubesnis, stambesnis, greičiau džiūstantis ir laidesnis orui, negu falenopsių.

O kazin SKM stambusis substratas tiktu? tame ir reikalas, kad netgi toje vazoje nera lengva dregme palaikyti. Dziusta saknytes.

SKM, gal tu zinai kokius spec. vazonus ir substrata vandoms?
Atsakyti

nepamirskite vedinti, turetu tikti
[/quote]
oi aciu labai butinai vedinsiu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

aciuks.gif už atsakymus apie pažastėles aciuks.gif

ir dar lyg mačiau žinutę, kad užsienyje siūlo orchių persodinimo paslaugas, bet dabar atsisėdusi jos neberadau unsure.gif tiesą sakant, mielai pasinaudočiau tokia paslauga - dar nesu persodinusi niekad orchidėjų, tai man labai baisu blush2.gif ir tas šaknis karpyti, ir vazoną parinkti blush2.gif o gavau pernai gegužę pačią antrąją, tai ji tebežydi sėkmingai ax.gif
pačią pirmąją seniau gavau, bet su aukle kartu prižiūrėjom, tai liūdnas buvo jos galas verysad.gif

ir dar - aš nusipirkusi Flortis trąšas, skystos. gal nėra labai blogai, nes paskaičiau, kad dauguma eina už šulc mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 16 kovo 2009 - 08:17