Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

noriu uzduoti klausima skm gal jus zinot kodel juoduoja cimbidzio lapu galiukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 12 kovo 2009 - 15:48
pas mus mximoj maciau va toki derini,bet kaina 10lt doh.gif
user posted image
Atsakyti
o aš pasigirsiu savo gražuole wub.gif liepa bus du metai kaip turiu, nė karto dar nebuvo nužydėjusi, išleido penkta žiedkotį, gėlytė tiesiog super wub.gif
user posted image

jei nesunku, gal prabalsuotumet uz mano parase esančia mergaite 4u.gif
Atsakyti
lotute bigsmile.gif prasome i susitikima ir dalintis patirtimi bigsmile.gif jau koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 12, 15:35)
o aš pasigirsiu savo gražuole wub.gif liepa bus du metai kaip turiu, nė karto dar nebuvo nužydėjusi, išleido penkta žiedkotį, gėlytė tiesiog super wub.gif

jei nesunku, gal prabalsuotumet uz mano parase esančia mergaite 4u.gif


va cia tai ziedu gausa thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 12 kovo 2009 - 15:38
QUOTE(lotute @ 2009 03 12, 16:35)
o aš pasigirsiu savo gražuole wub.gif ]

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
pasaka o ne gele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 15:37)
lotute  bigsmile.gif  prasome i susitikima ir dalintis patirtimi  bigsmile.gif  jau koks grozis  wub.gif

su mielu noru, bet labai jau toli iki jūsų važiuot reiks biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 03 12, 16:34)
klausimas, kas i koki substrata persodinejo cymbidzius? (tik nereikia kabinetis, kad reikia info skaityti, skaitau.... seip klausiu is smalsumo, nes savuosius as jau persodinau)

Vat cimbidžiams bene vieninteliams tinka tas išpeiktas lietuviškas substratas biggrin.gif Tik aišku irgi reikia biškį durpių nusijoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2009 03 12, 15:39)
Vat cimbidžiams bene vieninteliams tinka tas išpeiktas lietuviškas substratas  biggrin.gif  Tik aišku irgi reikia biškį durpių nusijoti  tongue.gif


na as kaip tik i toki sodinau, tik durpiu ten isviso nebuvo, surudijusiu viniu radau doh.gif , o seip dar sfagnumo ir zieves (is persodintu phaloenopsiu) pridejau.... tikiuosi patiks
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 12, 16:35)
pas mus mximoj maciau va toki derini,bet kaina 10lt  doh.gif

kad substratas kazin ar maziau kainuotu g.gif o tas pas jus, tai cia kur? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 12 kovo 2009 - 15:43
QUOTE(Ciocė @ 2009 03 12, 16:23)
Sveikos  4u.gif
Aš vėl po ilgo laiko kaip jaunas mėnulis pasirodau  blush2.gif

Kas geresnio orchidėjų pasaulyje  biggrin.gif

Skm, sveika  mirksiukas.gif Turiu tau klausimėlį. Kurį laiką susirašinėjau su kažkuo tavo parduotuvėlėj nurodytu info adresiuku, bet taip ir negavau atsakymo  blush2.gif Buvau nusiuntus užklausėlę dėl žiedelių dendrobiams prie pagaliukų tvirtinti. Bet taip ir nepavyko paaiškinti apie kokį daiktą rašau, taigi ir informacijos negavau  doh.gif


Sveika sugrįžus,
o man atrodo aš atsakiau, kad nežadam turėti g.gif žinau ką turi omenyje, tokie jie būna žali išsiskietę, tik nelabai aišku ką jie ten laiko, nes tokie kaip žiedukai užsideda. Šiaip dendrobiams ir katlejoms galiu rekomenduoti "bitutes": user posted image
nes jos apima zymiai daugiau nei laumzirgis ar drugelis: user posted image
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 12, 16:35)
noriu uzduoti klausima skm gal jus zinot kodel juoduoja cimbidzio lapu galiukai?


lapu galiukai juoduoja kai buna per dregna ir per salta, ventiliacijos trūkumas, pasitaiko nuo pertręšimo. Jei cymbas nežydi, tai tokiu laiku reikėtų jį šiek tiek sausiau palaikyti.
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 12, 16:42)
kad substratas kazin ar maziau kainuotu g.gif  o tas pas jus, tai cia kur? rolleyes.gif



substratas Maximoje 15lt. KAs turit daugiau orchideju, tuomet labiau apsimoka ipakavima pirkti ir atskirai vazonelius, o kam reikia tik kokia viena persodinti, o gal ir turi zmogus tik viena orchideja, tada rinkinio per akis. Nors aisku, kas turi viena, tures ir kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 03 12, 16:48)
lapu galiukai juoduoja kai buna per dregna ir per salta, ventiliacijos trūkumas, pasitaiko nuo pertręšimo. Jei cymbas nežydi, tai tokiu laiku reikėtų jį šiek tiek sausiau palaikyti.

as ji dar neilgai turiu, dabar butent zydi, avatare matosi kaip blush2.gif ir kai pirkau jau buvo tie galiukai pajuode, ne visur, bet yra juduliu, tai jie jau neisnyks, nieko jei nukurpciau tuos galiukus?o jeigu zydi reikia dazniau laistyti???ciupinejau tai substratas dar dregnas siek tiek, nedristu pilt vandens kad nesupudit doh.gif
Atsakyti