Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

dekui uz patarimus, ne saknys tikrai nepuva ir tai ne lapo puvinys, dabar nelabai galiu ideti foto..na tos demeles tik ant pacio lapo galiuko, tad ir sakau kad negali buti puvinys, nes ne is skroteles
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 20:17)
dekui uz patarimus, ne saknys tikrai nepuva ir tai ne lapo puvinys, dabar nelabai galiu ideti foto..na tos demeles tik ant pacio lapo galiuko, tad ir sakau kad negali buti puvinys, nes ne is skroteles

infekcija gal kokia g.gif apziurek ar nera vabalu kokiu
Atsakyti
mikuotuke, jeigu vazinesi po parduotuves, gal zvilktelk i toki, jei ka naudingo pamatysi, pranesk man wink.gif noriu zydincio doh.gif bet parduotuvese nieko doro neuzmaciau, o bazese dar nebuvau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 19:48)
mikuotuke, jeigu vazinesi po parduotuves, gal zvilktelk i toki, jei ka naudingo pamatysi, pranesk man wink.gif noriu zydincio doh.gif bet parduotuvese nieko doro neuzmaciau, o bazese dar nebuvau  blush2.gif

man regis vilijampoles bazeje tokiu buvo...pries gera savaite buvau, na bet neduodu 100 proc, kad tikrai tas pats 4u.gif
Atsakyti
o cia seip akims paganyti, ypac mikuotukei ir kitoms super ligoniukems tongue.gif 4u.gif
user posted image

Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 20:53)
man regis vilijampoles bazeje tokiu buvo...pries gera savaite buvau, na bet neduodu 100 proc, kad tikrai tas pats  4u.gif

cia prie tilto kur? ar tilzes gatvej?
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 19:55)
o cia seip akims paganyti, ypac mikuotukei ir kitoms super ligoniukems  tongue.gif  4u.gif
user posted image

Papildyta:

cia prie tilto kur? ar tilzes gatvej?


adreso tiksliai nzn, bet pervaziavus tilta vilijampoles, jei nuo centro atvaziuotum
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 20:59)
adreso tiksliai nzn, bet pervaziavus tilta vilijampoles, jei nuo centro atvaziuotum

reiktu nulekt kokia diena, bet jauciu ne tik su oncidiju grizciau vienai negalima vaziuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 20:00)
reiktu nulekt kokia diena, bet jauciu ne tik su oncidiju grizciau vienai negalima vaziuoti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na ten zinok kaip kada...bet bent jau man tai dar ne karto nebuvo,kad daugiau nei viena orche parsivezciau, nes nera ten jau toks ir didelis pasirinkimas, beje prekes jie uzsiveza pirmadieniais ir ketvirtadieniais, bet ir tai teko pataikyti kada neatsiveze orchideju g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 21:03)
na ten zinok kaip kada...bet bent jau man tai dar ne karto nebuvo,kad daugiau nei viena orche parsivezciau, nes nera ten jau toks ir didelis pasirinkimas, beje prekes jie uzsiveza pirmadieniais ir ketvirtadieniais, bet ir tai teko pataikyti kada neatsiveze orchideju  g.gif

yra dar tilzes gatvej, visai salia veterinarijos akademijos, ten anksciau buvo kino teatras toks senas pastatas, tai as jeigu vaziuoju tai per abi pereinu, o tada tikrai ne viena parsitempiu thumbup.gif
Papildyta:
biski off-topic, bet 29 temos puslapi valdo axara ir naujute lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
vis ne viena monologu varau blush2.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 20:07)
yra dar tilzes gatvej, visai salia veterinarijos akademijos, ten anksciau buvo kino teatras toks senas pastatas, tai as jeigu vaziuoju tai per abi pereinu, o tada tikrai ne viena parsitempiu  thumbup.gif
Papildyta:
biski off-topic, bet 29 temos puslapi valdo axara ir naujute  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
vis ne viena monologu varau  blush2.gif  cool.gif

o ten taip pat baze? nezinau as tos vietos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 21:08)
o ten taip pat baze? nezinau as tos vietos  blush2.gif

nu nezinau ar ten baze vadinasi, bet kauno prekybininkai uzsisakineja is tos vietos
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 20:09)
nu nezinau ar ten baze vadinasi, bet kauno prekybininkai uzsisakineja is tos vietos

tai ten visai netoli tos vilijampoles bazes kaip supratau?gal ten kazkur netoli kur yra vienpusis eismas?
Atsakyti