Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 15, 18:27)
raudonas/rausvas, zydintis  blush2.gif  tiesa, jau kovo vidurys  doh.gif  tai tikriausiai bus dauguma nuzydejusiu  g.gif  unsure.gif

zydincio ieskok bazese, ten pigiau bus, nes as pilies iki maciau zydinti tai 180 lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 18:29)
zydincio ieskok bazese, ten pigiau bus, nes as pilies iki maciau zydinti tai 180 lt  doh.gif

ne ne, man vyriskis galva nusuktu lotuliukas.gif uz tooookia suma! blink.gif bandysiu ieskoti wub.gif aciu!
Beje, alekstoto maximoj yra dar toks geliu skyrius (ne prekybos saleje), tai uzsukau info pasigaudyti (nes kainos ten nemazos buna). Ziuriu- augalas. Saknys orines grazios, lapai kaip vandos, 3-4 stiebai, ziedai balti! Nerealaus dydzio! Klausiu pardavejos - ar cia balta vanda, kaip taip gali buti??? (kainuoja 305 lt, bet jau dydis augalo, tai....) O ji man - dirbtinis cia augalas, noresit?

doh.gif nuejau..... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 15, 18:22)
O jau pelpumas jusu!  lotuliukas.gif
Sveikos  4u.gif
Na, kol perskaiciau temele....  doh.gif
Aleksoto maxima jau patikrinta - vien baltos didziosios orches.  g.gif
Megos senukuose keletas zydinciu yra, bet siaip labai prastas pasirinkimas  schmoll.gif
O ryt.... ryt gal jau uztiksiu savo issvajotaji cimbidi!  bigsmile.gif  wub.gif
Gal kam teko pvz vakar pramones senukuose netoli baziu uzsukti i geliu skyriu?
Gal ka paprognozuosite  ax.gif  blush2.gif

vakar buvau, buvo 3 žydintys cimbai po - nepamenu tiksliai , gal po 60 lygtais rausvi ir gelsvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 03 15, 19:35)
vakar buvau, buvo 3 žydintys cimbai po - nepamenu tiksliai , gal po 60 lygtais rausvi ir gelsvas 4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif oi, aciu! bigsmile.gif wub.gif
khm, o gal kas geliu bazej aleksote buvot netycia blush2.gif
bet, mergaites, ne rausvu, o raudonu (sodriai) cimbidziu dar nera siaip Lietuvoj, ar ne? blush2.gif nuraminkit mane doh.gif juk niekas is musu dar tokiu nemate, taip? ax.gif
beje, kaip jusu gelytes gyvena? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 15, 19:40)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  oi, aciu!  bigsmile.gif  wub.gif 
khm, o gal kas geliu bazej aleksote buvot netycia  blush2.gif
bet, mergaites, ne rausvu, o raudonu (sodriai) cimbidziu dar nera siaip Lietuvoj, ar ne?  blush2.gif nuraminkit mane  doh.gif juk niekas is musu dar tokiu nemate, taip?  ax.gif
beje, kaip jusu gelytes gyvena?  ax.gif

nu as grynai raudono tai nemaciau dar schmoll.gif
o gelytes tai auga, pavasariui kai kurios ruosiasi, bujoja thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(Taniushka @ 2009 03 13, 20:06)
del phaloenopsiu saknu, seip kirpti reikia tik sudziuvusias saknis ir nupuvusias. o kirpti reikia tik ta sudziuvusia dali ar nuo kamieno? Ir dar norejau paklausti, kodel buna tokiu atveju, kad saknys tampa tusciavidures, cia man taip buvo po persodinimo ir lyg nebuvo sausa, netgi veliau pelesis isimete. ta orche jau numire, tai kadangi turiu nauja, butu idomu zinoti, kas cia buvo, jei kas... 4u.gif
informacija(liecia visu orchiu saknis): orchideju saknys tai seip tie siuleliai kurie yra po to storu zaliu audiniu (velamen (angliskai) kaip lietuviskai nezinau) tas "velamen" laiko dregme, kuria saknys (tie siuleliai) geria, tai va... jeigu tas velamenas yra iplyses (per puse ilauztas) tai nereiskia kad toki sakni iskart reikia karpyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amir'a: 15 kovo 2009 - 18:49
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 19:44)
nu as grynai raudono tai nemaciau dar schmoll.gif
o gelytes tai auga, pavasariui kai kurios ruosiasi, bujoja thumbup.gif

mano ukainotieji cimbidziai po 5 lt kad atsigavo, auga kaip ant mieliu bigsmile.gif net nesitikejau bigsmile.gif maniau, puviniai juos kankins ar pan, bet kur tau irnesakyk.gif du naujus gumbus daigina vienas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amir'a @ 2009 03 15, 19:48)
Laba diena 4u.gif

cia kazko paklaust norejai ar kaip? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 15, 19:57)
mano ukainotieji cimbidziai po 5 lt kad atsigavo, auga kaip ant mieliu  bigsmile.gif  net nesitikejau  bigsmile.gif  maniau, puviniai juos kankins ar pan, bet kur tau  irnesakyk.gif du naujus gumbus daigina vienas  wub.gif

kaip fainai thumbup.gif gal ziema ir ziedeliu sulauksi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 15 kovo 2009 - 19:00
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 15, 18:57)
mano ukainotieji cimbidziai po 5 lt kad atsigavo, auga kaip ant mieliu  bigsmile.gif  net nesitikejau  bigsmile.gif  maniau, puviniai juos kankins ar pan, bet kur tau  irnesakyk.gif du naujus gumbus daigina vienas  wub.gif

mikuotuke, saunumelis smile.gif o jei prazys isvis smagu bigsmile.gif
o mano tai orches niekaip nepradziuva, jau bus turbut 3 sav. bet vis dar yra rasos laseliu vazoneli, nzn net.. g.gif
beje, ziuriu vienos orches lapas smulkiomis rusvosmis keliomis demelemis pamargintas, o antroje puseje kazkaip lipu po ta demele...gal kas zinote,kas tai?mat as nelabai skaitau rusiskai, tai negaliu to psl paziureti, kur surasytos ligos
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 20:02)

o mano tai orches niekaip nepradziuva, jau bus turbut 3 sav. bet vis dar yra rasos laseliu vazoneli, nzn net..  g.gif
beje, ziuriu vienos orches lapas smulkiomis rusvosmis keliomis demelemis pamargintas, o antroje puseje kazkaip lipu po ta demele...gal kas zinote,kas tai?mat as nelabai skaitau rusiskai, tai negaliu to psl paziureti, kur surasytos ligos

gal foto idek???negali puvinys but?
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 15, 20:02)
mikuotuke, saunumelis  smile.gif  o jei prazys isvis smagu  bigsmile.gif
o mano tai orches niekaip nepradziuva, jau bus turbut 3 sav. bet vis dar yra rasos laseliu vazoneli, nzn net..  g.gif
beje, ziuriu vienos orches lapas smulkiomis rusvosmis keliomis demelemis pamargintas, o antroje puseje kazkaip lipu po ta demele...gal kas zinote,kas tai?mat as nelabai skaitau rusiskai, tai negaliu to psl paziureti, kur surasytos ligos

vaje, net nezinau, jei turi zaliojo muilo, pasidaryk drungnam vandeny tirpaliuko, suvilgyk kempinele, nuplauk juo, paskui svariu vandeniu kelis kartus svelniai kempinele perbrauk - gal pastabdys kiek ta lipnuma g.gif mano vienos orches lapai gelto, apacia lipo lipo, tai kelissyk padariau taip - aprimo. Tik dabar vel gelsti ima....
mastau.gif
ei, saknys netycia nepuva? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 15, 19:59)
cia kazko paklaust norejai ar kaip? g.gif
Papildyta:

kaip fainai  thumbup.gif gal ziema ir ziedeliu sulauksi smile.gif

naujute, axara, kad tik po pora gumbu smulkiu yra ir dar nauji auga, tai net nezinau, gal dar ziema nezydesim blush2.gif
bet kaip noreciau wub.gif
ai, svarbiausia, kad auga, ir kad jiems gerai! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 15, 20:08)
naujute, axara, kad tik po pora gumbu smulkiu yra ir dar nauji auga, tai net nezinau, gal dar ziema nezydesim  blush2.gif
bet kaip noreciau  wub.gif
ai, svarbiausia, kad auga, ir kad jiems gerai!  thumbup.gif  wub.gif

taigi nauji gumbai jeigu iki ramybes periodo uzauga iki suaugeliu dydzio tai jie ir zydi tada mirksiukas.gif
Atsakyti