Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Aciu labai uz atsakymus 4u.gif papurskaliosiu thumbup.gif o jau ten ziedeliu tai nieko nepurksti ane? blush2.gif lapus, saknis ir viskas.. ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 14 kovo 2009 - 21:13
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 14, 20:53)
Mielosios, o Jus purskiat kasdien gelytes savo? as turiu nusipirkus dulksna orchidejoms.Ten raso kad reikia kasdien apipurksti orines saknis..  Tai galiu as drasiai jas ir purksti kasdien?  4u.gif  galbut ne tik saknis, bet ir lapus?  g.gif


O kam jus pinigus svaistot? kiek tas purkstuvas berods 8 lt kainuoja??? man atrodo pigiau distiliuota vandeni nupirkti, kokia sudetis to pukstuvo???
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 14, 22:12)
Aciu labai uz atsakymus  4u.gif  papurskaliosiu  thumbup.gif o jau ten ziedeliu tai nieko nepurksti ane?  blush2.gif  lapus, saknis ir viskas.. ?  4u.gif

ziedu purkst negalima
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 03 14, 22:13)
O kam jus pinigus svaistot? kiek tas purkstuvas berods 8 lt kainuoja??? man atrodo pigiau distiliuota vandeni nupirkti, kokia sudetis to pukstuvo???

tai jo,aisku pigiau vandenukas 4u.gif pas mus is krano bega iskart filtruotas,tai juo reiks ir purksti,o ta dulksna nusipirkau nezinau kodel,pamaciau ir paemiau lotuliukas.gif

sudetis : Ekstraktas is greipfruktu 0,05 %, aminorugstys, submikroelementai,vanduo distiliuotas iki 100% mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 14, 21:21)
tai jo,aisku pigiau vandenukas  4u.gif  pas mus is krano bega iskart filtruotas,tai juo reiks ir purksti,o ta dulksna nusipirkau nezinau kodel,pamaciau ir paemiau  lotuliukas.gif 

sudetis : Ekstraktas is greipfruktu 0,05 %, aminorugstys, submikroelementai,vanduo distiliuotas iki 100%  mirksiukas.gif


na va... distiliuotas vanduo, o be tu mikroelementu orchidejos isgyvens, be to jeigu jos tresiamos tai tuo labiau, aisku cia jusu reikalas pirkti ar nepirkti, bet manau tai eilinis pinigu viliojimas mirksiukas.gif
as tai savo orchidejau nepurskiu, tresiu karts nuo karto, laistau vandeniu is krano ir jos kuo puikiausiai auga ir zydi tfu tfu tfu

p.s be to kuo daugiau prie ju sokineti tuo blogiau orchidejos auga...
Papildyta:
o as siandien gavau is uosves phaloenopsi ir dendrobiuma, o kodel???? o todel kad as simta kartu sakiau kad orchidejos butent sitos auga medzio zieveje, o ji man aiskina kad zieves ant virsaus pridejos, o saknys tai zemese buvo, tai aikinau aiskinau ir isejo taip kad jie dabar mano... is vienos puses gerai biggrin.gif as megstu orchideju lavonelius, o is kitos gaila augalu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 14 kovo 2009 - 21:34
QUOTE(Taniushka @ 2009 03 14, 22:42)
na va... distiliuotas vanduo, o be tu mikroelementu orchidejos isgyvens, be to jeigu jos tresiamos tai tuo labiau, aisku cia jusu reikalas pirkti ar nepirkti, bet manau tai eilinis pinigu viliojimas  mirksiukas.gif
as tai savo orchidejau nepurskiu, tresiu karts nuo karto, laistau vandeniu is krano ir jos kuo puikiausiai auga ir zydi tfu tfu tfu

p.s be to kuo daugiau prie ju sokineti tuo blogiau orchidejos auga...
Papildyta:
o as siandien gavau is uosves  phaloenopsi ir dendrobiuma, o kodel???? o todel kad as simta kartu sakiau kad orchidejos butent sitos auga medzio zieveje, o ji man aiskina kad zieves ant virsaus pridejos, o saknys tai zemese  buvo, tai aikinau aiskinau ir isejo taip kad jie dabar mano... is vienos puses gerai  biggrin.gif as megstu orchideju lavonelius, o is kitos gaila augalu

tai as irgi palieju,patresiu.. 4u.gif turiu keleta lavoneliu, bandau atgaivinti.. o dvi mano grazuoles dabar zydi..mmm..grozis wub.gif myliu, globoju, bet sakau kuo labiau sokineji,tuo jos kaprizus rodo biggrin.gif nu kaipnors.. biggrin.gif aciu uz pagalba 4u.gif malonu su Jumis visomis cia pasitarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 14, 20:48)
na tai va, atrodo per anksti supanikavai  4u.gif
reiktų dar pasiskaityt aprašymu, bet paskui kai prisiaugins tų vaikučių, tai reikia duoti ramybės periodą, kad sužydėtų, bet kol pas mane dar tik tik pradeda, tai nesigilinau...  blush2.gif

geriau per anksti negu per velai smile.gif
prisiskaciau cia pas jus apie purskima ir laistyma, ziuriu, kad as visai ne taip darau. nunesu i vonia, po dusu nuprausiu, nusivarva ir ir vel i vieta. bigsmile.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 14, 22:15)
ziedu purkst negalima

o as ant visko su dusu pavarau ir nieko g.gif gal daugiau jau taip nedaryt g.gif susirupinau
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 03 14, 21:52)
o as ant visko su dusu pavarau ir nieko  g.gif  gal daugiau jau taip nedaryt  g.gif  susirupinau

as irgi kai darau dusa ir ziedus palaistau ir nieko.... kaip zydejo taip ir zydi, manau su trasom ar kaip sakant su tais visais ekstraktais ir mikroelementais GAL ir negerai bet su paprastu vandeniu kodel gi ne... juk gamtoje kai lyja tai ir ziedams kliuna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 14 kovo 2009 - 21:58
QUOTE(Taniushka @ 2009 03 14, 22:57)
as irgi kai darau dusa ir ziedus palaistau ir nieko.... kaip zydejo taip ir zydi, manau su trasom ar kaip sakant su tais visais ekstraktais ir mikroelementais GAL ir negerai bet su paprastu vandeniu kodel gi ne... juk gamtoje kai lyja tai ir ziedams kliuna  biggrin.gif

as irgi taip manau, kad gamtoje lietaus gauna i visas vieteles, o trasomis laistau tik i inda
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 14, 16:34)
Dar norėjau paklausti, kokių yra paprastų Phalaenopsis kvepiančių?
O gal tokių nebūna?  blush2.gif


tikrai buna,viena toki turiu kuris kvepia,ypac kai apipurskiu dulksna visas kambarys pakvimpa mirksiukas.gif ir atrodo ji stai taip smile.gif :
http://picasaweb.goo...776925594285730
http://picasaweb.goo...826375667443298
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 03 13, 20:06)
del vandos smile.gif as seip pati nelabai seniai turiu vanda, bet manau ja dar galima atgaivinti, jai matyt labai truksta dregmes, seip vandas, jeigu nera salygu palaikyti dregme, galima pasodinti kaip phaloenopsi i vazona, tik aisku neperlaistyti ir manau ji atsigaus, nes kiek matau saknu dar yra

Ar tikrai? Kur perskaitei?
SKM kaip manai tu?

O cia mano Mini Mark jau zydejimo pike wub.gif
Atsakyti
Tina orchideja tikra grazuole wub.gif
Atsakyti