Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(muminukas @ 2009 03 14, 14:49)
šiaip labai panašią aleksoto gėlių bazėj mačiau, bet negaliu garantuoti, kad tikrai tokia. ale panaši smile.gif

nu ot, reikia lekti kuria diena, nes jau svajojiu apie tokia doh.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 14, 14:55)
khm  g.gif  as cia ne i tema ir nelabai rimtai, bet...
gal galite terminui ALEKSOTO GELIU BAZE sugalvoti koki slapta sutartini zodi, kaip NEPASIEKIAMA SALA?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 03 14, 14:21)
sveikutes, noriu paprasyti patarimo - kaip prazydinti sita gelyte?
labai graziai zydejo kai nusipirkau, o dabar nuo rudens stovi ir ne is vietos, ne lapu neleidzia, bet is nedziusta. pfalenosiai lapu prileido, kai kurie ziedus naujus isleido, o sita kaip uzkereta  doh.gif


na kiek as zinau tai sitas dendrobis (butent ta didzioji mama) daugiau nebezydes, ji augins dabar vaikus, ir kai vaikai isaugs tada ir zydes, o mama su laiku atiduos visas jegas vaikams ir sudzius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 14 kovo 2009 - 14:36
dar turiu itarima kad aleksoto baze yra ne ten kur as radau doh.gif ar gali buti kad tam firmu kiemely butu 2 geliu firmos???as taip speju kazkodel... nes kai vaziavau pirma karta tai jokiu nupigintu geliu nebuvo, o kai antra karta vaziavau tai gavau savo cimbidi, bet vistiek jokiu nupigintu nebuvo, o paskui kazkuri mergaite nuvaziavo i aleksoto geliu baze ir prisirinko nupigintu grazuoliu g.gif dar lig ir mikuotuke minejo kad visos geles nupigintos 2 aukste, o as kur buvau antro auksto nebuvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 03 14, 15:21)
sveikutes, noriu paprasyti patarimo - kaip prazydinti sita gelyte?

user posted image

labai graziai zydejo kai nusipirkau, o dabar nuo rudens stovi ir ne is vietos, ne lapu neleidzia, bet is nedziusta. pfalenosiai lapu prileido, kai kurie ziedus naujus isleido, o sita kaip uzkereta  doh.gif



mano dendrobis iš panašių šeimos turėtų būti.nors jau ir nebepamenu, kokie žiedai buvo, tik kad balti, atrodo.... smile.gif smile.gif
Taip pat nuo rudens stovėjo be jokio judesio, nugelto ir numetė beveik visus lapus, aš jį perstačiau ant šiltesnės ir šviesesnės palangės , tarp laistymų duodu daugiau išdžiūti (na, bet čia jau mano charakteris kantrybės nėra nelaistyt gėlių.... blush2.gif ) ir šiandein pamačiau, kad pradėjo jau leisti ūgliuką wub.gif

žiūrėsim, kaip toliau seksis.
Atsakyti
aciu visoms uz patarimus, 4u.gif lauksiu kol mano dendrobis uzaugins vaikuti. dabar ta vaikutis dar tik su trim lapeliais.
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 13, 09:55)
Na o ka jie gali kenkt? smile.gif  aisku kad ne,jie tik prilaiko stieba kad nesvirtu ir viskas...na dar del grozio,graziau nei kokiu dratuku perista.O kai pirkai orchidejas-pas tave nebuvo susegta niekuom?  smile.gif


Yra susegta, bet man nelabai gražiai atrodo tos vielutės.
Užsisakiau vabaliukų, viskas dėl grožio ir patogumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 18:40)
as cia taip ir jauciuosi  topsecret.gif  umn.gif  hihihi.gif

susirgau ir as ... liga greitai progresuoja per 3 sav... 7 naujos orchidejos..... unsure.gif unsure.gif unsure.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, kokių yra paprastų Phalaenopsis kvepiančių?
O gal tokių nebūna? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 14, 16:31)
susirgau ir as ... liga greitai progresuoja per 3 sav... 7 naujos orchidejos..... unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

sveika istojusi i ligoniu bury 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
aleksoto gėlių bazė vadinasi KARMELITA. tai tiesiog pasiklausk nuėjusi, ar čia karmelita. o antras aukštas nelabai seniai padarytas, bet vis tiek jau kokie metai tam antram aukštui tikrai bus.
ir nuo europos pr. kabo nuoroda į karmelitą. įsukę į kiemą pravažiuojat judex,, žiauriai duobėtu keliu, dar tokią apleistą telefono būdelę, tada į dešinę ir į kairę, ir voila bigsmile.gif
man iki jos 3 minutės su mašina cool.gif nors įvertinus važiavimą duobėtomis gatvėmis gal ir kokio 5 minutės išeina mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 14, 16:40)
aleksoto gėlių bazė vadinasi KARMELITA. tai tiesiog pasiklausk nuėjusi, ar čia karmelita. o antras aukštas nelabai seniai padarytas, bet vis tiek jau kokie metai tam antram aukštui tikrai bus.
ir nuo europos pr. kabo nuoroda į karmelitą. įsukę į kiemą pravažiuojat judex,, žiauriai duobėtu keliu, dar tokią apleistą telefono būdelę, tada į dešinę ir į kairę, ir voila  bigsmile.gif
man iki jos 3 minutės su mašina  cool.gif nors įvertinus važiavimą duobėtomis gatvėmis gal ir kokio 5 minutės išeina mastau.gif

va va as buvau ivaziavus i ta kelia, bet masinos pagailo ir apsisukai, nes jau tokios duobes fear.gif tai paskui pavaziavus europos pr. vos vos toliau radau nuoroda kad geles skintos ir t.t bet tokia didele reklama ant zemes pastatyta, tai pagal nuorodas radau, bet pagalvojau kad cia ta pati karmelita tik kitas kelias, geresnis lotuliukas.gif reiskias yra 2 firmos toj teritorijoj thumbup.gif
Atsakyti
įmanoma tuo keliu pravažiuoti, bet kiekvieną kartą keikiuosi ph34r.gif
važiavau su bmw 318, audi a6 , wv caddy. su labai žema mašina nerizikuočiau. galima ir prie judexo mašiną palikti, tik geriau tada ne su aukštakulniais ir ne su šermuonėlio kailiniais būti... netoli jau ten paėjėti.
Atsakyti