Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 15:41)
Pataisykit, jei klysiu, bet...
Geriausio substrato orchidejoms galima isigyti:
1. http://www.orchidejo...index.php?id=36
2. Is forumietes mamyte23

mirksiukas.gif



Tai gerasis yra tas pirmasis sąraše "Ekstra"?
Atleiskit už neišsilavinusio žmogaus klausimą, bet ką reiškia "epifitinės" orchidėjos?
Atsakyti
margaitės, kaip įvertintumėte šaknis? unsure.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Annika @ 2009 03 12, 15:53)
Tai gerasis yra tas pirmasis sąraše "Ekstra"?
Atleiskit už neišsilavinusio žmogaus klausimą, bet ką reiškia "epifitinės" orchidėjos?

visi substratai yra geri is orchidejos.lt, bet sitas atitinka optimaliausius phaliku poreikius mirksiukas.gif epifitines tai tokios kurios auga ant medziu ir turi 2 rusiu saknis, t.y orines ir zemines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Annika @ 2009 03 12, 14:53)
Tai gerasis yra tas pirmasis sąraše "Ekstra"?
Atleiskit už neišsilavinusio žmogaus klausimą, bet ką reiškia "epifitinės" orchidėjos?

Phalaenopsiams - taip 4u.gif
Nu dabar aš sakysiu sorry doh.gif O tai kam tada internetas, google ir wikipedia? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 03 12, 15:00)
margaitės, kaip įvertintumėte šaknis?  unsure.gif

Šaknys tai normalios, o va kas ten su lapu centriniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 12, 15:00)
margaitės, kaip įvertintumėte šaknis?  unsure.gif

user posted image
user posted image

šaknys tikrai geros, tik sudžiuvusias orines gali apkarpyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 12 kovo 2009 - 15:06
QUOTE(muminukas @ 2009 03 12, 16:00)
margaitės, kaip įvertintumėte šaknis?  unsure.gif

nelabai gerai matosi, bet sakyciau kad neblogos, tik jokiu budu nelaistykite, nes sodri zalia spalva rodo kad saknys slapios, o seip puvinui nesimato, bent jau nuotraukoj blush2.gif
Atsakyti
[quote=muminukas,2009 03 12, 16:00]
margaitės, kaip įvertintumėte šaknis? unsure.gif



šaknys thumbup.gif
Atsakyti
skm, gal i susitikima? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 12, 16:03)
visi substratai yra geri is orchidejos.lt, bet sitas atitinka optimaliausius phaliku poreikius mirksiukas.gif  epifitines tai tokios kurios auga ant medziu ir turi 2 rusiu saknis, t.y orines ir zemines mirksiukas.gif



Ačiū, naujute 4u.gif . Taip ir maniau, kad epifitinės - tai augančios ant medžių. Ir parduotuvėje tikrai mačiau substrato epifitinėms. Tik tada pagalvojau, kad gi man netinka, nes mano orchidėjos auga ne ant medžių... lotuliukas.gif. Todėl ir nusipirkau tą blogąjį blush2.gif .
Reikės taisyti klaidą ir traukti savo orchytę iš durpių lauk, kad nesupūdyčiau...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš vėl po ilgo laiko kaip jaunas mėnulis pasirodau blush2.gif

Kas geresnio orchidėjų pasaulyje biggrin.gif

Skm, sveika mirksiukas.gif Turiu tau klausimėlį. Kurį laiką susirašinėjau su kažkuo tavo parduotuvėlėj nurodytu info adresiuku, bet taip ir negavau atsakymo blush2.gif Buvau nusiuntus užklausėlę dėl žiedelių dendrobiams prie pagaliukų tvirtinti. Bet taip ir nepavyko paaiškinti apie kokį daiktą rašau, taigi ir informacijos negavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 16:20)
skm, gal i susitikima?  4u.gif  ax.gif



su malonumu, bet deja, nepavyks šį kartą prie Jūsų prisijungti, bet tikiuosi, kad ateityje tokių susitikimų bus tik daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 12, 11:58)
Savo praktikoje dar neturėjau tokio atvejo  rolleyes.gif  Apskritai orchidėjos ankštus vazonus mėgsta, o ir šaknys nėra ilgaamžės, su metais nunyksta pasenusios, todėl ir neprisiaugina jų be proto gėliukai  g.gif


bet taip buna biggrin.gif vienas mano dydziaziedis phaloenopsis ziuriu praaugo jau savo 15cm vazona o ir senu nudziuvusiu saknu nesimato, jauciu greit vel reikes persodinti, o praejo tik metai po persodinimo, o saknys jau is vazono lenda.

Papildyta:
klausimas, kas i koki substrata persodinejo cymbidzius? (tik nereikia kabinetis, kad reikia info skaityti, skaitau.... seip klausiu is smalsumo, nes savuosius as jau persodinau)
Atsakyti