Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(dreamere @ 2009 03 13, 14:55)
Turiu prasyma  - gal galit zvilgtelt cia phalaenopsis  ir pasakyti kaip manot ar neperdaug saknu yra pilkos? Man kazkaip norisi kad jos 'sveikiau' atrodytu  ax.gif  bukle nesikeicia nuo pat isigijimo, laistau kas savaite, kartais patresiu, orines saknis kartais rytais papurskiu. Dziugu tai kad nors naujas lapelis auga,tai turiu vilties kad ir zydes, bet buciau dekinga uz labiau patyrusiu nuomone  4u.gif

Jos ne pilkos, jos nebegyvos unsure.gif Apskritai ir substratas jau prastokai atrodo - persodinėk skubos būdu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 03 13, 15:55)
Turiu prasyma  - gal galit zvilgtelt cia

nuotraukos blizga, nelabai matosi bet as jau traukciau is vazono, matau puveko nemazai, butina saknu revizija
o ir lapas pirmoj nuotraukoj tas mazesnis kazkoks netoks, ar tik jis nepuna?kodel ruda nuo augimo linijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 13 kovo 2009 - 15:01
QUOTE(naujute @ 2009 03 13, 15:00)
nuotraukos blizga, nelabai matosi bet as jau traukciau is vazono, matau puveko nemazai, butina saknu revizija
o ir lapas pirmoj nuotraukoj tas mazesnis kazkoks netoks, ar tik jis nepuna?kodel ruda nuo augimo linijos?

Lapas normalus g.gif Falenopsis gal koks žiedais į violetinę pusę rolleyes.gif Tada lapai būna tokiomis dėmelėmis išmarginti.
Atsakyti
Norejau paklaust, o orchideju substrata sudrekint pries persodinejant ?
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 03 13, 15:27)
Norejau paklaust, o orchideju substrata sudrekint pries persodinejant ?

Drėkinu, bet ne tiek, kad varvėtų mirksiukas.gif O augalo šaknis prieš sodinant apdžiovinu, kad nebūtų šlapios.
Atsakyti
Aciuks, Šilinge 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Pabuvau pas jus nepilna savaite, o jau jauciu, kad susirgau orchidejlige. Vakar apvaziavom su MB ir mano mazaja ko gero 5 maximas ir tik Aropolio maximoj radau orchideju. Tai nuciupau "tik" 2, nors dar bent 3 buciau paemusi, nes labai grazios buvo. Tai gavosi taip, kad vaikas liko nemaudytas vakar, bet uz tai turiu 2 phalaenopsius doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melanija: 13 kovo 2009 - 15:52
Sveikos orchidėjų augintojos, turiu skubų klausimą, pamačiau kad pradėjo orchidėjos šaknys juodoti verysad.gif , noriu apkarpyti, bet kuo jas paskui aptepti ar apibarstyti, kiek skaičiau tai aglies milteliais arba pelenais, bet tokios galimybės neturiu, gal yra koks kitas būdas kaip sutvarkyti nukarpytas šaknis ? g.gif
Atsakyti
palaisčiau savo orchytę darbe stovinčią, ir iš substrato pora musyčių išskrido unsure.gif
gal žinot, ką tai galėtų reikšt?
šiaip tai ten siaubingai sausa tarp šimto kompų, tai net nepagalvočiau, kad jai gali būti per drėgna, bet gal čia koks puvinukas gali būti dar iš parduotuvės parsinešus, kur tom musytėm terpė? visos matomos šaknys atrodo tvarkingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 03 13, 15:27)
Norejau paklaust, o orchideju substrata sudrekint pries persodinejant ?


priklausomai nuo saknu bukles, jeigu saknys sveikos geros, tai jeigu sudrekinsi gal ir nebus nieko, bet seip patartina kai persodini augala nelieti maziausiai savaite, o jeigu saknys buvo papuvusios ir nukarpytos ir dezinfekuotos, tai tuo labiau sausas rezimas reikalingas, nes gali atsirasti pelesis ir tada bus dar blogiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 13 kovo 2009 - 16:21
Gal as cia ir ne i tema, bet noriu paklaust, ka man daryti su mano Vanda g.gif
Kazkaip keistai ji man atrodo, ar tik jai ne "xarakiri" ir niekas jau jai nebepades doctor.gif schmoll.gif
http://public.fotki....os/img0683.html
Taip graziai zydejo, taip gaila sad.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau vel orchideja blush2.gif va saknys kazkiek matosi,noreciau Jusu nuomones,ar tas ilgas orines palikti,ar galiu pakirpti.. ? aciu! 4u.gif

http://www.ipix.lt/desc/18012010/

va is toliau taip atrodo :

http://www.ipix.lt/desc/49059501/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 13 kovo 2009 - 16:32