Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(wetta @ 2009 03 12, 22:04)
supratau.o gal isemus jai reiktu karsto duso,kad labai "nestresuotu",ar jis atliekamas tik jau visai reanimuojant?gal klausimai mano nuskambes jums kvailai,bet cia tokia situacija....
umn.gif


na gal geriau duso nedaryk, siltu vandeniu apiplauk saknys nuo tu zemiu ir gerai bus, paskui sodink ir neliek pora savaiciu, o paskui kaip iprasta, laistymas, tresimas.... (tresimas jeigu saknys sveikos)

QUOTE(wikaaaa @ 2009 03 12, 22:06)
Iš mamos perėmiau stipriai nukankintą ligoniukę, šaknys beveik visos buvo nupuvusios, nukarpiau pačias baisiausias ir štai kas liko
ką patarsit, mest į šiukšlyną ar dar yra vilties reanimuot?  unsure.gif


aisku reanimuoti, as ir netokias gelbejau biggrin.gif o sita tai dar visai gerai atrodo, dabar svarbiausia nenupudyti paskutiniu saknu...
Atsakyti
QUOTE(wikaaaa @ 2009 03 12, 23:06)
Iš mamos perėmiau stipriai nukankintą ligoniukę, šaknys beveik visos buvo nupuvusios, nukarpiau pačias baisiausias ir štai kas liko
user posted image

user posted image

ką patarsit, mest į šiukšlyną ar dar yra vilties reanimuot?  unsure.gif

nemesk!!! blink.gif reanimuok bigsmile.gif arba man atiduok ph34r.gif (cia nevilties atveju) blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,myletojos! 4u.gif

ka daryt su tokiom saknim.. ? supuvusios labai..ar apkarpyt nemazai ir kist i reanimacija kad sveiku isleistu,ar sodint i substrata.. ? patarkit.. blush2.gif gaila gelytes..nukankinta unsure.gif

http://www.part.lt/p...ee1ac2dbc60.JPG

http://www.part.lt/i...1db18095987.JPG
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 13, 00:01)
Sveikos,myletojos! 4u.gif

ka daryt su tokiom saknim.. ? supuvusios labai..ar apkarpyt nemazai ir kist i reanimacija kad sveiku isleistu,ar sodint i substrata.. ? patarkit..  blush2.gif  gaila gelytes..nukankinta  unsure.gif

http://www.part.lt/p...ee1ac2dbc60.JPG

http://www.part.lt/i...1db18095987.JPG

zinok, kelias tokias vargetas turiu, tai pritvirtinu ant substrato, uzkloju dregnais kiminais, ir jos net zydi man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 12, 20:38)
mergaites, pries kelias dienas apžiūrinėjau savo cimbidi ir atradau padlu, nezinau nei kas jie nei iš kur, pasakykit kaip reik šituos parazitus naikinti?  blink.gif  unsure.gif
user posted image

Nieko baisaus-kitaip tariant "ne toks tas baubas baisus, kaip atrodo" biggrin.gif
Čia paprastieji vėdarėliai mirksiukas.gif Gyvena kur drėgna ir minta puviniais. Jeigu dar liko vazone šių padarų, tai palaistyt insekticidu ir visi kas dar liko pakratys visas 7 poras kojų tongue.gif

QUOTE(wikaaaa @ 2009 03 12, 23:06)
Iš mamos perėmiau stipriai nukankintą ligoniukę, šaknys beveik visos buvo nupuvusios, nukarpiau pačias baisiausias ir štai kas liko
user posted image

user posted image

Dar ne pats baisiausias variantas. Sodink į substratą, apdėk viršų kiminais ir juos pastoviai drėkink purkšdama (kiminus, bet ne visą substratą) ir pati augalą dažniau papurškaliok mirksiukas.gif Gyvens 4u.gif
Atsakyti
niu,-bet jus ir rasot! Tempai-vos pavyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 13, 00:03)
zinok, kelias tokias vargetas turiu, tai pritvirtinu ant substrato, uzkloju dregnais kiminais, ir jos net zydi man  mirksiukas.gif

nu tikiuosi atsigaus man jinai.. duok dieve 4u.gif biggrin.gif aciu uz atsakyma! 4u.gif
Atsakyti
O tie vabaliukai skirti prisegti gėlės kotelį nekenkia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 13, 01:06)
O tie vabaliukai skirti prisegti gėlės kotelį nekenkia?  blush2.gif

Na o ka jie gali kenkt? smile.gif aisku kad ne,jie tik prilaiko stieba kad nesvirtu ir viskas...na dar del grozio,graziau nei kokiu dratuku perista.O kai pirkai orchidejas-pas tave nebuvo susegta niekuom? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 12, 20:52)
ojie ne su znyplem ant "uzpakalio"? cia pas kazkurias buvo tokiu,jei tokios...tai tik pakeite substrakta kiek pamenu... unsure.gif

be žnyplių unsure.gif

QUOTE(wikaaaa @ 2009 03 12, 22:06)
ką patarsit, mest į šiukšlyną ar dar yra vilties reanimuot?  unsure.gif

aš reanimuočiau 4u.gif

QUOTE(Ciocė @ 2009 03 12, 23:27)
Nieko baisaus-kitaip tariant "ne toks tas baubas baisus, kaip atrodo"  biggrin.gif
Čia paprastieji vėdarėliai  mirksiukas.gif Gyvena kur drėgna ir minta puviniais. Jeigu dar liko vazone šių padarų, tai palaistyt insekticidu ir visi kas dar liko pakratys visas 7 poras kojų  tongue.gif

o kur jo buna pirkti? specializuotoj parduotuvej ar ir paprastose? blush2.gif
Atsakyti
insekticidu buna senukuose, sodo prekiu skyriuje, maxima lauko prekyboje (tik nuo balandzio veiks), parduotuvese sodininkams "zalia stotele", gali ir paklausineti kokiuose ukiniu prekiu skyriuose nedidelese parduotuvelese mirksiukas.gif
Atsakyti
Actara yra vienas iš insekticidų šiaip mirksiukas.gif
Atsakyti