Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 17:26)


protest.gif negalima taip vilioti nestuke.gif , kuri turės antrą berniuką ir puošniais segtukais gali nebent orchidėjas papuošti protest.gif
vaikščiojimu į vyrų wc pateisinu savo neadekvatų apsistatymą gėlėmis rolleyes.gif
------------
Daluksa, be to lapo viskas kaip ir travkoj atrodo unsure.gif gal ok bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 03 12, 16:31)
equestris su kazkuo pamaisytas  mirksiukas.gif nes equestrio labai smulkus ziedukai  ax.gif
http://www.orchidejo...s_equestris.jpg

Tai gal pas mene toks? Dabar jau nužydėjęs, kai žydėjo, žiedeliai buvo tokie, kaip Minimark, o gal net ir smulkesni. Žiūriu aš į nuorodoj esančią nuotrauką, man labai panašu, tik čia pakraščiukai baltesni.

user posted image

http://images47.fotk...20081130-vi.jpg

http://images15.fotk...20081130-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 12 kovo 2009 - 18:24
QUOTE(lotute @ 2009 03 12, 15:35)
o aš pasigirsiu savo gražuole wub.gif liepa bus du metai kaip turiu, nė karto dar nebuvo nužydėjusi, išleido penkta žiedkotį, gėlytė tiesiog super wub.gif


jei nesunku, gal prabalsuotumet uz mano parase esančia mergaite 4u.gif


nepaprastas grozis wub.gif na ir kaip kiti tie phal tiek ziedstiebiu isleidzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 12, 19:18)
protest.gif negalima taip vilioti  nestuke.gif , kuri turės antrą berniuką ir puošniais segtukais gali nebent orchidėjas papuošti  protest.gif
vaikščiojimu į vyrų wc pateisinu savo neadekvatų apsistatymą gėlėmis  rolleyes.gif
------------
Daluksa, be to lapo viskas kaip ir travkoj atrodo  unsure.gif gal ok bus  unsure.gif


Nu aš ir tikuos, pasidalinsim patirtim, kaip augs drinks_cheers.gif beje, ne tik abiejų sulaužyti kotai, bet ir spalvos, kaip supratau, tokios pat (baltas ir bordo) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 12, 16:31)
nei aleksoto, neo savanoriu, nei akropolio maximoj nemaciau, eisiu reikalauti  protest.gif  gun_rifle.gif  gun_smilie.gif


pramones maximoje tikrai esu maciusi sio substrato
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2009 03 12, 19:17)


Manau klubas būtų moment perpildytas  lotuliukas.gif
Aš prieš pora dienų dvi orches iš gėlių bazės parsitysiau, tai net iš mašinos iš kart namo nenešiau, kad MB nepamatytų ir velnių neišrašytų  blush2.gif  biggrin.gif Paskui paslapčia sustačiau tarp jau esančių-kol kas ramu  ph34r.gif

ar ir tu cia slapuke??? lotuliukas.gif va va, as kai savo 5-etuka orchiu is bazes parsitempiau, nieko nebuvo namie, tai irgi uzmaskavau ant palanges - iki siol nezino nieko apie jas, isskyrus viena, planuotaja ph34r.gif topsecret.gif
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 12, 19:28)
nepaprastas grozis  wub.gif  na ir kaip kiti tie phal tiek ziedstiebiu isleidzia  g.gif

mano viena grazuole kala du stiebukus is jau esancio ziedstiebio topsecret.gif tai siandien pagalvojau, o gal daugiaziede bus? flirt.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 18:39)
ar ir tu cia slapuke???  lotuliukas.gif  va va, as kai savo 5-etuka orchiu is bazes parsitempiau, nieko nebuvo namie, tai irgi uzmaskavau ant palanges - iki siol nezino nieko apie jas, isskyrus viena, planuotaja  ph34r.gif  topsecret.gif
Papildyta:

mano viena grazuole kala du stiebukus is jau esancio ziedstiebio  topsecret.gif tai siandien pagalvojau, o gal daugiaziede bus?  flirt.gif  assa.gif


smagu smile.gif mano tai dauguma grazuoliu ziedelisu krauna is neissivysciusio pumpuro, tad laukiu, kol suzydes wink.gif
Atsakyti
axara, ir as taip laukiu, kol is to pumpuro issivystys kazkas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 19:00)
axara, ir as taip laukiu, kol is to pumpuro issivystys kazkas  wub.gif


pamatysi issivystys bigsmile.gif bet mano viena jau taip ilgai sukrovusi ziedelius, ir atrodo jie jau nemazi, bet dar neprazysta, bijau,kad tik jos nepradetu mesti pumpuru ar kad isvis ju nepraskleistu, kaip viena mano orche isigudrinusi jau apie 3 men nepraskleisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 12, 20:02)
pamatysi issivystys  bigsmile.gif  bet mano viena jau taip ilgai sukrovusi ziedelius, ir atrodo jie jau nemazi, bet dar neprazysta, bijau,kad tik jos nepradetu mesti pumpuru ar kad isvis ju nepraskleistu, kaip viena mano orche isigudrinusi jau apie 3 men nepraskleisti  g.gif

mano viena jau 5-as menuo kaip miega su riebiu pumpuru, ziedais.. dry.gif
net supykusi, zydincia paemiau ir persodinau. Vienas pumpuras nukrito, kitas sau tupi tarp ziedu.
ir ne krust schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 12, 19:06)
mano viena jau 5-as menuo kaip miega su riebiu pumpuru, ziedais..  dry.gif
net supykusi, zydincia paemiau ir persodinau. Vienas pumpuras nukrito, kitas sau tupi tarp ziedu.
ir ne krust  schmoll.gif


vat as taip pat nesuprantu, kas cia gali buti g.gif ir kiek klausiu tai atrodo niekas ir nezino...gal sakau cia kokia liga, ar kas g.gif
as esu nemazai persodinusi ir zydinciu ir su pumpurais neprasiskleidusiais, ne karto nieko blogo nenutiko (minetoji stagnuotoja nepersodinta)
Atsakyti
mergaites, pries kelias dienas apžiūrinėjau savo cimbidi ir atradau padlu, nezinau nei kas jie nei iš kur, pasakykit kaip reik šituos parazitus naikinti? blink.gif unsure.gif
user posted image

jei nesunku prabalsuokit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 12 kovo 2009 - 19:39