Įkraunama...
Įkraunama...

Ką ant palangės ar darže auginat?

QUOTE(IslandGirl @ 2013 02 14, 18:07)
Nuo kelinto mėnesio geriausiai pradėti auginti įvairius prieskonius: petrazoles, bazilikus ir pan. Praitais metais sodinau geguzes pradžioje tai ne kas ir gavosi  doh.gif  Ką sodinau viskas išdygo, bet jau tokie visi pavargę...  blush2.gif  gal reikia anksčiau sėklytes į žemę pasėti...
Sodinau į lovelį ir laikiau ant palangės  smile.gif

gali praktiškai jau dabar po truputį rūpintis sodinimais smile.gif kokius krapus, petražoles drąsiai ant palangės galima augint.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2013 02 26, 11:17)
gali praktiškai jau dabar po truputį rūpintis sodinimais  smile.gif kokius krapus, petražoles drąsiai ant palangės galima augint.


Norėjau pasiteirauti ar įmanoma namų sąlygomis ridikėliu, agurkus ir pomidorus užauginti g.gif Kokios firmos sėklytes patartumėte pirkti? smile.gif
Atsakyti
Ne ant palangės, bet prie didelio vitrininio lango dideliame vazone visą žiemą turiu mažiukų pamidoriukų. Pomidorai daugiametis augalas, šie pasodinti pernai pavasarį. Dabar nugenėjau, patręšiau ir lauksiu gausaus derliaus - žiemą taip pat žydėjo ir mezgė, bet ne taip gausiai, pomidorai be šviesos nebuvo skanūs. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif na tai kas ka sodinat ? ar dar ne per anksti ? as jau ieskau info apie darzelius balkonuose nes siemet ruosiuosi uzsiauginti ridikeliu, salotu, ir prieskoniniu zoleleiu smile.gif su pomidorais gal neuzsiimsiu- jie man per dideli atrodo balkonui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 02 26, 12:43)
Ne ant palangės, bet prie didelio vitrininio lango dideliame vazone visą žiemą turiu mažiukų pamidoriukų. Pomidorai daugiametis augalas, šie pasodinti pernai pavasarį. Dabar nugenėjau, patręšiau ir lauksiu gausaus derliaus - žiemą taip pat žydėjo ir mezgė, bet ne taip gausiai, pomidorai be šviesos nebuvo skanūs. 4u.gif


thumbup.gif vau smile.gif bandysiu ir aš, nes be galo smagu turėti kažką savo smile.gif va net mano vyras sake augins svogūnų laiškus lotuliukas.gif mirksiukas.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Anajoana @ 2013 03 03, 22:13)
Sveiki smile.gif na tai kas ka sodinat ? ar dar ne per anksti ? as jau ieskau info apie darzelius balkonuose nes siemet ruosiuosi uzsiauginti ridikeliu, salotu, ir prieskoniniu zoleleiu smile.gif su pomidorais gal neuzsiimsiu- jie man per dideli atrodo balkonui  biggrin.gif


Į lovelį pasėjau bazilikų, krapų, petražolių. Nusipirkau ir ridikėlių reiks kurį vakarą suberti sėklytes į žemę.
Kaip jūs darot ar lovelį reikėtų įvilkti į celofaninį maišiuką?
Atsakyti
as dar nieko nepasejau , bet siandien eisiu i parduotuve , gal kazka nupirksiu tam reikalui ... kai uz lango puga kazkaip net nebuvo minties kazka sodinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IslandGirl @ 2013 02 26, 11:54)
Norėjau pasiteirauti ar įmanoma namų sąlygomis ridikėliu, agurkus ir pomidorus užauginti  g.gif Kokios firmos sėklytes patartumėte pirkti? smile.gif

aš kažkaip nieko ypatingo neauginu - prieskonines žoleles tik..
Užtat mano draugė balkone augina agurkus ir pomidorus kasmet - balkonas neįstiklintas, tai tie agurkai kaip vijokliai visomis grotelėmis - sienelėmis vyniojasi, derlių ohoho kokį užsiaugina...
Ir kambario saulė per karščius neprikaitina, nes lapai užstoja šviesą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2013 03 19, 16:52)
aš kažkaip nieko ypatingo neauginu - prieskonines žoleles tik..
Užtat mano draugė balkone augina agurkus ir pomidorus kasmet - balkonas neįstiklintas, tai tie agurkai kaip vijokliai visomis grotelėmis - sienelėmis vyniojasi, derlių ohoho kokį užsiaugina...
Ir kambario saulė per karščius neprikaitina, nes lapai užstoja šviesą  smile.gif


Bet gal reikia turėti specialias sėklas kad balkone augtų?
Viena draugė sake, kad reikia dar pagal mėnulio fazes pasižiūrėti, atseit tada geriau viskas dygsta 4u.gif Planuoju šį savaitgalį pomidorus ir ridikėlius pasisėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IslandGirl @ 2013 03 19, 17:26)
Bet gal reikia turėti specialias sėklas kad balkone augtų?
Viena draugė sake, kad reikia dar pagal mėnulio fazes pasižiūrėti, atseit tada geriau viskas dygsta  4u.gif Planuoju šį savaitgalį pomidorus ir ridikėlius pasisėti lotuliukas.gif

dėl sėklų aš net nežinau, kažkaip neklausiau smile.gif
o dėl mėnulio fazių - manau, tikrai tiesa, pamenu, mano močiutė visąlaik žiūrėdavo, o ji - užkietėjusi sodininkė ir gėlininkė.
Atsakyti
gal žinote kur kreiptis g.gif ieškau įvairiu seklu daiginimui namie, tam kad spausti želmenys, gal žinote kreiptis? smile.gif
Atsakyti
Pernai daiginau "balkoninius" vynuoginius pomidoriukus, ant seklu taip ir buvo parasyta kad balkoniniai, pasodinau tevams i lovelius balkone, tai puikiai derejo visa vasara ir rudeni inesti i vidu toliau derejo, bet link ziemos jau nunyko. O sita ideja su agurkais balkone man labai patiko smile.gif Saip gal bet kokie vynuoginiai balkone augtu, svarbiausia kad zemaugiai butu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu maza bedute su baziliku auginimu. Niekaip neiseina ju islaikyti vazonelyje. Isdygsta, paauga, pradeda ruduoti krasteliai ir vsio.... doh.gif
Gal visiskai nera is manes sodininkes, bet kame cia kampas gali buti. Ar yra kazkokios ipatingos zemes, ar grunto koks paruosimas?
Atsakyti