Įkraunama...
Įkraunama...

Ką ant palangės ar darže auginat?

prisisejau baziliku, rozmarinu ir dar keleta zoleliu. smile.gif
Taip pat siais metais bandysiu spinatus - ziuresiu kas iseis smile.gif
Atsakyti
Kolkas lovyje auga svogūnai (laiškams), nesenai pasėjau kvapiuosius bazilikus, raudonėlius ir krapus (bazilikai ir raudonėliai jau dygsta clap.gif )
sėjimo eilės laukia rozmarinai ir kiečiai smile.gif

Berods, su svogūnais išdygo ir pora bulvių, mat tuose loviuose ir sliekus auginam, tai matyt, MB bandė juos bulvėm šert ax.gif dėl įdomumo neišroviau, noriu pažiūrėt, kas bus 4u.gif
Atsakyti
Pas mane balkone vazoneliuose auga pipirne, raudonelis, kalendra, bazilikai, rozmarinas, levanda, salavijas, metos, svogunai, krapai, petrazoles, cili pipirai, salotos biggrin.gif
Derlius puikus siemet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 05 01, 22:40)
Pas mane balkone vazoneliuose auga pipirne, raudonelis, kalendra, bazilikai, rozmarinas, levanda, salavijas, metos, svogunai, krapai, petrazoles, cili pipirai, salotos  biggrin.gif
Derlius puikus siemet  lotuliukas.gif


O salotos neisstype pas jus? Nes pas mane, tokie siuliukai ir nelabai auga schmoll.gif
Atsakyti
Daug metu auginu darzoves,siais kaip ir praejusiais pasisejau krapu,salotu,ridikeliu,ciobreliu,melisu,metu,zirniu,pupeliu,sparaginiu pupeliu,melionu,arbuzu,agurku,moliugu,patisonu,svogunu,rugstyniu,pasodinau cesnaku,siltnamy papriku ir daug pomidoru smile.gif Niam niam,valgysim ekologiskas,svarias,savo darzoves.taip pat turiu obelaiciu,kriausiu,tresniu,vysniu,slyvu,serbentu ir agrastu smile.gif
Atsakyti
Siemet balkone auginu pomidorus ir paprikas smile.gif
Atsakyti
suzavejo:
user posted image
pagaminta is tualetinio popieriaus ritinelio. is vieno iseina du smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 11 05, 23:25)
suzavejo:
user posted image
pagaminta is tualetinio popieriaus ritinelio. is vieno iseina du smile.gif

Man atrodo, kad tokiu 'vazoneliu' neilgai tesidziaugtumete. Greiciau dugnas 'iskris', nei kas jame isauks.
Atsakyti
Siemet balkone auginau vysninius pomidorus,labai skanus,saldus buvo.Pavasari tikrai sodinsiu vel smile.gif Taip pat visada turiu petrazoliu,salavija.
Atsakyti
kaip manot, jei ant palanges paseciau petrazoliu ir krapu rudeni. isaugtu ar ne? nes siaip jau pilta pas mus. tik kad dienos niurios, saules mazai. tai gal neverta net bandyti. g.gif o noretusi, nes sviezios zoleles ne tas pats kas dziovintos. gal patartumet, kurios daugiau patirties toj srity turit bigsmile.gif
Atsakyti
Aš ant savo palangės auginu nedidelius svogūnus. Mėgstu šviežius svogūno laiškus, todėl mano augalai mane daržai pradžiugina.
Dar iš vaikystės prisimenu, kad mama taip pat ant palangės nuolatos augindavo svogūnus - aš seku jos pėdomis.
Atsakyti
Nutariau auginti rėžiukus, bet kaip tai daryti praktiškai nežinau.
Gal kas auginote?
Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėte patirtimi 4u.gif
http://naturalus.sve...as_paprastasis/
Atsakyti