Įkraunama...
Įkraunama...

Ką ant palangės ar darže auginat?

As per sia vasara puikiai balkone uzsiauginau vysniniu pomidoriuku, astriuju cili pipiru, raudonelio, baziliko. Bazilikas ko tais ne taip gerai suvesejo kaip norejau, taciau buvau maloniai nustebinta kokie geri ir gan dideli ciliukai uzaugo. thumbup.gif Ir kas svarbiausia astrus, kaip as megstu smile.gif Dabar beliko tik uzsimarinuoti keleta, ir ziema galesiu gardinti patiekalus 4u.gif
Atsakyti
O musm irgi šiemet gausus derlius įvairių pipiriukų užderėjo smile.gif MB kai mėgėjas, tai nemažai prisodino balkone.
Atsakyti
Sveiki, na va šian nukeliavau į maximą nusipirkau svogūnų sodinukų ir lovelių kas juokinga, kad dbr vazonams visokiems akcija -40 procentų su ačiū kortele matyt dar nupirkau žemės truputį ir pasodinau 20 sodinukų pradžiai jie augs ant palangės pas mane tai va pranešiu ar išėjo kas nors kažkaip užsimaniau kažka nuveikti kodėl gi nepabandžius smile.gif tai pirmasis mano bandymas
Atsakyti
Rytoj okupuosiu palange(mama sake, kad 24d. tinkama sodinimui). Tai jau laukia visa eile: bazilikas, spinatai, vysniniai pomidorai, pipirmete, salavijas, griezte ar pan blush2.gif . Nugriebiau Sodal zemes ipirso kaip geresnia, sake, kad ekologiska, bet labai suabejojau nes LT aprasymo nera, nors ecologist norvegiskai parasyta g.gif pardaveja tikino kad visa ta zeme buna jau patresta tik esme ar organinem ar ne trasomis. Idomu kas cia man gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Labai domina daržovės ar bent prieskoniai ant palangės. Tačiau ar joms užtenka vien žemės iš vazonėlio. O tręšti druskomis nesinori. g.gif Kaip sprendžiat derlingumo klausimą? ax.gif
Atsakyti
As irgi siandien pasisejau pirma karta salotu, ridikeliu, pomidoru, svoguneliu, krapu ax.gif Dar labai noriu lapiniu ridikeliu, baziliko bei pipirines biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinMintė: 25 kovo 2010 - 22:11
pas mane jau ant palanges bujoja ridikeliai,petrazoles ir metos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 23, 18:43)
Labai domina daržovės ar bent prieskoniai ant palangės. Tačiau ar joms užtenka vien žemės iš vazonėlio. O tręšti  druskomis nesinori.  g.gif  Kaip sprendžiat derlingumo klausimą?  ax.gif


Užtenka, mes pernai balkone vazone ir pamidorus auginom. Norėjom mažaūgių, bet matyt sėklos buvo sumaišytos, tai tokie monstrai užaugo. Tiesa pomidorus dar ir papildomai tręšėm su ekologiškom trąšom, kitų daržovių - bazilikų , pipirų ir t.t. tai ne.
Atsakyti
Sveiki! Šiemet ir as pirmą kartą gyvenime pasisėjau prieskoninių žolelių.
Prisisėjau baziliko, rozmarino, petražolių, krapų ir laiškinio svogūnų. Visus sėjau į atskirus vazonėlius. Bazilikas, rozmarinas ir patražolė kuo gražiausiai sudygo ir pamažu auga, o vat su laiškiniu svogūnu ir krapais tai ne kas. Krapai kažkokie plonyčiai kaip siūliukai ir ištysę, o laiškinio svogūno irgi išlindo pora siūliukų ir atrodo stovi vietoje. Nesuprantu kas jiems nepatinka, pietine palangė, tai atrodo saulės trūkumo jaust neturėtų. Laistau reguliariai. Gal kam panašiai buvę? Pasidalinkit patirtimi prašau.
Ir dar norėjau paklaust... Pridaiginau vyšninių pomidorų, kuriuos galima vazonuose augint. Kada jau galima su tais vazonais juos į balkoną išnešt? Pas mane neįstiklintas balkonas, pietinė pusė. smile.gif
Atsakyti
geles ir kaktusus smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasisejau as pipirnes, kuri jau sudygo, krapu ir petrazoliu. Taciau, kol kas nelabai dygsta, tikekimes nors kazkas is to gausis, kadangi pirma karta situo uzsiimu biggrin.gif
Atsakyti
Oi vaikystej nemegdavau lysviu ravet doh.gif D galvodavau kam tiek vargo jei parduotuvej galima nusipirkt. O dabar priesingai, vis kalbinu tevus to, to ir to dar pasodint, sakau as atvaziuosiu, ravesiu, tik auginam. Kaip smagu nusiskinti sviezia darzove, be jokiu nitratu! Tuo labiau dabar, kai jau mazasis gyventojas auga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 01 balandžio 2010 - 13:00