Įkraunama...
Įkraunama...

Ką ant palangės ar darže auginat?

QUOTE(*GREISI* @ 2009 07 06, 09:40)
O iš kur imate žemę,kai auginate balkone?Perkate?

as pirkau p[rekybos centre,o sia vasara tai buvau pasisejusi salotu ir prieskoniu balkone ax.gif labai faina pipirne auginti, sudygsta greitai ir tikrai puikus prieskonis thumbup.gif
Atsakyti
Mes jau valgėm pirmą savo balkone užaugintą pomidorą smile.gif jau ir kiti pradėjo raudonuoti smile.gif
Atsakyti
As prisisejau prieskoniu, ant palanges. Zeme ekologiska. Graziai viskas sudygo, bet vazoneliuose pries kelias dienas apsigyveno kazkokios musytes. Isgaudau jas, bet tik tam kartui dingsta, o po to vel pilna ju verysad.gif gal galit patarti kaip kovoti?
Atsakyti
As taigi sugalvojau pasiset baziliko, nes labai jau jis man patinka ir paziurejau, kad drauges visos apsisodinusios ir labai laimingos ir patenkintos ji naudoja. Ir sviezias visur super skanu. Nu tai ka, ilgai ieskojus susiradau seklu kur nusipirkt ir pasisejau... Isaugo gana greit ir visai sekmingai, tik didziausia beda, kad jis nekvepia kaip bazilikas, bijau net naudot, nors lapeliai jau kaip ir uzaugo smile.gif))
Kvapas net i silpna metos kvapa uznesa.. tai net nesuprasi smile.gif) auginu ir toliau, tai gal prades kvepet kaip bazilikas kada nors smile.gif)
Atsakyti
Nu tai gali būti, kad pardavė ne baziliką, o mėtą. Mano mamai taip buvo, pirko paprastą kopūstą, o nusipirko kalafiorą. lotuliukas.gif Nu nieko, skanu ir kalafiorai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2009 08 20, 13:34)
As taigi sugalvojau pasiset baziliko, nes labai jau jis man patinka ir paziurejau, kad drauges visos apsisodinusios ir labai laimingos ir patenkintos ji naudoja. Ir sviezias visur super skanu. Nu tai ka, ilgai ieskojus susiradau seklu kur nusipirkt ir pasisejau... Isaugo gana greit ir visai sekmingai, tik didziausia beda, kad jis nekvepia kaip bazilikas, bijau net naudot, nors lapeliai jau kaip ir uzaugo smile.gif))
Kvapas net i silpna metos kvapa uznesa.. tai net nesuprasi smile.gif) auginu ir toliau, tai gal prades kvepet kaip bazilikas kada nors smile.gif)


g.gif pabandykite lapeli patrinti tarp pirstu ar pasmulkinti - ar ir tada nekvepia?

Atsakyti
O as buvau pasodinus pomidoru, bet is to nieko neisejo..visi isgriuvo, nuluzo, nors ir risti bandziau..o dar pasodinau paprika, nu gal ten pipiras vadinasi..tai zydi, bet vasiu dar nera, gal tik spali bus..taip rase ant seklu pakelio blush2.gif
o kur gaut tu baziliku seklu? ax.gif
Atsakyti
o as ziema auginu zirnius, ir zydi ir subrandina net kelias ankstis su zirniukais - jau dziaugsmo vaikam thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Mergaitės, o kur jūs perkate prieskoninius augalus/ Aš baziliko nusipirkau iš agrofirmos Sėklos, tai ten į tokį pakelį sudėta, iškart paruošta sėjai. Bet daugiau tą kartą nemačiau prieskonių, o taip norėtųsi ir gelsvės, ir pipirmėtės, ir šaltmėtės, ir rukolos, ir... doh.gif
Atsakyti
Mes Halės turguj pirkom sėklas, ten yra toks pavilijonas. Dar jei gerai atsimenu ermitaže.
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 08 24, 14:40)
O as buvau pasodinus pomidoru, bet is to nieko neisejo..visi isgriuvo, nuluzo, nors ir risti bandziau..o dar pasodinau paprika, nu gal ten pipiras vadinasi..tai zydi, bet vasiu dar nera, gal tik spali bus..taip rase ant seklu pakelio  blush2.gif
o kur gaut tu baziliku seklu? ax.gif

matyt sodinot paprastus pomidorus, kuriuos siltnamiuose augina, tad reikejo ir lazdele ismeigti, kad priristi butu galima. o mes pasisodinome zemaugiu pomidoriuku, kuriuos, kaip buvo ant pakelio parasyta, galima auginti kambaryje ar balkone. uzderejo pomidoriuku nemazai, bet tokie mazyciai smile.gif nors pagal kruma tai ir vaisiai atitinkami. bet uztat savi, ekologiski smile.gif va siandien maciau, kad jau nemazai raudonu pamidoriuku yra, o valgom juos jau turbut nuo liepos men.
dar auginu astriuju raudonuju pipiriuku 3 krumelius - nezinau, ar ten cili, bet jau tooookie astrus - net jelapeno pipirus nustelbia.
ir prieskoniu pabandziau pasiseti - ciobreliu, melisu, mairunu ir raudoneliu. visi auga graziai, man net gaila juos deti i patiekalus, taip graziai vazoneliuose atrodo. tik ciobrelis nezydi, vis virsuneles nudziudavo nuo saules, nes viskas isnesta i balkona, kur pastoviai saule sviecia.
Atsakyti
Kad žinokit su tai žemaūgiais pas mus tai komiškai gavosi smile.gif Pirkom kur ant pakelio parašyti žemaūgiai, o išaugo vienas toks didžiulis dižiulis, raišiojom, ramstėm visaip smile.gif Kažkaip gal sumaišytos sėklos buvo.
Atsakyti