Įkraunama...
Įkraunama...

Ausyčių valymas

Na pas mano vaikus ta siera pati iš ausų išbėga bigsmile.gif pačios jos kažkaip išsivalo ax.gif o tada aš su tais krapštukais išvalau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BITUTE 27: 01 balandžio 2006 - 16:30
Mes tai karta i savaite ax.gif ir tai kartais dar buna visai svarios
Atsakyti
Nepamirshkite vaiku geai pamaudyti su visom ausim panardinti, tada visi baubai ishlenda ish landos ir galima tuo pachiu krapshtuku tiesiog nuvalyti smile.gif
Atsakyti
valau tik tada kai siera buna išbėgusi,giliai niekad nekišu,kad nepažeist
Atsakyti
o mes savo ausiukus valom kasdien. kam laukti kol pati siera is ausu teketi,mum labiau patinka kai nieko is ausyciu nesimato biggrin.gif
Atsakyti
kas antra trecia diena
Atsakyti
pora kartų į savaitę, biggrin.gif kai tik prikakoja begėdės pelytės, tai ir valom biggrin.gif
Atsakyti
visada po prausimosi...kokius tris keturis kartus i savaite!!! ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Porą kartų į savaitę, dažniau neprireikia ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingele @ 2006 06 15, 18:20)
visada po prausimosi...kokius tris keturis kartus i savaite!!! ax.gif  blush2.gif


Mes taip pat po prausimosi,tik reciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tute @ 2006 03 26, 20:25)
Valau su specialias vaikiskais ausu krapstukais, jie yra su pastorinimais, kad nesukistum ju per giliai i ausyte rolleyes.gif

aš irgi valau šitais spec. krapštukais. dar niekaip nepavyksta įkišti per giliai doh.gif kad ir kaip stengčiausi (nors ir nesistengiu).

QUOTE(curry @ 2006 04 06, 13:40)
Nepamirshkite vaiku geai pamaudyti su visom ausim panardinti, tada visi baubai ishlenda ish landos ir galima tuo pachiu krapshtuku tiesiog nuvalyti  smile.gif

savo mažylio nenardinu, bet besimaudydamas ausytes sušlampa vistiek. tikrai taip, siera išsiplauna thumbup.gif tik po tokių maudynių valau 2 kartus ausytes, vieną iš karto, o kitą kai aprengiu ir prieš dėdama kepurytę, nes dažnai būna giliau vandenuko pribėgę ir jis po kurio laiko tik išteka.
Atsakyti
valau paprastais krpštukais. Visada maudydama nardinu į vandenį ir galvytę, ausytės, manau, išsiplauna. Po to tik nusausinu, apvalydama ausytės landą tiek, kiek krapštukas lenda jo nebrukant į ausytę.
Atsakyti