Įkraunama...
Įkraunama...

Ausyčių valymas

QUOTE(Ausyte1 @ 2005 12 06, 09:07)
Nelabai supratau, kas taip  blink.gif
Ar "Taip", per giliai lendu į ausytes, ar "taip", marlė minkšta, galima valyti?  doh.gif  biggrin.gif

per giliai, bėda ne tik tame kad galima mechaniškai sužalot ausytę, bet ir tame, kad pažeidžiamas apsauginis sluoksnis
Atsakyti
bigsmile.gif mes ausytes valome per savaite viena karta.Daktarai sako valyti daznai negalima g.gif
Atsakyti
mes irgi valom tik kartą į savaitę - po maudynių. o ir būtinybės nėra dažniau valyti - niekas nevarva iš ausyčių biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi ausytes valau tik po maudynių. Kadangi jos būna pilnutėlės vandens, tai patempusi už ausies kaušelio švelniai išsausinu ir landą. Mūsų gydytoja sakė, jog tai būtina, nes dėl ausytėje atšalusio vandens būna problemų. Tfu tfu tfu kol kas bėdų su ausimis neturėjome mirksiukas.gif
Atsakyti
mes kadsien...nes maudomes kasdien smile.gif
Atsakyti
mes ausyte valomes taip pat tik po maudyniu(2k/sav), ir nuvalau tik tai kas isteka i ausies kauseli. esu girdejusi toki pasakyma: valant ausis i landa galima kisti tiek, kiek lenda alkune ax.gif pabandykit ar giliai ikisit thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2005 08 15, 15:00)
mes turime ausytes valytis vos ne kas antra diena, nes siera buna kartais isbegusi net ir is ausytes landos, ar jusu mazyliams irgi taip buna g.gif

Na mes per savaitę ir 2-3 kartus valom, ypač kai šiltai pamiega net ištekėjusi ta siera būna
Atsakyti
Kas antrą dieną biggrin.gif
Atsakyti
labas
Mes maudomes 2 kartus per savaite, tai ir ausytes 2 kartus valom. Valydavau ir siektiek giliau, ne tik palei kauseli g.gif Bet jusu paklausius... Man daktaras nieko nesake kaip valyt, tik zinau kad reikia valyt ir tiek.
Atsakyti
nu kai mums buvo ausyciu uzdegimas tai sake kad i savaite karta ar du tik valyti,nes dazniau nerekomenduoja -siera yra kaip kazkoks apsauginis daiktas kad nepripustu ir nuo uzdegimu,nu kazkas panasaus nes mums taip aiskino,mano supratimu
Atsakyti
Mes valome auiukus tiktai po maudyniu, taciau gana daznai maudomes, tai ir ausytes valomes daznai thumbup.gif
Atsakyti
Mes ausytes ir valom tik karta per svaitę,nes kai buvom pas gyd.tai sakė kad dažnai negalima,ir tai tik paviršių giliai jokiu būdu negalima ax.gif
Atsakyti