Įkraunama...
Įkraunama...

Ausyčių valymas

As savo dukrytei (1.5 m) ausytes valau kas antra diena
Atsakyti
kiekviena diena po maudyniu
Atsakyti
valom po kiekvienų maudynių
Atsakyti
mano mazei laaabai greitai prisikaupia ausytes doh.gif valau kiekviena diena, kartais net kelis kartus per siena tenka pavalyti... g.gif gal cia kas negerai g.gif
Atsakyti
Valomes kas antra diena, ypac desinioji ausyte "smarkiai gamina" siera
Atsakyti
mes valom kas 2-3 dienas ax.gif
Atsakyti
Autorei noriu pasakyti tik vieną: kuo dažniau valot ausis, tuo labiau kaupiasi siera.

valyti ausų iš viso nerekomenduojama, ausyje turi būti apsauginis sieros sluoksnis, kuris apsaugo nuo perputimo, peršalimo. Reik plauti ausis tik tiek kiek lenda pirštai, retkarčiais tik galima su krapštuku po vonios nusausint, bet negiliai.
Atsakyti
Ačiū už informaciją. Tikrai nežinojau. Šiaip ausytes pumpurėliui valau kas 2-3 dienas blush2.gif
Atsakyti
ausytes valomes kiekviena diena po maudyniu, nes mazoji jas dievina ir tai jau tapo ritualu ax.gif ...o valom su vaikiskais ausu krapstukais, bet ir tai tik nusausinu pati landos prieki, nes skaiciau, kad kisant giliau krapstuka siera stumiasi giliau i pacia ausyte smile.gif
Atsakyti
Ausytes mazyliams patartina valyti kuo reciau, kadangi jose besikaupainti siera itin reikalinga pacioms ausytems
Mano anyta jau daugiau nei 30 metu dirba LOR sesele, tad jos patirtis ir zinios teigia, kad mamos daznai pernelyg stengiasi svariai su krapstukais isvalyti ausytes, taciau taip valydamos jos ta siera tik nustumia gilyn. Sieros perteklius isteka pats. Reikia valyti tik isorine ausies landa, nelendant gilyn.

Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2009 01 20, 16:51)

valyti ausų iš viso nerekomenduojama, ausyje turi būti apsauginis sieros sluoksnis, kuris apsaugo nuo perputimo, peršalimo. Reik plauti ausis tik tiek kiek lenda pirštai, retkarčiais tik galima su krapštuku po vonios nusausint, bet negiliai.

pritariu thumbup.gif Mes taip pat tuom vadovaujames,nes buvau apie tai skaiciusi ax.gif
Atsakyti
o aš ir nežinojau kad nereik iš vis valyt g.gif nors aš ir šiaip retai valydavau. po kiekvienų maudynių tik rankšluosčiu nusausindavom, taip truputuką ax.gif
Atsakyti