Įkraunama...
Įkraunama...

Ausyčių valymas

O taip kaip čia- nieko negirdi.. Negi tik nuo valymo blink.gif Tai gal per giliai kišai? O gal priežastis kita buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemajagsm @ 2005 08 16, 13:27)
Ne per seniausiai teko skaityti, kad nei vaikų, nei suaugusiųjų ausų nereikia giliai valyti - reikia nuvalyti tik tai, kas išteka į ausies kaušelį, nes tai, kas būna ausytėje apsaugo ją nuo infekcijos. Man visai patiko tokia išsakyta gydytojo mintis, kuri dar ir pateisina nuostatą, kad pas žmogų nėra nieko nereikalingo - viskas turi prasmę ir atlieka kažkokią savo funkciją.
Taigi, vadovaujuosi šia nuostata ir valau tik tai, kas išteka į ausies kaušelį.

Aš irgi taip darau wink.gif

QUOTE(jurkutuke @ 2007 03 14, 22:50)
mes tai karta i savaite issivalom,bet jau su nervais kokais tai oi oi oi  unsure.gif

O mūsų dukrytei net labai patinka valytis ausytes bigsmile.gif

QUOTE(*jolita* @ 2007 03 22, 16:05)
Mes irgi - po maudynių, 2,3 kartus į savaitę. Nors jai taip patinka - kaifuoja, net užsimerkia, išvalau vieną ausį, tuoj atsuka kitą, po to vėl tą, kuri jau išvalyta...

Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2007 06 20, 23:34)
O mūsų dukrytei net labai patinka valytis ausytes  bigsmile.gif

tu jai pačiai duodi ausų krapštuką? mirksiukas.gif

mano pupai patinka, kai jai valo ausytes 4u.gif
Atsakyti
Maniškias irgi labai patinka, kartais net užmiega bevalant ausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2007 06 20, 23:30)
O taip kaip čia- nieko negirdi.. Negi tik nuo valymo  blink.gif  Tai gal per giliai kišai? O gal priežastis kita buvo g.gif

Kaip tik taip, pradėjom dar purkšti tėvų žurnaluose reklamuojama "saugia" priemone ausims plauti ir rezultato ilgai laukt nereikėjo.
Va šitai pradėjus naudoti kamštis atsirado labai labai greit, nors reklama kalbėtų lyg ir ką kitą...Kaip pasakė daktaras - o kodėl klausot reklamos, viską perkat kas reklamuojama? JOKIŲ purškalų į ausis ir jokio lindimo.

Apskritai ir tik nuo valymo taip būna (šitai savo asmeniniu kailiu žinau), nes kišti į angą tiesiog negalima ir viskas. Įkiši - po truputį stumi stumi net ir nejausdamas (nes dalį gi ištrauki ant vatos, tai įsivaizduojam, kad nieko nelieka - o ten kaip tik - tai kas lieka pasistumia) - va ir rezultatas - užkemši. Ištraukė mums tą kamštį loristas, bet tas irgi laiku turi būt padaryta, kad nesigautų uždegimas. Čia buvo vienam vaikui. Sutapimas ar ne, bet tuo metu gulint ligoninėje (su abiem dėl Roto buvom) kitam vaikui buvo diagnozuotas abipusis ausų uždegimas. doh.gif Ne metus ir ne du nebuvo nieko, bet matyt priėjo laikas, kai "prisižaidėm". Tai kažkai noras taip "žaist" ir ignoruot medikų patarimus nelįst į angelę (patariama nuvalyti tik tai, kas išteka ir viskas) nebekyla.
Atsakyti
Aš valau tik tai kas matosi,nieko nestumiu...man uošvienė sakė,kad negalima stumti valant,nes taip užkemšama ausytė(ji dirba su loristu).Ir vėliau didelių problemų gali kilti....ir valau 1-2 kartus į savaitę,nes nelabai jai patinka schmoll.gif
Atsakyti
As dukrytei ausytes valau tada kada mauday,tai yra kas dvi ar tris dienas.Jai ausyciu valymas buna malonumas!Ji tiesiog sustingsta vietoj,jei verkia pradedu valyti ausytes ir vaiko kaip nera tylu tylu!Neretai is to malonumo ji mane apsisioja lotuliukas.gif !!!!
Atsakyti
as valau tada kai jau matau kai istekeja tos sieros, o kaip daznai tai net nezinau ax.gif nu y savaite gal pora kartu ir bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemajagsm @ 2005 08 16, 15:27)
Ne per seniausiai teko skaityti, kad nei vaikų, nei suaugusiųjų ausų nereikia giliai valyti - reikia nuvalyti tik tai, kas išteka į ausies kaušelį, nes tai, kas būna ausytėje apsaugo ją nuo infekcijos. Man visai patiko tokia išsakyta gydytojo mintis, kuri dar ir pateisina nuostatą, kad pas žmogų nėra nieko nereikalingo - viskas turi prasmę ir atlieka kažkokią savo funkciją.
Taigi, vadovaujuosi šia nuostata ir valau tik tai, kas išteka į ausies kaušelį.


Aš irgi taip vadovaujuos. Bet va vaikų tėvas doh.gif Tik užmatė kad jau giliai giliai matosi gelsva, taip ir šaukia - neva vaiko ausys nevalytos blink.gif
Nežinau, nuo ko priklauso. Vyresniajam taip stipriai nesiskirdavo siera kaip mažiui. Tai ir valau vos ne kiekvieną dieną, kad tik tėvas ramiai gyventų laugh.gif
Atsakyti
Gydytoja sakė nevalyt,tai ir nevalom smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Mazajai ausytes valau kada plaunu galvyte, tai yra 2 kartus savaiteje.
Atsakyti
nevalau,tik iš po baseino nardymų ir iš po vonios kai maudom galvytę biggrin.gif
Atsakyti