Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Oi, doh.gif
Kazkoks siaubas man su tuo dantimi.
Manau ryt skambinsiu savo odontologei verysad.gif .
Man tie odontologai ir taip baisus, o cia kaip tycia nesiseka. labiausiai neramu, kad kai sukandu jauciu skausma ir tempima. Gal turi kazkiek laiko praeiti, kad tas dantukas "susitupetu"?
Atsakyti
QUOTE(ugnaizole @ 2009 05 10, 18:24)
Oi,  doh.gif
Kazkoks siaubas man su tuo dantimi.
Manau ryt skambinsiu savo odontologei  verysad.gif .
Man tie odontologai ir taip baisus, o cia kaip tycia nesiseka. labiausiai neramu, kad kai sukandu jauciu skausma ir tempima. Gal turi kazkiek laiko praeiti, kad tas dantukas "susitupetu"?


Aš irgi patarčiau eiti pas gydytoją. Kai man dėjo karūneles, gydytojas buvo pirma dviem savaitėm pricementavęs su laikinu cementu, kad aš pajusčiau ar viskas gerai ir tik tada cementavo nuolatinai.

Ir kur tas laikas eina, rytoj jau konsultacija dėl implantų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 gegužės 2009 - 20:26
QUOTE(Nijolen @ 2009 04 07, 21:36)
Truputėlį pasimečiau. Viena sako, kad blogai, kad siūlo burnos higieną, o kita - kad sugydė visus dantis ir tik tada pasiūlė. Ir taip, ir taip blogai. Tai kaip gerai?  tongue.gif 
  Aš girdėjau, kad yra klinikų, kur tiesiog prievartauja darytis higieną be kalbų, tai tokioj vietoj iš principo nieko nesidaryčiau. Bet kai pasako, kad burnoj pilna akmenų ir dar parodo su kamera, paaiškina, kokios gali būti pasekmės, tai smagu, kad tavimi gydytojas rūpinasi. O jei dar suteikia nuolaidą pavasario proga..  thumbup.gif 
  O gydytojo, pas kurį ketinu implantuotis, konsultacija nemokama. Žodžiu, sugaišti tik savo laiką ir gauni naudingos informacijos. Kaip paskaičiavau, tai gaunasi labai panašiai kaip tiltas - ar darytis tiltą ir sugadinti kelis sveikus dantis, ar implantuotis. Tai tokia mano patirtis.  rolleyes.gif


as turejau omeny, kad odontologas negali reikalauti darytis higiena pries tvarkant jusu problemini danti (man tada jie atsisake- arba arba). jis negali atsisakyti jums taisyti danti, jei jus pries nenorite darytis higienos.

nesakau, kad higiena yra burnos higiena yra blogai, tiesiog ne taip yra siulomos paslaugos.
cia tas pat, jei atvaziuojat i servisa su masiniuku stabdziu tvarkyti, o jums pasako, kadangi jus MOTERIS, kad dar butinai reikia sviesas sureguliuoti, kuro ipurskima patikrinti ir dar ten ka nors, nes kitaip nestabdys ir jokiu derybu! jums tai tinka? man ne,
Atsakyti
labas rytas,noriu pasiklausinet kokios db kainos protezuot pvz viena danti....deti keramikini balta?atrasykit kas i AZ.busiu dekinga smile.gif
man sako 400lt uz danti bet nzn ar tiksliai tiek.esu is klp
Atsakyti
Nu tiksliai, kaip rodos Vija sakė, eilės žiauriai sutrumpėję pas gydytojus. Mane užrašė implantacijai kitą savaitę, nors ankščiau laukdavau mėnesį. Kai pasakiau, kad noriu vėliau, nes truputį trūksta pinigėlių- tai sakė, kad jis man pastatys, o atsiskaityti galėsiu ir vėlaiu kai turėsiu kiek reikia. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 12 gegužės 2009 - 20:56
QUOTE(mamyciuke21 @ 2009 05 11, 10:21)
labas rytas,noriu pasiklausinet kokios db kainos protezuot pvz viena danti....deti keramikini balta?atrasykit kas i AZ.busiu dekinga smile.gif
man sako 400lt uz danti bet nzn ar tiksliai tiek.esu is klp


Sveiki, dabar buvou pas odontologa, noriu koronele dieti tai daktare pasake kad kaz kokia ten problema su dantuku... ir ta koronele gali laikiti bet jegu dantis skaudes tai reikes traukti. doh.gif
Tai pasiule dieti plomba,a jegu skaudes to tik tada rimtai galvoti arba koronele arba implantanta, bet sake kad geriau tada implantanta (jegu dantis ir bus su koronele ir skaudes to vistiek reikes traukti). tai kam mokieti uz koronele jegu poskuj nezinai ar trauk ar plomba laikis. g.gif
A del kainu, tai as girdejau kad iki 600 lt keramikine. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 12, 21:53)
Nu tiksliai, kaip rodos Vija sakė, eilės žiauriai sutrumpėję pas gydytojus. Mane užrašė implantacijai kitą savaitę, nors ankščiau laukdavau mėnesį. Kai pasakiau, kad noriu vėliau, nes truputį trūksta pinigėlių- tai sakė, kad jis man pastatys, o atsiskaityti galėsiu ir vėlaiu kai turėsiu kiek reikia. doh.gif

Man irgi va reikia užsirašyti konsutacijai ir tada priekinių ir kitų dantų protezavimui. Kiek žinau, vienu atėjimo turbūt nušlifuos daug dantų, uždės laikinus. Vis atidėlioju užsirašymą... O ir su apmokėjimu kaip bus neaišku: iškart viską reiks mokėti ar kai kai viskas baigsis? Florestina, esi kažką minėjus apie kreditą? Bijau, kad pritrūks man santaupų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 05 13, 12:55)
Man irgi va reikia užsirašyti konsutacijai ir tada priekinių ir kitų dantų protezavimui. Kiek žinau, vienu atėjimo turbūt nušlifuos daug dantų, uždės laikinus. Vis atidėlioju užsirašymą...  O ir su apmokėjimu kaip bus neaišku: iškart viską reiks mokėti ar kai kai viskas baigsis? Florestina, esi kažką minėjus apie kreditą? Bijau, kad pritrūks man santaupų smile.gif


Pirmo atėjimo metu tau nieko nešlifuos, tik pakonsultuos ir paskirs laiką, kada ateiti tam šlifavimui. Jei pasakysi, kad nenori visko iš karto nedarys, galima ir dalim. Aš tau iš patirties sakau. Kažkada man reikėjo tiltelį ir karūnėlę statyti- tai pirma padarė tiltelį, o tik tada sakė, kad reikia dėti karūnėlę, aš pritrūkau pinigų- tai sakau, gal vėliau ir tai darėm po trijų mėn ir problemų nebuvo.

Kreditą norėjau imti iš banko, bet pats gydytojas pasiūlė sumokėti vėliau, sakė, kai turėsit. Nu nežinau, gal tai tik nuolatiniams klientams taikoma.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 05 13, 13:55)
Florestina, esi kažką minėjus apie kreditą? Bijau, kad pritrūks man santaupų smile.gif

Kreditams dabar nepalankus metas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 05 13, 20:24)
Kreditams dabar nepalankus metas unsure.gif


Tai aišku, už tai ir norėjau biržely darytis, nes dar gausiu algą ir turiu gauti už kompą. Sesuo kartu su manim deklaravo pajamas ir jau gavo pinigus, o aš vis dar laukiu. blink.gif Ir skambinau, prašiau, kad greičiau sumokėtu. Ale tai tingi savo darbą dirbti ir tiek. verysad.gif Gerai, kad gydytojas pasakė, kad galėsiu ir vėliau sumokėti. g.gif
Atsakyti
Labas,

Buvau konsultacijoj dėl implantacijos Vilniuj naujam centre. Padare 3D nuotrauka, viska parode per kompa, sudare plana. Startuoju birzeli. Turbut visoms idomiausia kainos g.gif Tai va, 10 implantu per tris operacijas su dviejose vietose priauginamu kaulu - viskas apie 17 000. Po to protezavimas apie 16 000. Cia po visu nuolaidu. Kaip mano vaikis pasake, jau geriau masina nusipirkt - bent butu ka parodyt schmoll.gif. O siap kainos manau normalios. pries pusmeti keliose klinikose buvo priskaiciave virs 40 000.
Atsakyti
QUOTE(rucike @ 2009 05 13, 21:29)
Labas,

Buvau konsultacijoj dėl implantacijos Vilniuj naujam centre. Padare 3D nuotrauka, viska parode per kompa, sudare plana. Startuoju birzeli. Turbut visoms idomiausia kainos  g.gif Tai va, 10 implantu per tris operacijas su dviejose vietose priauginamu kaulu - viskas apie 17 000. Po to protezavimas apie 16 000. Cia po visu nuolaidu. Kaip mano vaikis pasake, jau geriau masina nusipirkt - bent butu ka parodyt schmoll.gif. O siap kainos manau normalios. pries pusmeti keliose klinikose buvo priskaiciave virs 40 000.


Man irgi atrodo normalios kainos, mano bendradarabė už 8 implantus ir visus dantis sumokėjo 30 000 Lt prieš metus. Tik jai visus sustat4 vienos operacijos metu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 13 gegužės 2009 - 21:38