Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(limam @ 2009 05 07, 22:33)
o mazesne tustuma cia kiek? man pasake,pas mane 5mm,kaip ir mazoka,bet galima ir taip implanta det


Aš nieko nemokėjau, nes kad trūksta kaulo pastebėta tik operacijos metu. Gydytojas pasakė, kad Jis man dovanoja dirbtinį kaulą. ax.gif

Teko girdėti, kad kitos mokėjo apie 800 - 1000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 08, 19:35)
Aš nieko nemokėjau, nes kad trūksta kaulo pastebėta tik operacijos metu. Gydytojas pasakė, kad Jis man dovanoja dirbtinį kaulą. ax.gif

Teko girdėti, kad kitos mokėjo apie 800 - 1000 Lt.


o gal galit man paaiskint,kodel vieniems sinuso dugno kilimas daromas,o kitiems tiesiog dirbtinio kaulo prideda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(limam @ 2009 05 08, 21:21)
o gal galit man paaiskint,kodel vieniems sinuso dugno kilimas daromas,o kitiems tiesiog dirbtinio kaulo prideda?  g.gif


Nesu medikė, bet iš gydytojo pasakojimo supratau, kad priklauso nuo tos ertmės dydžio. g.gif ax.gif O gal ir nuo gydytojo sprendimo. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 08 gegužės 2009 - 21:35
QUOTE(limam @ 2009 05 08, 22:21)
o gal galit man paaiskint, kodel vieniems sinuso dugno kilimas daromas,o kitiems tiesiog dirbtinio kaulo prideda?  g.gif

Pagrindinis kriterijus - žandikaulio keteros aukštis.

Dažniausiai tai priklauso nuo to, kada yra ištraukti dantys, t.y. kuo anksčiau po dantų netekimo nusprendžiama implantuoti, tuo paprastesnė būna procedūra, ir atvirkščiai, kuo ilgiau delsiama, tuo didesnė tikimybė, kad prireiks kelt sinusą, kadangi laikui bėgant žandikaulio keteros aukštis gali sparčiai mažėti ir sinuso pakėlimo operacija taps neišvengiama.

Bet geriausiai, manau, galėtų (o ir turėtų) pats chirurgas/implantologas paaiškinti. mirksiukas.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 05 08, 20:35)
Teko girdėti, kad kitos mokėjo apie 800 - 1000 Lt.

Man už dirbtinio kaulo pridėjimą reikėjo sumokėt 800 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 05 09, 10:51)
Pagrindinis kriterijus - žandikaulio keteros aukštis.

Dažniausiai tai priklauso nuo to, kada yra ištraukti dantys, t.y. kuo anksčiau po dantų netekimo nusprendžiama implantuoti, tuo paprastesnė būna procedūra, ir atvirkščiai, kuo ilgiau delsiama, tuo didesnė tikimybė, kad prireiks kelt sinusą, kadangi laikui bėgant žandikaulio keteros aukštis gali sparčiai mažėti ir sinuso pakėlimo operacija taps neišvengiama.

Bet geriausiai, manau, galėtų (o ir turėtų) pats chirurgas/implantologas paaiškinti. mirksiukas.gif
Man už dirbtinio kaulo pridėjimą reikėjo sumokėt 800 Lt ax.gif


man tiesiog nieko apie dirbtino kaulo pridejima nieks nesake. buvo pasakyta,kad galima tiesiog detu trumpesni implanta i mano kaula arba jau daryt sinusliftinga,kas kainuoja 3000lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(limam @ 2009 05 09, 12:29)
man tiesiog nieko apie dirbtino kaulo pridejima nieks nesake.

Tai kad ir aš apie tai, kad man reikėjo pridėt dirbtinio kaulo, sužinojau tik po pačios operacijos ax.gif

QUOTE(limam @ 2009 05 09, 12:29)
buvo pasakyta,kad galima tiesiog det trumpesni implanta i mano kaula arba jau daryt sinusliftinga,kas kainuoja 3000lt g.gif

Na, ir aš toli gražu ne medikė blush2.gif , ir suprantu, kad 3000 Lt - dideli pinigai, bet nežinau, ar drįsčiau rizikuot be sinusliftingo (atsižvelgiant į tai, kada jums dantis buvo ištrauktas) g.gif

Jei ne paslaptis, kurioj klinikoj lankotės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 09 gegužės 2009 - 11:38
QUOTE(limam @ 2009 05 09, 11:29)
man tiesiog nieko apie dirbtino kaulo pridejima nieks nesake. buvo pasakyta,kad galima tiesiog detu trumpesni implanta i mano kaula arba jau daryt sinusliftinga,kas kainuoja 3000lt g.gif


Man darė sinusliftingą. Kas keisčiausia, kad dantis buvo išrautas prieš pusmetį, bet jau po rovimo šnypšdama nosį pajutau, kad viskas tuoj lėks per tą skylę kur buvo dantis. Panašu, kad pas mane buvo probleminis kaulas iš karto. Kai apie tai pasakiau chirurgui rovusiam damntį, jis man pasakė, kad įdės trumpesnį implantą, bet implantologas buvo kitos nuomonės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 09, 15:18)
Kai apie tai pasakiau chirurgui rovusiam damntį, jis man pasakė, kad įdės trumpesnį implantą, bet implantologas buvo kitos nuomonės.

Ir aš dėl to nerizikuočiau sutaupyt 3000 Lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 05 09, 14:53)
Ir aš dėl to nerizikuočiau sutaupyt 3000 Lt  rolleyes.gif


Tai vat labai gerai, kad toje klinikoje implantuoja kitas gydytojas (matomai protingesnis), šitas tik rauna ir protezuoja. Tai prieš pusmetį man buvo padaryta sinusfift operacija ir jau poryt konsultacija dėl implantų laukia. g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Noreciau isgirsti jusu nuomone 4u.gif
Vakar man uzdejo metalo keramikos vainikeli ant virsutinio penkto danties (pries tai susigydziau kanalus), bet man atrodo, kad vainikelis perilgas nes jauciu spaudima sukandus pricementuoto vainikelio vietoje. Be to negaliu normaliai sukasti kruminiu dantu nes visi dantys remaisi i ta proteza ir mane tai labai erzina doh.gif . Kaip manote, gal reikia palaukti kol priprasiu prie svetimkunio ar kreiptis i gydytoja, kad pazemintu vainikeli. Beje, ar imanoma jau pagaminta vainikeli pazeminti ( t.y. padaryti mazesni)?
Gal kam buvo panasiai nutike, patarkit help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnaizole @ 2009 05 10, 10:40)
Vakar man uzdejo metalo keramikos vainikeli ant virsutinio penkto danties (pries tai susigydziau kanalus), bet man atrodo, kad vainikelis perilgas nes jauciu spaudima sukandus pricementuoto vainikelio vietoje. Be to negaliu normaliai sukasti kruminiu dantu nes visi dantys remaisi i ta proteza ir mane tai labai erzina  doh.gif . Kaip manote, gal reikia palaukti kol priprasiu prie svetimkunio ar kreiptis i gydytoja, kad pazemintu vainikeli. Beje, ar imanoma jau pagaminta vainikeli pazeminti ( t.y. padaryti mazesni)?
Gal kam buvo panasiai nutike, patarkit  help.gif  help.gif  help.gif

g.gif Sukandimą turėjo tikrinti prieš cementavimą - cementuoja tik tada kai viskas būna čiki čiki. Šiek tiek patvarkyti turbūt galima ir jau pricementuotą, bet 100 % nežinau unsure.gif
Atsakyti
Labai nedaug pašlifuoti, pakoreguoti vainikėlį galima. Bet..hm.. jei išvis negalite sukąsti krūminiais dantimis - ne kas. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į odontologą.
Atsakyti