Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Man vakar sudėti 2 implantai - už abu 5500 (už vieną paprastą 2000, už kitą su priauginimu 3500). Po to dar lauks protezavimas.
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2009 04 22, 13:37)
Man vakar sudėti 2 implantai - už abu 5500 (už vieną paprastą 2000, už kitą su priauginimu 3500). Po to dar lauks protezavimas.


Man irgi artėja malonumas, jau esu užsirašiusi konsultacijai, kitą savaitę eisiu panoraminės darytis. ax.gif
Atsakyti
kur rekomenduotumete Kauno mieste isideti implanta?
man reikai israut du dantis, jauciupakinuos poto.. o kiap cia dababar, gal galite paaiskinti , kuom skiriasi implantas , su priauginimu ir be.. protezavimas
aciu
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2009 04 22, 14:10)
kur rekomenduotumete Kauno mieste isideti implanta?
man reikai israut du dantis, jauciupakinuos poto.. o kiap cia dababar, gal galite paaiskinti , kuom skiriasi implantas , su priauginimu ir be.. protezavimas
aciu


aš taip supratau, kad vienoj vietoj trūko nuosavo kaulo ir jo buvo pridėta, o kitoj vietoj jo užteko, todėl buvo įsuktas tik implantas. O pretezavimas, tai yra vainikėlis ant implantoi yra dedamas po keleto mėnesių, kai prigyja implantas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2009 04 22, 15:37)
Man vakar sudėti 2 implantai - už abu 5500 (už vieną paprastą 2000, už kitą su priauginimu 3500). Po to dar lauks protezavimas.


O kur Jūs implantavotės? (kokioje klinikoje ir pas kokį gydytoją)blush2.gif
Jeigu nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2009 04 22, 19:54)
O kur Jūs implantavotės? (kokioje klinikoje ir pas kokį gydytoją)blush2.gif 
Jeigu nepaslaptis? 4u.gif


Vilniaus implantologijos centre, pas Mindaugą Stacevičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2009 04 22, 20:49)
Vilniaus implantologijos centre, pas Mindaugą Stacevičių smile.gif

Ir aš ten pat, tik pas Simoną Grybauską wink.gif
Atsakyti
blush2.gif o kaip pati implanta ideda ar labai skauda ? kiek trunka operacija?
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 05 06, 22:52)
blush2.gif o kaip pati implanta ideda ar labai skauda ? kiek trunka operacija?


Sakau kaip man buvo - dėjo 2 implantus, vienas elementarus, užtruko gal apie 40 minučių, kitas sudėtingesnis, kaulą daaugino, tai prie jo dirbo gal 1,5 val. Man laaabai skaudėjo praėjus vaistų poveikiui tą sudėtingesnį. Su paprastu implantu - jokių nusiskundimų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 05 06, 22:52)
blush2.gif o kaip pati implanta ideda ar labai skauda ? kiek trunka operacija?


Sveika. Man ir su kaulo dejimu ir be to neskaudejo, tik praejus vaistu paveikiui truputi jauciau maudima ir viskas. O implantacijos metu visai irgi neskaudejo, tik nemalonus man buvo tie garsai ax.gif Del skausmo po implantacijos, manau cia kaip kam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 05 06, 23:03)
Del skausmo po implantacijos, manau cia kaip kam  ax.gif

Ir aš taip manau drinks_cheers.gif Juk kiekvieno organizmas į tą patį dirgiklį labai skirtingai reaguoja.

QUOTE(ajaz @ 2009 05 06, 22:52)
kiek trunka operacija?

Man ši procedūra su dirbtinio kaulo pridėjimu truko ne ilgiau nei 20 min. Jos metu tikrai nejaučiau nei skausmo, nei kokio nors nemalonumo. Be to, iškart po operacijos važiavau į darbą, nes jaučiausi lyg niekur nieko (tik tiek, kad žandas ištinęs buvo - ir tas patinimas laikėsi 3 dienas) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 05 07, 09:46)
Ir aš taip manau drinks_cheers.gif Juk kiekvieno organizmas į tą patį dirgiklį labai skirtingai reaguoja.
Man ši procedūra su dirbtinio kaulo pridėjimu truko ne ilgiau nei 20 min. Jos metu tikrai nejaučiau nei skausmo, nei kokio nors nemalonumo. Be to, iškart po operacijos važiavau į darbą, nes jaučiausi lyg niekur nieko (tik tiek, kad žandas ištinęs buvo - ir tas patinimas laikėsi 3 dienas)  wink.gif


blink.gif Nieko sau... man vien siuvo gal 15 min....
Atsakyti