Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Labutis gal kas dare implantus savanoriu pr 11e prie Figaro grozio salono Vilniuje? g.gif Nes noreciau ten apsilankyti bet butu idomu suzinoti atsiliepimus
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 07 07, 12:48)
Labutis gal kas dare implantus  savanoriu pr 11e prie Figaro grozio salono Vilniuje? g.gif Nes noreciau ten apsilankyti bet butu idomu suzinoti atsiliepimus
Dekui 4u.gif


Šiaip, kiek teko skaityti internete apie šią firmą ne kokie atsiliepimai. Bet kai pati nebuvau- tai sunku ką ir patarti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 07 02, 23:19)
Labutis
Gal galetumete rekomenduoti gera protezista? Miestas nesvarbu, svarbu tikrai geras, ismanantis savo darba, patikimas... nes pries 4 metus... apmove danti... o dbr jau trupa  verysad.gif  doh.gif  tikejausi ilgiau laikys  unsure.gif  bijau, kad visai tuoj sutrupes... o dar priekinis  verysad.gif

O kuo tau buvo apvilktas dantis? Metalo keramika ar kuo?
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2009 07 07, 12:28)
O kuo tau buvo apvilktas dantis? Metalo keramika ar kuo?

Bemetale keramika, Pileneje sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 07 08, 21:12)
Bemetale keramika, Pileneje sad.gif

Aišku.O man metalo keramikos gabalėlis nuskilo.Prie pat dantenų, kai valiau su siūlu.Maniau, kad taip nebūna.O bemetalė keramika dar trapesnė.Bet gal galima kaip nors pataisyti, nebūtinai visą keisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2009 07 08, 19:53)
Aišku.O man metalo keramikos gabalėlis nuskilo.Prie pat dantenų, kai valiau su siūlu.Maniau, kad taip nebūna.O bemetalė keramika dar trapesnė.Bet gal galima kaip nors pataisyti, nebūtinai visą keisti  g.gif

Va butent man irgi prie dantenu nuskilo... as irgi mastau gal dar kaip nors sumontuos, nes vel 1000lt uz danti, kuris net 4 metu neislaike doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 08 liepos 2009 - 22:45
QUOTE(Kita @ 2009 07 08, 23:44)
Va butent man irgi prie dantenu nuskilo... as irgi mastau gal dar kaip nors sumontuos, nes vel 1000lt uz danti, kuris net 4 metu neislaike  doh.gif

O man po mėnesio doh.gif .Ir gydytojas atostogauja.Turbūt geriausiai pas tą patį gydytoją eiti , tai gal nereikės iš naujo mokėti.
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2009 07 08, 23:23)
O man po mėnesio  doh.gif .Ir gydytojas atostogauja.Turbūt geriausiai  pas tą patį gydytoją eiti , tai gal nereikės iš naujo mokėti.


Manau, kad tau tikrai nereikės mokėti, jei eisi pas tą patį gydytoją.
Nes juk metus po protezavimo taiko garantiją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2009 07 08, 22:48)
Manau, kad tau tikrai nereikės mokėti, jei eisi pas tą patį gydytoją.
Nes juk metus po protezavimo taiko garantiją mirksiukas.gif

Skambinau vakar i Pilene, o ji ten nebedirba... tai nebesugaudysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2009 07 08, 21:53)
Aišku.O man metalo keramikos gabalėlis nuskilo.Prie pat dantenų, kai valiau su siūlu.Maniau, kad taip nebūna.O bemetalė keramika dar trapesnė.Bet gal galima kaip nors pataisyti, nebūtinai visą keisti  g.gif

dantukus tokius reikia valyti su tarpdančių mažu šepetėliu, tik reikia savo tarpdančių matmenis numatyti
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 07 09, 00:52)
Skambinau vakar i Pilene, o ji ten nebedirba... tai nebesugaudysiu  unsure.gif

Už kokybę turėtų atsakyti ne konkretus gydytojas, o klinika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 09, 21:42)
Už kokybę turėtų atsakyti ne konkretus gydytojas, o klinika ax.gif


Vat įdomu, kaip iš tikrųjų turėtų būti g.gif
Aš protezavausi dantis Ščiukinaitės kllinikoje, tačiau baigiant protezuoti gydytojas perėjo į savo naujai atidarytą kliniką, ir pasakė, kad jei kas nors atsitiktų, kreiptis pas jį (baigė protezavimus dar Ščiukinaitės klinikoje).
Taip jau atsitiko, kad 4 mėn. po protezavimo nukrito vienas protezuotas dantis, užklijavo jį , ir vėl nukrito. Tada apžiūrėjo, diagnozavo, kad vistik reikia jį traukti, nes fiziškai negali nulaikyti karūnėlės plius skilusi šaknis (apsižioplino sakyčiau protezavimo metu, nes galėjo iš karto įvertinti ir nuspręsti, ką daryt, aš nebuvau prieš jį rauti, nes žinojau, kad dantis problematinis).
Dabar man perdarinėja nemokamai. Bet jau ne Ščiukinaitės klinika, kuriai ir mokėjau pinigėlius . O tą dantį protezavęs gydytojas savo asmeninėje klinikoje.
Man nepatogu tik tas, kad reikia važiuoti pas jį per pusę miesto doh.gif
Atsakyti