Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Ingėnas @ 2009 06 26, 11:19)
O ar naudoji specialų protezuotiems dantims skirtą tarpdančių siūlą? Superflos vadinasi.
O kad skauda sukandus ir dantenos jautrios, tai negerai g.gif  Man taip nebuvo cool.gif  Nebent šiaip kažkoks diskonfortas , kol priprasi,  gali jaustis.

Arba bloga dantų higiena, arba kažkas netvarkoje su tilteliu, manyčiau g.gif

Siulą naudojau, bet su siūlu pavalius dar labiau dantenas skauda.Aš dar neseniai turiu tą tiltą, bet dabar jau bijau su siūlu valyti.O koks tarpelis pas tave tarp dantenų ir danties? Gal per didelis paliktas pas mane, nes man atrodo ten maistas lenda.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 06 26, 18:52)
Siulą naudojau, bet su siūlu pavalius dar labiau dantenas skauda.Aš dar neseniai turiu tą tiltą, bet dabar jau bijau su siūlu valyti.O koks tarpelis pas tave tarp dantenų ir danties? Gal per didelis paliktas pas mane, nes man atrodo ten maistas lenda.


Keista, pas mane po tilteliu maistas nelenda. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2009 06 26, 11:50)
Ar pas Jus dantų paviršius lygus?Pas mane jis toks groblėtas, iš šono matosi , kad nelygus.Gydytojas sako, kad taip daroma dėl to, kad dantys atrodytų natūralesni, ne kaip dirbtiniai.Pasidalibnkit savo patirtimi, nes nežinau net ką daryti.

Nėra visai lygūs, bet iš šono lyg ir nesimato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 06 26, 18:52)
Siulą naudojau, bet su siūlu pavalius dar labiau dantenas skauda.Aš dar neseniai turiu tą tiltą, bet dabar jau bijau su siūlu valyti.O koks tarpelis pas tave tarp dantenų ir danties? Gal per didelis paliktas pas mane, nes man atrodo ten maistas lenda.


Nežinau, koks tarpelis. Vieną tiltelį turiu jau senokai, krūminių dantų. Ir dabar laukiu, perdarinėja priekinių dantų tiltelį. Bet su spec. siūlu viskas normaliai išsivalo.
Gal dėl šventos ramybės nueik pas kitą stomatologą pasikonsultuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 26, 19:07)
Nėra visai lygūs, bet iš šono lyg ir nesimato unsure.gif



QUOTE(Ingėnas @ 2009 06 26, 19:23)
Nežinau, koks tarpelis. Vieną tiltelį turiu jau senokai, krūminių dantų. Ir dabar laukiu, perdarinėja priekinių dantų tiltelį. Bet su spec. siūlu viskas normaliai išsivalo.
Gal dėl šventos ramybės nueik pas kitą stomatologą pasikonsultuoti g.gif

O pas mane tai is priekio ziurint normaliai, bet is sono, jie tokie kaip ispjaustyti.
Dėl tarpelio , gal reikia priprasti.Aš tik antra savaitė su tais dantukais.Bet labai nesmagiai jaučiuos.
Buvau pas kitą gydytoją, bet jis taip nieko konkrečiai ir nepaskė.Sakė reikia priprasti.O dėl nelygumo, priklauso nuo techniko.Vieni vienaip daro, kiti kitaip.Bet kadangi dantys pricementuoti, tai jau nieko nepakeisi.Man keista, kodėl iškarto pricementavo.Dabar vėl viską lupti ir išnaujo daryt nesinori verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 06 26, 20:06)
O pas mane tai is priekio ziurint normaliai, bet is sono, jie tokie kaip ispjaustyti.
Dėl tarpelio , gal reikia priprasti.Aš tik antra savaitė su tais dantukais.Bet labai nesmagiai jaučiuos.
Buvau pas kitą gydytoją, bet jis taip nieko konkrečiai ir nepaskė.Sakė reikia priprasti.O dėl nelygumo, priklauso nuo techniko.Vieni vienaip daro, kiti kitaip.Bet kadangi dantys pricementuoti, tai jau nieko nepakeisi.Man keista, kodėl iškarto pricementavo.Dabar vėl viską lupti ir išnaujo daryt nesinori  verysad.gif .


Man iš pradžių laikinai pricementavo ir davė dvi savaites panešioti ir įvertinti ar patogu. Pas mane iš šono atrodo kaip keturi atskiri dantys, iš viršaus yra vagelės, žodžiu atrodo kaip tikri. g.gif
Atsakyti
mielieji, reikia tiltelio dantukų tarpdančius valyti mažučiu tarpdančio šepetėliu, numerį prisitaikyti, reikia ir skalauti su Eludril. Aš dar skalavau su šalavijo nuoviru. Sunku priprasti prie svetimų dantukų, bet jei lenda maistas tarp tiltelio dantukų, tai mažasis šepetėlis švelniai išvalys. pas mane yra taip ir nieko, gerai. Blogai jei po dantukais lenda, čia kažkas ne taip, o jei maistas tarp dantukų, tai nieko tokio
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2009 06 26, 21:15)
Man iš pradžių laikinai pricementavo ir davė dvi savaites panešioti ir įvertinti ar patogu. Pas mane iš šono atrodo kaip keturi atskiri dantys, iš viršaus yra vagelės, žodžiu atrodo kaip tikri. g.gif

o man iškarto pricemantavo, nes bijojo gydytojas, kad nesusidraugausiu su naujokais dantukais, bet atrodo taip kaip florestina parašė apie dantukus naujokus
Papildyta:
Florestina, tie dantukai tokie gražūs dėl to, kad išlieti, gal jie Karklui nelieti? a
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 26, 20:22)

Florestina, tie dantukai tokie gražūs dėl to, kad išlieti, gal jie Karklui nelieti? a

O kaip suprasti lieti ir nelieti? g.gif Pas mane iš metalo keramikos.Tai kaip suprantu, jie liejami ir kepami .
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 06 26, 23:40)
O kaip suprasti lieti ir nelieti?  g.gif Pas mane iš metalo keramikos.Tai kaip suprantu, jie liejami ir kepami .

Anksčiau dar būdavo kaltiniai vainikėliai (pigūs ir baisūs), bet dabar ES jie jau uždrausti ax.gif Kitokių dabar, be lietinių, aš negirdėjus schmoll.gif
Atsakyti
Labutis
Gal galetumete rekomenduoti gera protezista? Miestas nesvarbu, svarbu tikrai geras, ismanantis savo darba, patikimas... nes pries 4 metus... apmove danti... o dbr jau trupa verysad.gif doh.gif tikejausi ilgiau laikys unsure.gif bijau, kad visai tuoj sutrupes... o dar priekinis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 07 02, 23:19)
pries 4 metus... apmove danti... o dbr jau trupa  verysad.gif  doh.gif  tikejausi ilgiau laikys  unsure.gif  bijau, kad visai tuoj sutrupes... o dar priekinis  verysad.gif

Pats protezas trupa? blink.gif
Atsakyti
aga, ne tai kad nusimautu, bet prie saknies is kitos puses skilineja ir trupa gabaliukais unsure.gif kazkaip idomiai, kiek zinau tai nusimauna kitoms, ta prasme atlimpa
Atsakyti