Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(wajew @ 2009 06 14, 12:31)
Rucike, kodėl tiek daug ir iškarto. Kokius tu dėjai? Ar tau užsiuvo tuos impantėlius, ar su gaubtais paliko? kiek tau vienas implantas kainavo.
Aš viršutiniame žandikaulyje neturiu 4, 5, 6, 7 dantukų. Tai implantologas sako, kad dėti 2 implantus, o mano protezuotojas - 1. patarimo lauksiu. kadangi neturiu keturių dantukų, tai vistiek reikės protezuoti, na tiesiog nežinau kokio imtis varianto.


Siūlė daryti viršų per du kartus, bet kai pirmą pusę sutvarkę paklausė ar kentėsiu toliau ar atidedam kitam kartui. Tai aš sutikau, kad dartų iškart. Viską užsiuvo, po savaitės ištrauks siūlus. Užsiūta tai kaip pas bobutę kojinės - taip stipriai viskas sukabliuota, tai beje ir buvo pati nemaoniausia ir skaudžiausia procedūros vieta - juokingiausia, kad vis lūpoms kliuvo.
O daug taip tik atrodo - vienoj pusėj du ir kitoj trys.
Dabar vaikus galiu gąsdinti - kas laukia jei nevalysi dantų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rucike @ 2009 06 14, 16:36)
Siūlė daryti viršų per du kartus, bet kai pirmą pusę sutvarkę paklausė ar kentėsiu toliau ar atidedam kitam kartui. Tai aš sutikau, kad dartų iškart. Viską užsiuvo, po savaitės ištrauks siūlus. Užsiūta tai kaip pas bobutę kojinės - taip stipriai viskas sukabliuota, tai beje ir buvo pati nemaoniausia ir skaudžiausia procedūros vieta - juokingiausia, kad vis lūpoms kliuvo.
O daug taip tik atrodo - vienoj pusėj du ir kitoj trys.
Dabar vaikus galiu gąsdinti - kas laukia jei nevalysi dantų  biggrin.gif

kokios firmos tau dėjo implantus? gal tau darys fiksuotą dantų tiltelį?
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 09, 13:19)
Rytoj man trauks siūlus po sinuso dugno kėlimo operacijos> Pasižiūrėjau, kad jau labai man to kaulo mažai liko viršutiniame žandikaulyje.


jei nepaslaptis, kiek sitas malonumas kainavo? 4u.gif
zinau, kad yra kainynai ir individualios problemos, bet norisi, kad kazkas gyvai pasakytu kiek realiai suplojo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 06 18, 15:50)
jei nepaslaptis, kiek sitas malonumas kainavo?  4u.gif
pasakytu kiek realiai suplojo  blush2.gif

Kuris būtent 'malonumas'? smile.gif Ar bendras?
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 06 18, 14:50)
jei nepaslaptis, kiek sitas malonumas kainavo?  4u.gif
zinau, kad yra kainynai ir individualios problemos, bet norisi, kad kazkas gyvai pasakytu kiek realiai suplojo  blush2.gif


Man sinuso dugno pakėlimas kainavo 3380 LT, du 3i firmos implantai 4000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 18, 16:04)
Kuris būtent 'malonumas'?  smile.gif Ar bendras?


tada kiek visi malonumai atskirai? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2009 06 18, 16:09)
Man sinuso dugno pakėlimas kainavo 3380 LT, du 3i firmos implantai 4000 Lt.


jobtararai...
man tik vieno implanto reikes, bet tas pakelimas, nieks apie ji iskart nepasake doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pvz. aš susitariau, kad moku už 10 implantų 17 000 implantologui, o protezuotojui +-17 000 lt po darbų atlikimo
Atsakyti
QUOTE(rucike @ 2009 06 18, 16:47)
Pvz. aš susitariau, kad moku už 10 implantų 17 000 implantologui, o protezuotojui +-17 000 lt po darbų atlikimo


karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(rucike @ 2009 06 18, 16:47)
Pvz. aš susitariau, kad moku už 10 implantų 17 000 implantologui, o protezuotojui +-17 000 lt po darbų atlikimo

Bet gi protezas vos ne per pus nei kad implantas pigiau kainuoja... Nebent statant 10 implantų yra taikoma nuolaida ax.gif

Papildyta:
QUOTE(maza_maza @ 2009 06 18, 16:46)
tada kiek visi malonumai atskirai? smile.gif

man tik vieno implanto reikes, bet tas pakelimas, nieks apie ji iskart nepasake  doh.gif  doh.gif

Žinokit - kainos kiekvienu atveju būna labai skirtingos.

Galbūt jums nė nereikės to pakėlimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rucike @ 2009 06 18, 15:47)
Pvz. aš susitariau, kad moku už 10 implantų 17 000 implantologui, o protezuotojui +-17 000 lt po darbų atlikimo


Tai aš irgi ne iš karto mokėjau. Pirma už sinuso dugno pakėlimą, tik da kai nuėmė siūlus. Už implantus irgi po pastatymo jau. Ir tai ne visą sumą turėjau- tai gydytojas sutiko savaitę palaukti iki algos. g.gif O dar karūnėlės laukia... g.gif Spalio mėn turėjo sukti gijimo galvutes, bet spaly aš šauniai atostogauju (žr. mano parašą) - tai iki lapkričio palauksiu, per mėnesį ten nieko nenutiks. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 18, 16:52)
Bet gi protezas vos ne per pus nei kad implantas pigiau kainuoja... Nebent statant 10 implantų yra taikoma nuolaida  ax.gif


Bet su protezu pažeidžiami sveiki dantys ir tarnaus daug trumpesnį laiką. Tai senatvėje arba be dantų teks vaikščioti, arba tuos pačius protezus dėtis tik, kad vėliau. Pasirinkimas brangesnis, bet ne toks laikinas. Jau nekalbant apie komfortą...
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 18, 15:53)
Bet gi protezas vos ne per pus nei kad implantas pigiau kainuoja... Nebent statant 10 implantų yra taikoma nuolaida  ax.gif 




Man statant du jau nuolaidą pritaikė (be nuolaidos 4400 Lt). g.gif
Atsakyti