Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(wajew @ 2009 06 05, 14:54)
skaičiau, kad išvis gali implantai iškristi

Aha rolleyes.gif - ir aš apie tai skaičiau prieš gerus 2-3 metus mirksiukas.gif Tačiau bent jau iš savo implantologo supratau, kad tai tėra veikiau medikų apsidraudimas ax.gif

QUOTE(wajew @ 2009 06 05, 14:54)
o kokioj vietoj tu juos turi, gal apatiniam žandikauly

Kol kas turiu tik vieną - viršutiniame (bet reik dar minimum vieno viršutiniam ir dviejų apatiniam, deja, nežinau, kada jiems pinigėlių turėsiu verysad.gif).

QUOTE(wajew @ 2009 06 05, 15:57)
labai tau ačiū, Florestina, tu kaip daktaras konsultantas

drinks_cheers.gif Tikra šaunuolė ta 'mūsų' Florestina thumb_yello.gif Ir aš esu jai labai dėkinga 4u.gif

QUOTE(wajew @ 2009 06 05, 19:14)
kaip jautėtės iškart po to, kai įdėjo implantus

Iškart po operacijos į darbą važiavau - jaučiausi visiškai gerai, lyg niekur nieko thumbup.gif Tiesa, žandas ištinęs buvo - ir tas patinimas laikėsi 3 dienas. Šešias dienas geriau antibiotikus. O kadangi esu didelė bailė skausmui blush-anim-cl.gif, tai keturias dienas dar ir Nimesil'į gėriau (greičiausiai visai be reikalo, nes lyg ir neskaudėjo, o ir temperatūra nebuvo pakilusi).
Atsakyti
žando patinimas truputį nusileido, dabar atrodau kaip žiurkėnas, o turiu nedidelę slogelę, bijau pūsti per nosį, įpurškiu jūros vandens Humerio 150, dedu dar ledukus, nežinau ar padės, bandžiau rūkyti išsiilgusi dūmo, kažas ne taip, jau nėr tokio malomumo užtraukus dūmelį,rekia tvarkytis, ryt Tėvo diena, reikia šventę pasidaryti, o mane kamuoja patinimas, visa kairė veido pusė kietoka, kada nuslūgs tas kietumas, pasižiūrėjau į veidrodį, brrr.. kaip iškastos tranšėjos....
Atsakyti
sveikos 4u.gif . Pries 12m. mano priekinis dantukas buvo labai sugedes,kad reikejo is naujo sukurti dantuka.Saknis lyko,i ta sakni istate strypuka ir ant jo pritaisytas,,dantukas,,.Dabar pamaciau kad strypas jau matosi,reikia is naujo daryti dantuka.Pries metus man pasake kad naujas kainuos apie 500lt.Kokios dabar kainos?
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2009 06 07, 11:04)
sveikos  4u.gif . Pries 12m. mano priekinis dantukas buvo labai sugedes,kad reikejo is naujo sukurti dantuka.Saknis lyko,i ta sakni istate strypuka ir ant jo pritaisytas,,dantukas,,.Dabar pamaciau kad strypas jau matosi,reikia is naujo daryti dantuka.Pries metus man pasake kad naujas kainuos apie 500lt.Kokios dabar kainos?


Būna ir brangiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 06 07, 12:48)
Būna ir brangiau. mirksiukas.gif

doh.gif vajei,senokai buvau pas stomotologa.Man kai rove protini danti,tai suplese lupos kamputi,mano burnyte labai maza,isyzioti daug neimanoma.Kazkaip isrove,poto teko siuti ta skyle,nes niekaip negalejo kraujas sustot.Dar pasake kad ant saknies kazkas augo,ar pulinis ar dar kazkas,man tada nerupejo niekas,tik i lova griut ir pamegot.O visi kiti protynei dantukai uzaugo be jokio skausmo,net nepastebejau kad jie auga lotuliukas.gif .Jie labai grazei uzaugo,kolkas skyluciu nera,tik dar viena sutaise,su skylute buve.Ar butyna protynius visus raut,nors jie geri? Nes man jie trugdo,zandus sau kandau,poto zaizdeles tampa opomis ir skauda verysad.gif
Papildyta:
oi,su protyneis ne i ta tema uzsukia,atsiprasau 4u.gif
Papildyta:
oi,su protyneis ne i ta tema uzsukiau,atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2009 06 07, 12:04)
Pries metus man pasake kad naujas kainuos apie 500lt.Kokios dabar kainos?

Kaina priklauso nuo miesto ir klinikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2009 06 07, 13:04)
sveikos  4u.gif . Pries 12m. mano priekinis dantukas buvo labai sugedes,kad reikejo is naujo sukurti dantuka.Saknis lyko,i ta sakni istate strypuka ir ant jo pritaisytas,,dantukas,,.Dabar pamaciau kad strypas jau matosi,reikia is naujo daryti dantuka.Pries metus man pasake kad naujas kainuos apie 500lt.Kokios dabar kainos?

tau cia ne implantas padarytas, o kultinis yklotas... ax.gif tu dar turi dantuko sakny kaip supratau.... saugok ja
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 06 03, 14:49)
Vartydama šeštadienio Lietuvos ryto priedą "Sveikatos gidas", sužinojau apie 2 naujoves implantacijoje, t.y. apie:
1) momentinį implantavimą, kai vienos procedūros metu pašalinamas sugedęs dantis, įsriegiamas implantas ir pritvirtinamas laikinas dantis (nors man nelabai realiai visa tai atrodo cool.gif);
2) “belopę“ implantaciją, kai į seniai pašalintų dantų vietą taip pat vieno vizito metu įsriegiami implantai ir ant jų pritvirtinami laikinieji dantys (mane pačią labai domintų šis metodas, tik kad nesuprantu to "belopiškumo" prasmės ax.gif).

Galbūt kuri nors jau išbandėt šias naujoves ar galit plačiau papasakoti? 4u.gif


Ne tokios ir naujovės pasauliniu mastu, tiesiog Lietuvoje apie jas kol kas mažai žinoma.

Momentinė implantacija- kai implantas įsukamas į pašalinto danties vietą iš karto pašalinus šaknį. Toks implantavimo būdas geriausiai garantuoja implanto prigijimą ir yra neskausmingas. Beje, dėl to kad neskauda, beveik niekas netiki, kol patys neišbando. Na, o po to jau džiaugiasi ir visiems rekomenduoja. smile.gif

Belopė - kai dantenose ir antkaulyje išpjaunama implanto dydį atitinkanti
„skylutė“ (pačios dantenos nepjaunamos) ir preparuojama nepakėlus gleivinės antkaulio lopo, todėl įsukus implantą nereikia nieko susiųti (priešingai nei tradiciniu būdu). O tai garantuoja greitesnį sugyjimą, reikia vartoti mažiau antibiotikų ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Mindauqas @ 2009 06 08, 20:54)
Momentinė implantacija- kai implantas įsukamas į pašalinto danties vietą iš karto pašalinus šaknį. Toks implantavimo būdas geriausiai garantuoja implanto prigijimą ir yra neskausmingas. Beje, dėl to kad neskauda, beveik niekas netiki, kol patys neišbando. Na, o po to jau džiaugiasi ir visiems rekomenduoja. smile.gif


Apie šį metodfą man pasakojo gydytojas, sakė kad galima taip daryti tik tuo atveju, jei dantis turi vieną šaknį. g.gif
Atsakyti
Rytoj man trauks siūlus po sinuso dugno kėlimo operacijos> Pasižiūrėjau, kad jau labai man to kaulo mažai liko viršutiniame žandikaulyje.
Florestina, per kiek laiko man tas kaulas ataugs?
Kai darė operaciją, girdėjau kaip savo asistentui daktaras sakė, kad mano sinusitas aukštas, tai blogai?
Prieš opreciją lyg ir daugiau kaulo buvo, kur jis dingo?
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 09, 12:19)
Rytoj man trauks siūlus po sinuso dugno kėlimo operacijos> Pasižiūrėjau, kad jau labai man to kaulo mažai liko viršutiniame žandikaulyje.
Florestina, per kiek laiko man tas kaulas ataugs?
Kai darė operaciją, girdėjau kaip savo asistentui daktaras sakė, kad mano sinusitas aukštas, tai blogai?
Prieš opreciją lyg ir daugiau kaulo buvo, kur jis dingo?


Tai gal ertmė didelė- tai reikėjo daug kaulo. O galima sužinoti, kaip nusprendei, kad to kaulo mažai liko g.gif . Šiaip man po implanto įsriegimo dar pridėjo kaulo tarp dantenų ir žandilaulio. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindauqas @ 2009 06 08, 21:54)
Ne tokios ir naujovės pasauliniu mastu, tiesiog Lietuvoje apie jas kol kas mažai žinoma.

Bent jau man tai buvo naujiena ax.gif
Atsakyti