Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Po tos kolegės istorijos, šiandien vėl sunkiai sekėsi su gydytoju bendrauti. Galiausia jis iš manęs ją išpešė ir pasakė, kad man tai negresia ir apskritai jau toks lietuvių būdas, viską pasakoti, kas kam blogai atsitiko. ax.gif

O pas mane viskas gražiai gyja, ketvirtadienį išims siūlus. Kam įdomu, kaina už du implantus 4000 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 25, 18:55)
O pas mane viskas gražiai gyja, ketvirtadienį išims siūlus. Kam įdomu, kaina už du implantus 4000 Lt.

Kokia galutinė sąmata nusimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 25, 18:55)
Po tos kolegės istorijos, šiandien vėl sunkiai sekėsi su gydytoju bendrauti. Galiausia jis iš manęs ją išpešė ir pasakė, kad man tai negresia ir apskritai jau toks lietuvių būdas, viską pasakoti, kas kam blogai atsitiko. ax.gif

O pas mane viskas gražiai gyja, ketvirtadienį išims siūlus. Kam įdomu, kaina už du implantus 4000 Lt.


Tai jūs čia ėjot į Vienuolio gatvę? g.gif Alia kaip skiriasi kaina nuo maniškės g.gif Pas jus gerokai pigiau...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 05 25, 18:14)
Kokia galutinė sąmata nusimato g.gif


Nežinau, nemaža įtariu. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Fanta* @ 2009 05 25, 18:15)
Tai jūs čia ėjot į Vienuolio gatvę? g.gif  Alia kaip skiriasi kaina nuo maniškės g.gif Pas jus gerokai pigiau...


Taip, ėjau ten. Kaina pas juos svyruoja nuo 2000 iki 2800 Lt už implantą.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 25, 19:18)
Nežinau, nemaža įtariu. rolleyes.gif

Tai dar liko gijimo galvutės+vainikėliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 05 25, 18:25)
Tai dar liko gijimo galvutės+vainikėliai ax.gif


Taip, bet čia jau po pusmečio bus.
Atsakyti
Šiandien išėmė siūlus, viskas gerai sugijo. Dabar sakė ateiti spalio mėnesį, prisuks gijimo galvutes ir lapkrity suprotezuos.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 28, 21:04)
Šiandien išėmė siūlus, viskas gerai sugijo.

thumbup.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 05 28, 21:04)
Dabar sakė ateiti spalio mėnesį, prisuks gijimo galvutes ir lapkrity suprotezuos.

Man galvutę prisuko, praėjus nepilniems 3 mėn. po implanto įdėjimo. Kitą mėnesį prasidės protezavimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 05 29, 08:45)
thumbup.gif
Man galvutę prisuko, praėjus nepilniems 3 mėn. po implanto įdėjimo. Kitą mėnesį prasidės protezavimas ax.gif


Tai gal pas jus apačioj dantukas, tada užtenka 3 mėn. laukti. Viršuje reikia ilgiau. Nors man rodos, kad priklauso ir nuo gydytojo. Aš ir preitą kartą tiek laukiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 29, 20:26)
Tai gal pas jus apačioj dantukas, tada užtenka 3 mėn. laukti. Viršuje reikia ilgiau. Nors man rodos, kad priklauso ir nuo gydytojo. Aš ir preitą kartą tiek laukiau. g.gif

Kad viršuj (ketvirtas) ax.gif Be to, manęs klausė, ar nenoriu, kad iškart (implantacijos metu) tą galvutę įsuktų. Bet kadangi mažai ką tenusimanau, tai pasakiau, kad darytų savo nuožiūra smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau paklausti Florestinos, pas kokį odontologą ir kokioje klinikoje dėjaisi implantus. Skaičiau temoje, kad ir gerai gyja, be jokių komplikacijų. Esu ieškojimų kelyje Niekaip neišsirenku implantologo, nors jau galima sakyti apsistojau ties doc. Juodžbaliu Kaune, tik ten kainos kandžiojasi. Dėkoju iš anksto už atsakymą.
Atsakyti
sveikos! galetu gal kas pakonsultuoti del protezavimo kainu, pagaliau nusprendziau tai atlikti Gidentoj.. ar pas juos kaina atitinka ta, kuri parasyta ju kainyne, pvz 1danties 990lt, ar ji gerokai dar paauga kai galutinai viska sutvarko??? g.gif kazkaip noretusi is karto nusiteikti galutiniam variantui, kad nebutu lengvo soko pabaigus darba fear.gif
Atsakyti