Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

bijau, kad man kantrybės pritruks šiame reikale...
moterys ten pas juos moka sukti vyrus aplink pirštą... biggrin.gif
nors tiesą pasakius, man savigarba neleistų prašyti vyro grįžti gyventi kartu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 24, 16:04)
bijau, kad man kantrybės pritruks šiame reikale...
moterys ten pas juos moka sukti vyrus aplink pirštą... biggrin.gif
nors tiesą pasakius, man savigarba neleistų prašyti vyro grįžti gyventi kartu... schmoll.gif

O tu ką,nemoki diedų aplink pirštą vynioti/manai ,kad gruzinkos kietesnės šiame reikale? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidoras @ 2009 04 24, 19:31)
O tu ką,nemoki diedų aplink pirštą vynioti/manai ,kad gruzinkos kietesnės šiame reikale? ax.gif

nu patikėk nemoku...
juodų metodų ale šantažas nenaudoju... hihihi.gif
be to neturiu kuo šantažuoti.. nei vaikų, nei bendro turto ... lotuliukas.gif
Atsakyti
Visai nebūtinas tas šantažas.juk tiek yra dalykėlių,kuriuos pritaikius vyras net pats nepajus ,kaip pradės raitytis palei kojas kaip ciūcikas lotuliukas.gif
bet ar verta,čia jau kitas reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidoras @ 2009 04 24, 19:58)
Visai nebūtinas tas šantažas.juk tiek yra dalykėlių,kuriuos pritaikius vyras net pats nepajus ,kaip pradės raitytis palei kojas kaip ciūcikas lotuliukas.gif
bet ar verta,čia jau kitas reikalas mirksiukas.gif

bigsmile.gif niu pasidalink kas per dalykėliai... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 24, 21:02)
bigsmile.gif  niu pasidalink kas per dalykėliai...  bigsmile.gif

ar taip atvirai ir visiems skaitant?labai jau intymūs čia reikaliukai sakyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidoras @ 2009 04 24, 20:25)
ar taip atvirai ir visiems skaitant?labai jau intymūs čia reikaliukai sakyčiau biggrin.gif

niu ir kas... gal kam paslaugą padarysi... nebent gali geltonu šriftu parašyti... kas norės tas mokės išsiryškinti..... biggrin.gif
o jeigu labai intymu - tai man į až blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 24, 19:37)
nu patikėk nemoku...
juodų metodų ale šantažas nenaudoju... hihihi.gif
be to neturiu kuo šantažuoti.. nei vaikų, nei bendro turto ... lotuliukas.gif

Šantažu ilgai neišlaikysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiki @ 2009 04 24, 23:09)
Šantažu ilgai neišlaikysi  biggrin.gif

tai man to ir nereikia...aš už sąžiningus santykius... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
aš naujokė šiame pokalbyje, bet panorau parašyti smile.gif Atrodo, jog visos rašančios turi santykius su gruzinais. Maniškis armėnas, mes jau beveik 5 metai vedę, žinome vienas kitą dar seniau wub.gif Nebeturėjau laiko perskaityti visos temos, tačiau perbėgus akimis pamačiau, kad kalbama apie kaukaziečius, o tame tarpe žinoma ir apie musulmoniškas jo dalis, kaip Azerbaidžanas, Čičėnija ir t.t...Na, mano asmeninė nuomonė, kad nereikia lyginti krikščioniškųjų Kaukazo šalių su musulmoniškomis. Beje, jie ir patys labai nemėgsta būti tapatinamais. Mes su MB susipažinome JAV, vėliau 4 metus gyvenome Lietuvoje, paskui maniškis išvyko atgal į JAV, o prieš pora dienų ir aš atskridau. Galėčiau labai daug prirašyti apie gyvenimą Lietuvoje su kitataučiu, tačiau čia jau kita tema wink.gif Myliu savo šalį, tačiau žmonių netoliarancija labai slegia...Na, aš čia jau labai išsiplėčiau doh.gif Svarbiausia ką norėjau pasakyti, kad gyventi su kitos tautybės žmogumu iš ties reikalauja kur kas daugiau tolerancijos ir pastangų, bet juk ir jam reikia to pačio... Beje, MB armėnas, bet JAV pilietis ilgai pragyvenęs Amerikoje, gal dėl to mano patirtis šiek tiek kitokia. Armėnijoje lankiausi 2 kartus ir važiuočiau ten vėl ir vėl, nuostabi šalis ir žmonės. Vėl gi, mano patirtis kitokia, nes bendravau matyt tik su išsilavinusiais žmonėmis. Kas dėl to, jog ten pasikeičia vyro požiūris į žmoną tikrai nesutinku schmoll.gif Beje, su MB draugo žmona sėkmingai vakarais eidavome į kavines ir vienos, ir jokių priekabiavimų ar dar ko nors neteko patirti. Vėl gi priklauso nuo vietų ir žmonių su kuriais bendrauji. Iš MB dar niekada nesulaukiau pavydo skandalo, nors jam ir nepatinka per nelyg gilios iškirptės blush-anim-cl.gif . Aišku dėmesio susilaukdavau, nes jie iš kart pamatydavo, kad aš nevietinė, bet dėmesys malonus ir nevarginantis. Na, apie svetingumą tai net ir nerašysiu thumbup.gif Beje, jie ir patys pripažįsta, kad jų kaimuose dar yra daug šeimų, kuriose vyras yra viskas, o moteris neturinti savo balso, tačiau Lietuvos kaimuose taip pat to nemažai. Na , o armėnės moterys, kurias teko sutikti ir bendrauti irgi yra kaip sakant "su kiaušais", nes pakelt vyrui skandalą yra reikalas įprastas bash.gif. Na tai tiek iš mano asmeninės patirties. Toms kurios abejoja tekėti už kitataučio ar ne galėčiau tik patarti, kad jeigu yra meilė, belieka mokytis kantrybės ir suprasti, kad jūsų šeima vis tiek bus kitokia, negu tradicinė lietuviška. Tačiau stengtis reikia abiems, jeigu yra nors menkiausios užuomenos apie tai, jog vyras nori iš jūsų padaryti kaukazietę, o ne ieškoti kompromiso, atsakymas vienas-NE, nes anksčiau ar vėliau tai baigsis sveikatos praradimu, kaip kažkas jau rašė. Galima daug su kuo susitaikyti ir daug dėl ko nusileisti ir išmokti, neverta kovoti ir pyktis dėl nereikšmingų smulkmenų, bet nereikia prarasti savo asmenybės ir tapti moterimi be nuomonės ir savigarbos.
Atsakyti
QUOTE(ilona777 @ 2009 05 07, 00:44)
Sveikos merginos,
aš naujokė šiame pokalbyje, bet panorau parašyti  smile.gif Atrodo, jog visos rašančios turi santykius su gruzinais. Maniškis armėnas, mes jau beveik 5 metai vedę, žinome vienas kitą dar seniau  wub.gif Nebeturėjau laiko perskaityti visos temos, tačiau perbėgus akimis pamačiau, kad kalbama apie kaukaziečius, o tame tarpe žinoma ir apie musulmoniškas jo dalis, kaip Azerbaidžanas, Čičėnija ir t.t...Na, mano asmeninė nuomonė, kad nereikia lyginti krikščioniškųjų Kaukazo šalių su musulmoniškomis. Beje, jie ir patys labai nemėgsta būti tapatinamais. Mes su MB susipažinome JAV, vėliau 4 metus gyvenome Lietuvoje, paskui maniškis išvyko atgal į JAV, o prieš pora dienų ir aš atskridau. Galėčiau labai daug prirašyti apie gyvenimą Lietuvoje su kitataučiu, tačiau čia jau kita tema  wink.gif Myliu savo šalį, tačiau žmonių netoliarancija labai slegia...Na, aš čia jau labai išsiplėčiau  doh.gif Svarbiausia ką norėjau pasakyti, kad gyventi su kitos tautybės žmogumu iš ties reikalauja kur kas daugiau tolerancijos ir pastangų, bet juk ir jam reikia to pačio... Beje, MB armėnas, bet JAV pilietis ilgai pragyvenęs Amerikoje, gal dėl to mano patirtis šiek tiek kitokia. Armėnijoje lankiausi 2 kartus ir važiuočiau ten vėl ir vėl, nuostabi šalis ir žmonės. Vėl gi, mano patirtis kitokia, nes bendravau matyt tik su išsilavinusiais žmonėmis. Kas dėl to, jog ten pasikeičia vyro požiūris į žmoną tikrai nesutinku  schmoll.gif Beje, su MB draugo žmona sėkmingai vakarais eidavome į kavines ir vienos, ir jokių priekabiavimų ar dar ko nors neteko patirti. Vėl gi priklauso nuo vietų ir žmonių su kuriais bendrauji. Iš MB dar niekada nesulaukiau pavydo skandalo, nors jam ir nepatinka per nelyg gilios iškirptės  blush-anim-cl.gif . Aišku dėmesio susilaukdavau, nes jie iš kart pamatydavo, kad aš nevietinė, bet dėmesys malonus ir nevarginantis. Na, apie svetingumą tai net ir nerašysiu  thumbup.gif Beje, jie ir patys pripažįsta, kad jų kaimuose dar yra daug šeimų, kuriose vyras yra viskas, o moteris neturinti savo balso, tačiau Lietuvos kaimuose taip pat to nemažai. Na , o armėnės moterys, kurias teko sutikti ir bendrauti irgi yra kaip sakant "su kiaušais", nes pakelt vyrui skandalą yra reikalas įprastas  bash.gif. Na tai tiek iš mano asmeninės patirties. Toms kurios abejoja tekėti už kitataučio ar ne galėčiau tik patarti, kad jeigu yra meilė, belieka mokytis kantrybės ir suprasti, kad jūsų šeima vis tiek bus kitokia, negu tradicinė lietuviška. Tačiau stengtis reikia abiems, jeigu yra nors menkiausios užuomenos apie tai, jog vyras nori iš jūsų padaryti kaukazietę, o ne ieškoti kompromiso, atsakymas vienas-NE, nes anksčiau ar vėliau tai baigsis sveikatos praradimu, kaip kažkas jau rašė. Galima daug su kuo susitaikyti ir daug dėl ko nusileisti ir išmokti, neverta kovoti ir pyktis dėl nereikšmingų smulkmenų, bet nereikia prarasti savo asmenybės ir tapti moterimi be nuomonės ir savigarbos.

Šaunu,sutinku su visu ,ką čia išdėstei drinks_cheers.gif mirksiukas.gif sveika prisijungusi ax.gif
Atsakyti
nebeskrendu......anuliavau skrydį - praradau pinigus ir atostogas.....
žodžiu šūdas.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti