Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

oi, svajone, pas tave reikaliukai visai blogi...... velniop, tada tą jų politiką
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 04 15, 21:22)
oi, svajone, pas tave reikaliukai visai blogi...... velniop, tada tą jų politiką
doh.gif

ai.... nežinau ką jis man pasakys ar pasiūlys kai nuvažiuosiu, bet faktas, kad jis labai įsitikinęs, kad aš nuo jo nepabėgsiu... g.gif
Atsakyti
Zydroji svajone,nu gaila kad nekaip klostosi jusu santykiai verysad.gif Bet pagyvensim pamatysim,neliudek 4u.gif Maniskis irgi nebuvo linkes iteisinti santykius,nors jau ir vaikas buvo gimes,vis teisinosi savo gruziniskais paprociais doh.gif Bet kazkaip po biski ,nedrasiai pradejo kalbeti apie vestuves.Na taip kokius metus,na as ir pasirasiau blush2.gif Nors nepasakyciau kad man to reikia.bet kai pagalvoji jau vienas vaikas yra,ir kitas nusimato rugpjuti nestuke.gif .Vistiek jau kaip ir seima esame. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 15, 23:26)
ai.... nežinau ką jis man pasakys ar pasiūlys kai nuvažiuosiu, bet faktas, kad jis labai įsitikinęs, kad aš nuo jo nepabėgsiu... g.gif

galėsi ir pabėgti, atgalinį bilietą turi.... bet, kad nesugalvotų kur nors jis tave paslėpti Gruzijoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 04 16, 16:42)
galėsi ir pabėgti, atgalinį bilietą turi.... bet, kad nesugalvotų kur nors jis tave paslėpti Gruzijoje doh.gif

ką jis darys su manim paslėpęs Gruzijoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nemanau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dado @ 2009 04 16, 16:37)
Zydroji svajone,nu gaila kad nekaip klostosi jusu santykiai verysad.gif Bet pagyvensim pamatysim,neliudek 4u.gif Maniskis irgi nebuvo linkes iteisinti santykius,nors jau ir vaikas buvo gimes,vis teisinosi savo gruziniskais paprociais doh.gif Bet kazkaip po biski ,nedrasiai pradejo kalbeti apie vestuves.Na taip kokius metus,na as ir pasirasiau blush2.gif Nors nepasakyciau kad man to reikia.bet kai pagalvoji jau vienas vaikas yra,ir kitas nusimato rugpjuti nestuke.gif .Vistiek jau kaip ir seima esame. tongue.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif didžiausi sveikinimai.... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif atvirai pasakius nustebinai dėl antro leliuko nestuke.gif beje kaip jūsų susitikimai?? neplanuojat kartu gyventi pastoviai? ax.gif
Atsakyti
Dado,o kur tu gyveni?
Atsakyti
QUOTE(pomidoras @ 2009 03 19, 08:40)
Tai va ax.gif bet nieko,jau skaičiuoju dieneles iki mano kelionės išsvajotos wub.gif taip lengviau kentėti,kada kažko labai lauki biggrin.gif
Kokių man svojonė ,žinok ,fotkių atsiuntė thumbup.gif atsižiūrėti negaliu.Nors aišku realybėje viskas trigubai gražiau,bet...... wub.gif

Jei manes dar nepamirsot.. (buvau Elif), ir as noriu nuotraukeliu.. wub.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus 4u.gif O gyvenu as tarp Airijos ir Lietuvos ,ir kaip toliau bus ,kuria sali veliau pasirinksim dar nelabai galvoju g.gif .Kolkas vaikus paauginsiu LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2009 04 23, 17:44)
Aciu uz sveikinimus 4u.gif O gyvenu as tarp Airijos ir Lietuvos ,ir kaip toliau bus ,kuria sali veliau pasirinksim dar nelabai galvoju g.gif .Kolkas vaikus paauginsiu LT mirksiukas.gif

AAA,o aš maniau,kad tamsta Gruzijoje kur apsistojusi esi verysad.gif
Atsakyti
Pomidore kada parodysi nuotraukas??? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 24, 13:08)
Pomidore kada parodysi nuotraukas??? tongue.gif

neturiu aš jų deja verysad.gif niekur nespėjom šį kartą nulėkti ,nes vyras darbais užsivertęs buvo.Tai vietoj mes ten blaškėmės;po restorančikus,klubus......
vasarą tikiuosi atsigriebti,tempsiu jį visur.Tik nežinau ,kaip vaikai atlaikys mano užmojus plačius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pomidoras: 24 balandžio 2009 - 12:14
QUOTE(pomidoras @ 2009 04 24, 12:14)
neturiu aš jų deja verysad.gif niekur nespėjom šį kartą nulėkti ,nes vyras darbais užsivertęs buvo.Tai vietoj mes ten blaškėmės;po restorančikus,klubus......
vasarą tikiuosi atsigriebti,tempsiu jį visur.Tik nežinau ,kaip vaikai atlaikys mano užmojus plačius g.gif

po 19 dienų jau ir aš išskrendu........
Atsakyti