Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

kol kas yradaug neatidėliotinų reikalų mūsų Lietuvėlėj doh.gif bet tikiuos metų bėgy apsilankyt, net po truputį ruošiuos pradėt taupyt "ant to reikalo":))

su gruzinu užmegzt romaną internetu iš tiesų lengva, bet to nesiekiu, wub.gif nors jie tikrai kartais gražiai pakalba..
mes išsikalbam politiniais, istoriniais, socialiniais ir pan klausimais.
kas mane labai juokina, tai, kad domėdamiesi Lietuva jie dažnai klausia tokių klausimų, kuriuose jau iškarto matyti potekstė, kad paprasčiausiai nori pasigirti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif čia pvz. "iš lempos" O KAIP LIETUVOJ KALNAI? nėra??? o pas mus.............
maždaug taip lotuliukas.gif 4u.gif

tačiau tie kurie domisi Liwtuva daro tą tikrai nuoširdžiai, ir man labai malonu, net pati naujų dalykų sužinojau apie savo šalį, juos "bemokindama", tačiau kartais bijau, kad jei apsilankytų, tai gali nusivilt g.gif nes jie dažnai įsivaizduoja, kad gyvenam, kaip karaliai ir kad žmonės čia stebuklai (pvz.dėl Lietuvos reakcijos gruzijos-rusijos konflikto metu)

Papildyta:
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 13, 17:57)
O tai geras bruožas - melas  lotuliukas.gif
beje dabar akcija su Airbatic į Tbilisį.... tai, kad gali drąsiai pas draugus skristi..... 4u.gif


na vis geriau ką nors apkvailint, nei pačiam likti kvailio vietoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gilumine tu bendrauji su tbilisiečiais ar kaimiečiais... biggrin.gif (čia jie patys taip skirsto) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pomidore niu gi grįžk pas mus......nuotraukas parodyk..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 14, 12:19)
Gilumine tu bendrauji su tbilisiečiais ar kaimiečiais... biggrin.gif  (čia jie patys taip skirsto)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pomidore niu gi grįžk pas mus......nuotraukas parodyk..... 4u.gif

Ir aš jau vakar pagalvojau, kur pomidoras su savo peizažais ..... vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 14, 11:19)
Gilumine tu bendrauji su tbilisiečiais ar kaimiečiais... biggrin.gif  (čia jie patys taip skirsto)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na nesu aš tokia profė vetaranė, kaip galėjo pasirodyt 4u.gif biggrin.gif šiaip turbūt 99,9% su tbilisiečiais teko susidurt kol kas smile.gif bet matomai turbūt yra skirtumas tarp jų, tbilisiečiai pagal viską turėtų būti labiau "civilizuoti" biggrin.gif 4u.gif ar kažaks pan.



beja, ką manote apie paskutiniųjų dienų įvykius?turiu omeny opozicijos veiksmus..
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 04 14, 20:25)
na nesu aš tokia profė vetaranė, kaip galėjo pasirodyt  4u.gif  biggrin.gif  šiaip turbūt 99,9% su tbilisiečiais teko susidurt kol kas smile.gif bet matomai turbūt yra skirtumas tarp jų, tbilisiečiai pagal viską turėtų būti labiau "civilizuoti"  biggrin.gif  4u.gif  ar kažaks pan.
beja, ką manote apie paskutiniųjų dienų įvykius?turiu omeny opozicijos veiksmus..

mano visi pažįstami palaiko opoziciją... ir tai nereiškia, kad yra Rusijos įtaka..
p.s. pasakiau draugeliui, kad šitas mano skrydis paskutinis... nebebūsim daugiau kartu.....
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 14, 23:10)
mano visi pažįstami palaiko opoziciją... ir tai nereiškia, kad yra Rusijos įtaka..
p.s. pasakiau draugeliui, kad šitas mano skrydis paskutinis... nebebūsim daugiau kartu.....

Svajone, tai neskrisi daugiau dėl draugo ar dėl įvykių Tbilisyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 04 15, 09:50)
Svajone, tai neskrisi daugiau dėl draugo ar dėl įvykių Tbilisyje  doh.gif

dėl draugo...o tiksliau jo sūnaus..na o dar tiksliau jo žmonos...
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 15, 12:28)
dėl draugo...o tiksliau jo sūnaus..na o dar tiksliau jo žmonos...

Nu geras.... žmona nepaleidžia jo doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 14, 22:10)
mano visi pažįstami palaiko opoziciją... ir tai nereiškia, kad yra Rusijos įtaka..
p.s. pasakiau draugeliui, kad šitas mano skrydis paskutinis... nebebūsim daugiau kartu.....


aš va būtent dėl to ir klausiau, nes kiek pastebėjau Lietuvoj pas mus tokia nuomonė, kad čia rusai nagus prikišę..
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 04 15, 11:58)
Nu geras.... žmona nepaleidžia jo  doh.gif  mirksiukas.gif

situacija tokia, kad ji prašo jo sugrįžti gyventi kartu... manipuliuoja vaiku, kad atseit kaip čia taip vaikas neturi tėvo... doh.gif jis persikėlė pas ją kaip supratau užvakar..atseit įmituoja gražią šeimą...mane tai nerviškai veikia..todėl pasakiau jam, kad tarp mūsų viskas baigta...kad skrendu pas jį paskutinį kartą...o jis netiki...sako.."juk aš su ja net nemiegu vienam kambaryje..gyvenam tik po vienu stogu ir nesakyk, kad paskutinį ar priešpaskutinį..laikas parodys.." doh.gif
o aš tikrai žinau, kad jis nepaliks sūnaus, t.y. ji reikalauja gyventi po vienu stogu, todėl nėra tikslo man plėšytis tarp Lietuvos ir Gruzijos

QUOTE(gilumine @ 2009 04 15, 17:44)
aš va būtent dėl to ir klausiau, nes kiek pastebėjau Lietuvoj pas mus tokia nuomonė, kad čia rusai nagus prikišę..

vat aš irgi seku visus įvykius..ir mane nerviškai veikia, kad viską verčia rusams..juo labiau pats Saakashvilis prisidirbęs iki ausų nenori pripažinti savo klaidų..na čia kaip ir mūsų Kubilius........... mad.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės ax.gif Vis politikuojate žiūriu? biggrin.gif
Man politika mažiausiai rūpi,viskas taip nusibodę joje schmoll.gif
jau turiu bilietus Į Tbilisį ,Skrendu birželio 4 d thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pomidoras: 15 balandžio 2009 - 18:35
QUOTE(pomidoras @ 2009 04 15, 18:34)
Sveikos mergytės ax.gif Vis politikuojate žiūriu? biggrin.gif
Man politika mažiausiai rūpi,viskas taip nusibodę joje schmoll.gif
jau turiu bilietus Į Tbilisį ,Skrendu birželio 4 d thumbup.gif

Aš grįžtu..tu išskrendi ax.gif
Atsakyti