Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

jei kada turėsiu vyrą - jis bus gruzinas thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 04 12, 22:52)
jei kada turėsiu vyrą - jis bus gruzinas  thumbup.gif  ax.gif

Ogo.... bigsmile.gif o kodėl čia jiems tokios pirmenybės??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 13, 08:43)
Ogo....  bigsmile.gif  o kodėl čia jiems tokios pirmenybės??? biggrin.gif


o kaip manot rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
lotuliukas.gif

nes jie thumbup.gif net internetu nuo jų kažkas sklinda TOKIO wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 04 13, 12:18)
o kaip manot  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif
lotuliukas.gif

nes jie  thumbup.gif  net internetu nuo jų kažkas sklinda TOKIO  wub.gif

nejaugi virtualia meile susirgai??? cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 13, 16:21)
nejaugi virtualia meile susirgai??? cool.gif  cool.gif  cool.gif


ne, nieko rimto cool.gif

bet tikrai žinau, kad kai bus galimybė apsilankyti Gruzijoje(laaaaaaaabai noriu, mano svojonių šalis, ir ne vien dėl vaikinų lotuliukas.gif )-- jau turiu ten draugų smile.gifsmile.gif

tiesiog nuostabūs žmonės(o grožis doh.gif lotuliukas.gif ) norėčiau kada su kokia panele gruzine pabendrauti internetu, beja pastebėjau, kad jos labai gražios, kai kurios tiesiog nežemiškai g.gif mad.gif lotuliukas.gif


ar domitės gruzijos istorija ir pan.? smile.gif aš bandysiu mokytis kalbos, bet va tas jų alfabetas, žiauriai gražus, bet nelengvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 04 13, 15:48)
ne, nieko rimto  cool.gif

bet tikrai žinau, kad kai bus galimybė apsilankyti Gruzijoje(laaaaaaaabai noriu, mano svojonių šalis, ir ne vien dėl vaikinų  lotuliukas.gif )-- jau turiu ten draugų smile.gifsmile.gif

tiesiog nuostabūs žmonės(o grožis doh.gif  lotuliukas.gif ) norėčiau kada su kokia panele gruzine pabendrauti internetu, beja pastebėjau, kad jos labai gražios, kai kurios tiesiog nežemiškai  g.gif  mad.gif  lotuliukas.gif
ar domitės gruzijos istorija ir pan.? smile.gif aš bandysiu mokytis kalbos, bet va tas jų alfabetas, žiauriai gražus, bet nelengvas  ax.gif

gali pradėti nuo "gamarjoba" - labas smile.gif
realybėje beje mažai gruzinių merginų gražių... tik nuotraukose jos fotogeniškai gaunasi...kas dėl ištekėjimo tai ne taip jau lengva bus tai padaryti... tongue.gif nors gruzinai prisiekinėja meilę, bet ...kaip žmonas ima savas.....durnas reikalas...
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 13, 17:10)
gali pradėti nuo "gamarjoba" - labas smile.gif
realybėje beje mažai gruzinių merginų gražių... tik nuotraukose jos fotogeniškai gaunasi...kas dėl ištekėjimo tai ne taip jau lengva bus tai padaryti... tongue.gif  nors gruzinai prisiekinėja meilę, bet ...kaip žmonas ima savas.....durnas reikalas...


o taip,
gaamarjoba, rogor xar? tongue.gif

o gal jos man gražios kaip tik todėl, kad paprasčiausiai kitokios smile.gif dėl to ištekėjimo tai čia juokai lotuliukas.gif ax.gif paprasčiausiai man patinka jų mąstymas ir pan/:)))))
o ima į žmonas savas pirmenybėj tai vis dėl pagarbos tradicijoms manau, juk būti gruzinu jiems didelė garbė smile.gif

man vienas gruzinas sakė, kad jei mergina jam prisipažintų meilėje, nesvarbu ar ji jam patinka, bet jis visvien sakytu, kad myli.ehhh ir kas čia supaisys
Atsakyti
atvirai kuo labiau gilinuosi į visus šitus jų vidaus reikalus...tuo mažiau man patinka... g.gif
Atsakyti
ką aš asmeniškai pastebėjau, na aišku tik internetu, bet... praktiškai jie visi tarsi vienas biggrin.gif tikiuosi suprantate ką turiu omeny smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(gilumine @ 2009 04 13, 16:48)
ką aš asmeniškai pastebėjau, na aišku tik internetu, bet... praktiškai jie visi tarsi vienas  biggrin.gif  tikiuosi suprantate ką turiu omeny smile.gif))

OOooo taip... biggrin.gif beje jeigu jis dar megrelas... tai 100% apgaus... su vienu teko bendrauti pusę metų ..gražiai gražiai... bet vis tiek išaiškėjo, kad labai daug dalykų melavo........ lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 04 13, 17:53)
OOooo taip... biggrin.gif  beje jeigu jis dar megrelas... tai 100% apgaus... su vienu teko bendrauti pusę metų ..gražiai gražiai... bet vis tiek išaiškėjo, kad labai daug dalykų melavo........ lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


man vienas magrelas pasakojo anekdotą kuriuo didžiuojasi jų visa šita etninė grupė, tai...maždaug kaip magrelas mokė rusą prancūzų ar tai anglų,. o iš tikro išmokė gruzinų, ir žodžiu ten visas tas regionas pradėjo gruziniškai kalbėt,o paskui apgauti vargšeliai į užsienį važiavo verslo daryt ir pan.
dabar nepamenu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O tai geras bruožas - melas lotuliukas.gif
beje dabar akcija su Airbatic į Tbilisį.... tai, kad gali drąsiai pas draugus skristi..... 4u.gif
Atsakyti