Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

QUOTE(MajaLi @ 2009 03 25, 20:16)
Merginos, gal galite paklausti saviškių ar pačios žinote situaciją koks vidutinis atlyginimas Tbilisyje?Randu 2008 metu liepos informacija,kad Gruzijoje vidutinis 150 dolerių gali taip būti?

Na, pirmiausiai man atrodo, kad Gruzijoje norėjai paklausti taip ir atlyginimas skaičiuojamas ne doleriais o lariais.Rudeniop esu klaususi koks vidut.atlyg., tik neprisimenu ar maždaug 100 ar 150 dolerių išeina.Žiauriai žiauriai mažas......
Atsakyti
MajaLi kokios pareigos domina?
Atsakyti
200- 300$$$
Atsakyti
Čia svajone Gruzijos vidut. atlyginimas ar kokių nors pareigų Tbilisyje?
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 03 25, 20:40)
Čia svajone Gruzijos vidut. atlyginimas ar kokių nors pareigų Tbilisyje?

paklausiau vidutinio...
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 03 25, 19:12)
Na, pirmiausiai man atrodo, kad Gruzijoje norėjai paklausti taip ir atlyginimas skaičiuojamas ne doleriais o lariais.Rudeniop esu klaususi koks vidut.atlyg., tik neprisimenu ar maždaug 100 ar 150 dolerių išeina.Žiauriai žiauriai mažas......


Aš žinau kokia valiuta Gruzijoje tiesiog daug kur informacija yra parašyta dolerių valiuta o ne vietine.Ačiū už atsakymą.
Papildyta:
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 03 25, 19:23)
MajaLi kokios pareigos domina?


Ne konkrečios pareigos o šiap domino apytiksliai vidurkis,dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Nu ką Pomidoras jau ne Lietuvoj gyveni mintimis? cool.gif
Atsakyti
Sveikos pleputes,

noriu iskarto atsiprasyti, kad truputi ne i tema parasysiu, bet Jusu tiek daug, nezinosi kam si informacija bus aktuali, o kam gal ir ne.

Visu pirma, tai as taip pat mamyte, turiu dukryte 1,9 men. vardu Liepa.
Gyvenu Lietuvoje ir turiu puiku pasiulyma Jums, kitose salyse gyvenancioms mamytems ir ne tik.

Manau kiekviena is musu pagalvojam apie geresni ir patogesni gyvenima, o visa, tai lemia geresnes pajamos. Sios kompanijos salygos yra labai patrauklios! JUs galite dirbti namuose ar budamos svetur, be isipareigojimu.

Nenoriu labai tersti Jusu temeles, tai jei kas susidomejote ar norite konkretesnes informacijos, rasykite man i el.pasta liepiuxa@gmail.com
(butinai parasykit is kokios salies Jus)

Mielai papasakosiu placiau ir galesite spresti ar Jums reikia greitai ir lengvai gaunamu pajamu. Sutaupydamos sau ir kartu uzdirbdamos.

4u.gif
Atsakyti
Taip taip, laukiam pomidoro sugrįštančios su įspūdžiais..... vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 04 09, 16:55)
Taip taip, laukiam pomidoro sugrįštančios su įspūdžiais..... vacation1.gif

Sveikos ,brangiosios ax.gif Aš jau vėl Lietuvoje.praleidau nuostabią ir nepakartojamą savaitėlę,taigi dabar esu depresijoje ir jau planuoju po mėnesio čiuožti atgalios,pasiėmusi visus savo vaikus ir šunį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pomidoras: 10 balandžio 2009 - 12:36
QUOTE(pomidoras @ 2009 04 10, 14:35)
Sveikos ,brangiosios ax.gif Aš jau vėl Lietuvoje.praleidau nuostabią ir nepakartojamą savaitėlę,taigi dabar esu depresijoje ir jau planuoju po mėnesio čiuožti atgalios,pasiėmusi visus savo vaikus ir šunį bigsmile.gif

Tai šaunu... o ką aš sakiau, kad lėk su vaikais thumbup.gif Tikiuosi Tbilisio mitinge nedalyvavai doh.gif
Sveikinu visas su artėjančiomis Šv.Velykomis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktner: 10 balandžio 2009 - 16:34
aš gegužės 12 išskrendu iš Rygos... bigsmile.gif skrendam kartu... dabar akcija bilietams... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti