Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

QUOTE(pomidoras @ 2009 03 19, 10:20)
Sorriukas,aš čia kaip kokia lunatikė blūdenuosi.
Beje,LABAS RYTAS biggrin.gif

bigsmile.gif Ne, lunatikė, bet liūdna vienai ir sėdi čia thumbup.gif
Atsakyti
Tai va ax.gif bet nieko,jau skaičiuoju dieneles iki mano kelionės išsvajotos wub.gif taip lengviau kentėti,kada kažko labai lauki biggrin.gif
Kokių man svojonė ,žinok ,fotkių atsiuntė thumbup.gif atsižiūrėti negaliu.Nors aišku realybėje viskas trigubai gražiau,bet...... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pomidoras: 19 kovo 2009 - 08:41
Kur Jūs ,moterytės ax.gif
Atsakyti
Ir aš noriu tu grožių...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 03 21, 18:37)
Ir aš noriu tu grožių......  doh.gif

niu tai prašyk svajonės,atsiųs ir tau
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
man liūdna kažko... noriu greičiau atostogų... doh.gif
Atsakyti
[quote=žydroji svajonė,2009 03 22, 10:17]
Labas rytas 4u.gif
man liūdna kažko... noriu greičiau atostogų... doh.gif
[/quot
Žinok man irgi blush2.gif oras koks schmoll.gif
Vyras šiandien skambino,sakė vasara jau tenai bigsmile.gif ,trumpom rankovėm ryte balkone kavą gėrė verysad.gif
o pas mus kas?didelisŠŠŠŠŠŠŠŠ..... doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Jooooo... pas mus žiema doh.gif Nors kelis laipsnius šilumos mums Gruzija "paskolintų".....Maniškis tai sakė, kad šiaip tai Gruzijoje klimatas atšalo.
Svajone ar tuos grožius atsiųsi man ?
Atsakyti
Labas rytas,labas rytas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 03 22, 12:46)
Sveikutės  4u.gif  Jooooo... pas mus žiema  doh.gif Nors kelis laipsnius  šilumos mums Gruzija "paskolintų".....Maniškis tai sakė, kad šiaip tai Gruzijoje klimatas atšalo.
Svajone ar tuos grožius atsiųsi man ?

Atsiųsiu wink.gif į až skype parašyk...
o aš jau žinau, kad išskrendu 12 gegužės... thumbup.gif
o oro ir aš jiems pavydžiu.......ten toks nuostabus klimatas.... wub.gif jis man beprotiškai tinka...ten tiesiog LENGVA kvėpuoti.... wub.gif

Labas rytas visoms.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na, tai svajone tau ir sekasi..... vėl pabūsi svajonių šalyje.Jau gal ir mus dievas pamalonins šiltu aru kitą savaitę lygtai +7C bus doh.gif
Taip, ten sausas oras, nėra tokios drėgmės ir visai kitaip kvėpuojasi, o dar kalnai kalneliai......
Atsakyti
Merginos, gal galite paklausti saviškių ar pačios žinote situaciją koks vidutinis atlyginimas Tbilisyje?Randu 2008 metu liepos informacija,kad Gruzijoje vidutinis 150 dolerių gali taip būti?
Atsakyti