Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

QUOTE(Layla @ 2010 11 23, 14:33)
tylu ramu čia visai.. visos į Kaukazą išvažiavo? smile.gif


vasara namo varisiu biggrin.gif tik as is SEVERNOGO Kavkaza.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2011 01 19, 23:28)
vasara namo varisiu  biggrin.gif  tik as is SEVERNOGO Kavkaza.

Severnyj niekuom ne blogiau nei južnyj smile.gif o tu, jei gerai atsimenu, pati kaukazietė esi ania? jei ne paslaptis - kokios tautybės? ax.gif atostogom varysi?
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2011 01 20, 09:39)
Severnyj niekuom ne blogiau nei južnyj smile.gif o tu, jei gerai atsimenu, pati kaukazietė esi ania? jei ne paslaptis - kokios tautybės?  ax.gif atostogom varysi?


AS rusi, mano tievas istu kavkazeciu biggrin.gif jo varisiu, dar dedukas ten liko.
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2011 01 20, 19:04)
AS rusi, mano tievas istu kavkazeciu  biggrin.gif  jo varisiu, dar dedukas ten liko.
biggrin.gif

jei tėvas kaukazietis, reiškias ir tu kaukazietė - zakon gor biggrin.gif o jis kokios tautybės? esli ne sekret smile.gif ir į kurį kraštą važiuosi?
Atsakyti
As jo ne presiminu blush2.gif blush2.gif o pas mama neklausinejau. Sv.kavkaz Rusija,sale mus dagistanas,cecnia,asetija mirksiukas.gif
Atsakyti
viskas aišku. o kaip važiuosi? su traukiniais ar skrendi?
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2011 01 21, 09:43)
viskas aišku. o kaip važiuosi? su traukiniais ar skrendi?

Man asmeniskai patinka su traukiniu, no vyras si vasara nore bandit su masina,aisku reikes koke audiuha senes modeliu kad ne pavogtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2011 01 21, 18:44)
Man asmeniskai patinka su traukiniu, no vyras si vasara nore bandit su masina,aisku reikes koke audiuha senes modeliu kad ne pavogtu  lotuliukas.gif

su mašina į Kaukazą? oho smile.gif labai faina kelionė turėtų gautis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ieskojau, ieskojau ir radau kazka panasaus ko ieskau smile.gif o ieskau gyvenanciu Gruzijoje, idomu ar cia tokiu yra? mes su seimyna jau keli menesiai gyvename Tbilisyje, planuojame cia pasilikti keliems meteliams, butu smagu susirast daugiau draugu sitam kraste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saggute @ 2011 02 27, 20:06)
Sveikos,
ieskojau, ieskojau ir radau kazka panasaus ko ieskau smile.gif o ieskau gyvenanciu Gruzijoje, idomu ar cia tokiu yra? mes su seimyna jau keli menesiai gyvename Tbilisyje, planuojame cia pasilikti keliems meteliams, butu smagu susirast daugiau draugu sitam kraste smile.gif

Sveikute.Baltai Jums pavydžiu šio krašto.... eh doh.gif Kiek žinau Tbilisyje yra šeštadieninė mokykla, ieškokite per LR ambasados puslapį.
Atsakyti
Sveikos merginos.Esu kaukazo belaisve smile.gif istekejusi uz azerbaidzianiecio
Atsakyti
tylu... ramu... ax.gif
QUOTE(rugpjutisgeguze @ 2012 10 22, 21:38)
Sveikos merginos.Esu kaukazo belaisve  smile.gif istekejusi uz azerbaidzianiecio

ir kaip gi tave toje belaisvėje laiko? smile.gif
Atsakyti