Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

QUOTE(šypt @ 2010 08 27, 12:00)
Aš jungčiausi į jūsų būrį, bet kad visos jau senokai nutilę ax.gif Gal pagyvės tema dar kada, labai įdomu buvo skaityti 4u.gif

visi tyli ir aš tyliu biggrin.gif nejau kiekvieną dieną krutinsiu visus ?ax.gif

pasakokis kaip kas kada ? smile.gif ir pagyvinsim temą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paslaptis*: 27 rugpjūčio 2010 - 13:55
Iš Gruzijos, Tbilisio maniškis 4u.gif Meilė kol kas karšta labai, o ateitis labai miglota. Abu gyvenam užsienyje, man ten pasilikti problemų kaip ir nėra, o jam už metų baigiasi viza, taigi neaišku, kaip viskas dar bus. Šiais metais supažindinau su savo šeima, artimaisiais, kartu atostogavome Lietuvoje, visiems jis labai patiko. Dabar, jeigu viskas gerai, laukia mano eilė Gruzijoje smile.gif Jau dabar yra daugybė planų, kur nuvažiuoti, ką pamatyti, su kuo susitikti. Kol kas rimtų konfliktų nekyla, didžiulių skirtumų, kurie kliudytų būti kartu, irgi nejaučiu. Tik dar draugystės pačioje pradžioje buvo užkliuvę kelios frazės apie moteris, na kad jos tik namų šeimininkės, sėdi namuose su puodais ir vaikais. Ir buvo nuoširdžiai nustebęs, jog mano mama dirba pilną darbo dieną, o aš vaikystėje dėl to ėjau į vaikų darželį unsure.gif Arba einant man aiškintis dėl ko nors, visuomet eina kartu, nes jam atrodo, jog į mane rimtai nežiūrės, kadangi esu moteris. Pabuvus jam ilgiau Europoje, tokios kalbos pritilo, dabar nieko nebesako. O ir pats mato, jog aš ne kaukazietė, esu stipri asmenybė, turiu tvirtą nuomonę, daug siekių gyvenime ir niekam ant galvos lipti neleidžiu. Tai galbūt vienintelis dalykas, kuriame jutau skirtumą tarp mūsų, bet padraugavus ilgiau ir tai atrodo pradėjo nykti.
O kaip jūsiškiai šiuo klausimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2010 08 27, 16:53)
O kaip jūsiškiai šiuo klausimu? g.gif

na maniškis iš kitur..ir mūsų pirmas susitikimas bus po 19dienų... labai jaudinames abudu wub.gif

o dėl poiūrio panašiai irgi mąsto.. bet jis žino ir mano pažiūri į tai tai labai nekonfliktuojam..didžiausi konfliktai tai pavydasssssssss didelis pavydas..kaip pats sako pavydžių tavęs net orui kurio tu kvėpuoji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptis* @ 2010 08 27, 17:25)
na maniškis iš kitur..ir mūsų pirmas susitikimas bus po 19dienų... labai jaudinames abudu  wub.gif

o dėl poiūrio panašiai irgi mąsto.. bet jis žino ir mano pažiūri į tai tai labai nekonfliktuojam..didžiausi konfliktai tai pavydasssssssss didelis pavydas..kaip pats sako pavydžių tavęs net orui kurio tu kvėpuoji  doh.gif

O iš kur jis? Kaip susipažinot jei nepaslaptis?
Įsivaizduoju, kaip jautiesi bigsmile.gif Mes dabar atostogaujam savo šalyse atskirai, bet po 3 savaičių jau susitiksim ir kartu iki pavasario būsim be didesnių išsiskyrimų wub.gif
Maniškis irgi ŽIAURIAI pavydus, ne tas žodis doh.gif Dėl to ir pykčių buvo, visko. Telefonas, elektroninis paštas, žinutės visos tikrinamos buvo, kol vieną kartą labai pasiutau dėl to. Tai po to karto apsiramino su tuo tikrinimu ir konfliktų smarkiai sumažėjo, bet sakau turbūt slėptis geriau pradėjo biggrin.gif
Atsakyti
maniškis iš Baku...grįžau prieš pora dienų ir nenoriu gyvent...
Atsakyti
QUOTE(Paslaptis* @ 2010 10 01, 21:14)
maniškis iš Baku...grįžau prieš pora dienų ir nenoriu gyvent...

doh.gif Kas gi dabar atsitiko?Būk stipri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2010 10 02, 06:27)
doh.gif  Kas gi dabar atsitiko?Būk stipri  thumbup.gif

maniau galiu būt stipri , bet šis išsiskyrimas prilygsta mirčiai abiems...per daug sunku per daug skaudu ... ir kažką pakeist labai labai sunku..bet aišku nieko nėra neįmanomo... tai va ieškau knisu info ir pan... o šiaip nuo antradienio praktiškai visa laiką pralaidžių gulėdama ir žiūrėdama į viena tašką prie ašarų tai įpratau net nejaučiu kad bėga per veidą.... nežinojau kad taip būna... per daug man čia visko.... noriu atgal...
Atsakyti
QUOTE(Paslaptis* @ 2010 10 02, 13:04)
maniau galiu būt stipri , bet šis išsiskyrimas prilygsta mirčiai abiems...per daug sunku per daug skaudu ... ir kažką pakeist labai labai sunku..bet aišku nieko nėra neįmanomo... tai va ieškau knisu info ir pan... o šiaip nuo antradienio praktiškai visa laiką pralaidžių gulėdama ir žiūrėdama į viena tašką prie ašarų tai įpratau net nejaučiu kad bėga per veidą.... nežinojau kad taip būna... per daug man čia visko.... noriu atgal...

Jau neskriausk savęs taip.....laikas išgydis tavo išsiskyrimo žaizdas.Dar ne tokių išsiskyrimų ir panaš. teks gyvenime patirti.... neliūdėk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2010 10 02, 14:02)
Jau neskriausk savęs taip.....laikas išgydis tavo išsiskyrimo žaizdas.Dar ne tokių išsiskyrimų ir panaš. teks gyvenime patirti.... neliūdėk  thumbup.gif

na žinotum mano gyvenimą atsakytum kitaip ..patikėk kiek visko mačius ir iškentėjus bet nieko panašaus nesu patyrus... sad.gif

gal žinot kokios galimybes mums gyvent ir dirb Kaukaze kur nors? ar kažkaip reikia leidimą gaut ir pan? gal nusimanot kaip viskas vyksta? nes niekada nesusidurus esu...


nes tikriausiai varysiu ten bisši pagyvent kad būt arčiau...
Atsakyti
Labas 4u.gif Ir as sugryztu.... blush2.gif
Bandysim plepeti(nors ir nesu labai plepi blush2.gif Smagu ,kad musu burelis truputi padidejo thumbup.gif
Na mes jau "susijungem" su vyru,dabar jau ilgam apsistojom Airijoje(cia as bent taip tikiuosi) thumbup.gif Vaikas eina i darzeli...Na ir visos naujienos...
Atsakyti
QUOTE(Paslaptis* @ 2010 10 02, 22:18)
na žinotum mano gyvenimą atsakytum kitaip ..patikėk kiek visko mačius ir iškentėjus bet nieko panašaus nesu patyrus... sad.gif

gal žinot kokios galimybes mums gyvent ir dirb Kaukaze kur nors? ar kažkaip reikia leidimą gaut  ir pan? gal nusimanot kaip viskas vyksta? nes niekada nesusidurus esu...
nes tikriausiai varysiu ten bisši pagyvent kad būt arčiau...

O ambasadoje ar nesiteiravai?
Atsakyti
tylu ramu čia visai.. visos į Kaukazą išvažiavo? smile.gif
Atsakyti