Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

QUOTE(viktner @ 2009 10 14, 19:16)
Ooooo pasakok ką matei kur buvai..... ir t.t

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės.....miršta tema..miršta... nagi greitai papasakojat kas naujo pas ką vyksta...... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės.Tikrai miršta tema..... Pomidoras kai pabuvo su šeimyna Gruzijoje, tai žado neteko.....net nieko nepapasakoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 11 26, 15:12)
Sveikutės.Tikrai miršta tema..... Pomidoras kai pabuvo su šeimyna Gruzijoje, tai žado neteko.....net nieko nepapasakoja doh.gif

tai jau ir pačiai pats laikas būtų išsiruošti pasižiūrėti šią šalį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 11 26, 17:17)
tai jau ir pačiai pats laikas būtų išsiruošti pasižiūrėti šią šalį  mirksiukas.gif

Aš esu buvusi, bet dar giliais rusų laikais...... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 11 26, 17:56)
Aš esu buvusi, bet dar giliais rusų laikais...... thumbup.gif

tai laikas važiuoti naujais laikais... tongue.gif aš va planuoju gal kokiais 2011 metais... nori..galim kartu - linksmiau smile.gif
Atsakyti
Aš planuoju gyventi ten važiuoti,tai vat visokių reikalų reikaliukų turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidoras @ 2009 11 27, 23:54)
Aš planuoju gyventi ten važiuoti,tai vat visokių reikalų reikaliukų turiu ax.gif

Oi, kaip šaunu thumbup.gif Kada planuoji sparnus pakelti, o kaip su mokykla vaikams?
Atsakyti
Kaip tylu čia pas jus... kur dingusios visos kaukazo mylėtojos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2010 01 27, 12:57)
Kaip tylu čia pas jus... kur dingusios visos kaukazo mylėtojos?  g.gif

Sveikutės, tikrai tylu... jaučiu pomidoras jau kaitinasi po Gruzijos saule thumbup.gif
Bet nejaugi, ji su mumis neatsisveikino?
Atsakyti
Ech kaip gerai būtų dabar į Gruziją.. nors ten irgi šaltoka...
Kažkaip atsigavau po savo kaukazietiškų nelemtų santykių ir taip užsimaniau vėl kokio karšto vyriškio... nu negaliu aš su tais šiaurėčiais..
Atsakyti
Sveikutės.niu dar kol kas aš šaltoj Lietuvėlėje drebu,bet už kelių savaitėlių kelsiu sparnus Tbilisin thumbup.gif
Atsakyti