Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukazas

Na, tu čia svajone skania vakarienę mestelėjai..... thumbup.gif
Laukėm tavęs laukėm..... jei ne paslaptis tai kokiame krašte buvai "nusibaladojusi".Vat tikriausiai pomidoras jau Tbilisyje su šeimyna vaikštinėja
Atsakyti
nu gi pas faraono palikuonis pasidaviau lotuliukas.gif
reikėjo juk tikra moterim pasijusti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2009 06 02, 20:51)
nu gi pas faraono palikuonis pasidaviau  lotuliukas.gif
reikėjo juk tikra moterim pasijusti  blush2.gif

Na, kas be ko.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 06 02, 18:55)
Na, kas be ko....  thumbup.gif

kaip ten gera ..... biggrin.gif jeigu būčiau važiavus nuotykių tai galėčiau vyrus keisti į vakarą po porą lotuliukas.gif
nu bet gi neleidau sau atsipalaiduoti...bijau, kad po to kokio faraoniuko neparsivežčiau ir tada tektų gyventi ten... lotuliukas.gif o jau patikėk....tenais tikrai nenoriu... lotuliukas.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mari*: 31 liepos 2009 - 17:58
Sveiki. Nu as 23 varisiu i Kavkaza,tik i savo sovetini rolleyes.gif Ne atostagu,no gal sasliko teks paragaut su armenu kokiu lotuliukas.gif Pas drauge vyras armenas,o pas kita gruzinas mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Pomidore, jau gal tu Lietuvoje, lauksim pasakojimų ir foto
Atsakyti
Nugis sveikos ,mielosios.jau pargrįžau aš ir puoliau į gilią depresiją,nes....NOOOOOORIU atgal verysad.gif labai labai noriu,beprotiškai noriu..... unsure.gif
Visą vasarą ten praleidau su vaikais ir vyru,super patiko:ir oras,ir žmonės ,ir maistas....dar galima vardint ir vardin.jau ,beje ,kurpiu planus kelti sparnus ilgelesnėliam laikui,nes čia prasti popierėliai matau visai,liūdna,šalta ir niūru,o be to tos visos krizės iš proto varo,niekaip persijungti neišeina .Juk ten niekada nebuvo ir nebus jokių krizių.Kaip jie patys sako:pas mus visada krizės biggrin.gif
Atsakyti
Na, sveika sugrįžusi.Tai pasakok ką aplankei , ką matei.... gal kokią fotkę įmesi, lauksim.
Įsivaizduoju, kad nori atgal, ir aš norėčiau pvz. Moldovoje gyventi, ten viskas kitaip, maistas naturalus, žmonės, o čia.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktner: 22 rugsėjo 2009 - 16:42
Žinok fotkės tai visos asmeninės tokios,nelabai kažką turiu parodyti.labai daug filmavau,gražu nesvietnai,niekaip negaliu atsižavėti tos šalies gamta,kad ir kiek jau kartų ten buvau.
Vienintelis gąsdinantis dalykas-mokyklos vaikams,va ten nežinau kokie reikalai su jomis,todėl dar vis delsiu,o šiaip tai-nei kvapo jau čia manęs nebebūtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pomidoras: 22 rugsėjo 2009 - 17:11
Kur visos pradingote?liūdna man iki negalėjimo verysad.gif
vyras dar vasara džiaugiasi Gruzijoje,o aš šąlu toje liūdnoje Lietuvėlėje unsure.gif
pašnekam bent ,ką?bus linksmiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pomidoras @ 2009 10 13, 18:34)
Kur visos pradingote?liūdna man iki negalėjimo verysad.gif
vyras dar vasara džiaugiasi Gruzijoje,o aš šąlu toje liūdnoje Lietuvėlėje unsure.gif
pašnekam bent ,ką?bus linksmiau ax.gif

Ooooo pasakok ką matei kur buvai..... ir t.t
Atsakyti