Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(smilgeleee @ 2009 05 06, 15:50)
Na kokia nevykele ,Lera, ko taip apie save ,negraziai, niuniu,  esi saunuole,kad sportuoji thumbup.gif , o su tuo kaklo skausmu visos susidurem ir as ,nieko praeis po keliu seansu bigsmile.gif ,tik laikyk galva taip  lyg po smakru kazka laikytum ir nepersitemk,atsipalaiduok mirksiukas.gif

nnusivyliau konkrečiai savimi verysad.gif pasijutau kaip tešle kuri pasikrutint jau visai negali ( o gal ir negaliu???? ) nu blin tik pirmąją dalį padariau vos ne vos o skausmas taip surakino kad net silpna pasidarė verysad.gif nieko ryt vėl bandysiu poryt vėl kol nebeskaudes ...
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 05 06, 21:41)
nnusivyliau konkrečiai savimi  verysad.gif  pasijutau kaip tešle kuri pasikrutint jau visai negali ( o gal ir negaliu???? ) nu blin tik pirmąją dalį padariau vos ne vos o skausmas taip surakino kad net silpna pasidarė  verysad.gif  nieko ryt vėl bandysiu poryt vėl kol nebeskaudes ...

Viskas gerai ,tai normalu ,tiesiog kunas turi priprasti prie jam duoto kruvio,po keliu dienu busi ,kaip profas 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Priverskit mane eit sportintis..
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 05 07, 08:08)
Viskas gerai ,tai normalu ,tiesiog kunas turi priprasti prie jam duoto kruvio,po keliu dienu busi ,kaip profas  4u.gif  mirksiukas.gif

na tikiuosi nes pasijaučiau tikrai ne kaip , aš jau sakiau lišno svorio neturiu , bet norėčiau padailint tam tikras kūno vietas . tik bijau jau greitu laikų rezultatu nei per nago juodimą nesimatys visas entuziazmas gali išgaruot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 05 07, 11:27)
Priverskit mane eit sportintis..

Kaktuse greit eik sportuoti !!!! nono.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Naudinga informacija
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 05 07, 13:45)
Kaktuse greit eik sportuoti !!!! nono.gif

biggrin.gif


Pasisportinau wub.gif
Atsakyti
Gero savaitgalio visoms 4u.gif

Isvykstam i sodyba, tikiuosi ten daug pajudeti, reikia gi kazkaip kompensuoti nesportavima blush2.gif
Atsakyti
Užtilo sportininkės savaitgalį hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 05 10, 20:03)
Užtilo sportininkės savaitgalį hihihi.gif

Aga biggrin.gif ,as tai visai apsileidau,na niekaip nebeiseina prisiversti pasportuoti ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2009 05 11, 08:05)
Aga biggrin.gif ,as tai visai apsileidau,na niekaip nebeiseina prisiversti pasportuoti ax.gif  doh.gif

Pas mane tas pats , geda blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

As taipogi apleidau si menesi blush2.gif Si savaitgali sodyboje daug judejau, vazinejau dviraciu, begiojau, daug vaiksciojau, tai viliuosi kad kazkiek kompensuojasi blush2.gif

Atsakyti