Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(eglys @ 2009 05 04, 22:47)
sveikos;[ po ilgos pertraukos vel imu pratimukus pilvo preso y rankas;] darysiu 2-3 kartus per diena;] kiekviena diena;D


Greit atsibos smile.gif
Atsakyti
Sveikos , Kaktusė tik 62 sveri ,o ką man aš ir bėgioti rytais ėmiau ,kad bent kokį kiluką numesti, 8 min pratimus darau,gal ir padės bendras mišinys,beje3 kg pavyko numest ax.gif
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif

As jau po sporto. Grysiu prie savo kompanijos, nes ziuriu, kai poradejau be ju sportuoti, entuziazmas dingsta, o su jais sportuoti buvo paskata bigsmile.gif
Prigeriau vandens daug nubudusi, dabar avizine kose valgau, sveikatinuosi taip sakant biggrin.gif Labai daug saldumynu valgiau iki siol blush2.gif mb sako spotuoji ir ant vietos, nes saldumynai svorio ir apimciu nemazina lotuliukas.gif Tad susiimu nuo siand, jokio saldumyno blush2.gif
Atsakyti
Labai geri pratimai bigsmile.gif ypač kojoms thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, o gal galima kazkaip situs filmukus parsisiust?
Atsakyti
QUOTE(rutele21 @ 2009 05 06, 12:42)
Labai geri pratimai  bigsmile.gif  ypač kojoms thumbup.gif

man tai jie patys lengviausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna-mamyte @ 2009 05 06, 12:03)
sveikos mergaites, o gal galima kazkaip situs filmukus parsisiust?

galima ,man tap patogiausia nes per yuo tube jei neužkrauni tai užkerta kartais doh.gif

va gali perčia parsiųst ką nori iš you tube ir pan mirksiukas.gif

nuo šiandien irgi noriu pradėt šios pratimukus daryt , tai iškilo keletas klausymu tikiuosi kas nors atsakys taigi:

1. jei riebalų ant pilvo daug po kiek laiko maždaug nors kas nors pasimato? nes kai nieko ilgai nesimato dingsta entuziazmas biggrin.gif
2. Jei po pratimu kita diena vos kojas pavelki , galima toliau daryt pratimus ar reikia diena pailsėt?
3.Prieš pratimus kiek laiko reikia būt nevalgius? ir kiek laiko popratimu patariama valgyt?
4. Ar būtina mankštintis ant grindų? o gal pvz galima ant sofos , kur kietu pagrindu na kur būna su ortopediniais čiužiniais? nes po grindų labai paskui kaulai patologiškai skaudėt pradeda net jei koki pledą uždedi.


Ai tiksliai pamiršau pabrėžt, svorio metimas man nėra aktualu , man aktualu kuno modeliavimas , nes svorio lišno nėra bet sėdimas darbelis , kai kuriose vietose neblogai pakoregavo kai kurias vieta blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 06 gegužės 2009 - 14:05
QUOTE(jauna-mamyte @ 2009 05 06, 14:03)
sveikos mergaites, o gal galima kazkaip situs filmukus parsisiust?

As parsisiunciau i REAL PLAYER mirksiukas.gif ,gal vaizdo kokybe siek tiek prastesne ,bet man tai netrugdo sportuot schmoll.gif
Beje mergaites ,noriu pasigirti suderinus maista man pavyko jau numesti 4kg clap.gif
Atsakyti
REAL PLAYER instaliuot reikia ir ttt per ta nuorodą kur įdėjau paprasčiau ir neapkrauna kompo programom , beja REAL PLAYER aš irgi turiu , ale per ana man asmeniškai patogiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 05 06, 15:55)
galima ,man tap patogiausia nes per yuo tube jei neužkrauni tai užkerta kartais  doh.gif

va gali perčia parsiųst ką nori iš you tube ir pan  mirksiukas.gif

nuo šiandien irgi noriu pradėt šios pratimukus daryt , tai iškilo keletas klausymu tikiuosi kas nors atsakys taigi:

1. jei riebalų ant pilvo daug po kiek laiko maždaug nors kas nors pasimato? nes kai nieko ilgai nesimato dingsta entuziazmas biggrin.gif
2. Jei po pratimu kita diena vos kojas pavelki , galima toliau daryt pratimus ar reikia diena pailsėt?
3.Prieš pratimus kiek laiko reikia būt nevalgius? ir kiek laiko popratimu patariama valgyt?
4. Ar būtina mankštintis ant grindų? o gal pvz galima ant sofos , kur kietu pagrindu na kur būna su ortopediniais čiužiniais? nes po grindų labai paskui kaulai patologiškai skaudėt pradeda net jei koki pledą uždedi.


Bandysiu atsakyti 4u.gif
1.Vien sportu kazin ka padarysi reikia paderinti maista ir isvis pilvo presa istreneruot ir bent kas matytusi reikia daug daug darbo idet doh.gif ir vien tu 8 min per diena nepakaks,nesakau ,kad jie nieko neduoda ,bet jau man sutvirtejo kunas.Dar ,kaip tik pas sese siandien skaitinejau zurnale"Panele"sporto skiltyje , norint tureti idealu kuna SPORTAS turi buti jau gyvenimos dalis,ir kai matome TV reklamose bereklamuojancius kokias tai sporto prekes ar ka ,kaip buna TOP SHOP,tai tas prekes reklamuoja jau sportininkai ,atletai ar manekenes kurioms Dievulis grazaus kuno nepagailejo o jei yra koks trukumas tai su fotoshopu pataiso,va
2.Na geriau gal duot raumenukams viena -dvi dienas paiilset,o kai pripras prie kruvio galima ir kiekviena diena fitness4.gif
3.Geriausia prie ir po sporta valandike ar 45 min nieko nevalgyti ,gerti prasom kiek norite mirksiukas.gif
4. As sportuoju ant grindu pasitiesusi toki nestora ciuzinuka ,man pilnai pakanka,ant sofos, nezinau ,gal nepatogu g.gif
Atsakyti
padariau ką tik apšilimą ta kur juodukas rodo tai jau visa šlapia o dar kiti pratimai lakia :blik: autas man tešlei doh.gif

smilgeleee
ačiū labai , daugiau paskui pakomentuosiu einu dar pratimukus padaryt unsure.gif jei daugiau čia nepasirodysiu reiškia nudvesiau , bandydama atsikratyt riebalais verysad.gif
Papildyta:
na ir nevykele esu sad.gif pradėjau tuos pil vo presu daryt ir negaliu , nežmoniškai pradeda skaudėt sprandą nes akyse žaliuoja ( aš jau kelias dienas paprastus atsilenkimus dariau prieš tai) nu neįmanoma , ką daryt? kaklo rankom net neliečiu , bandžiau per jėga toliau daryt bet neįmanoma kaip skauda sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 06 gegužės 2009 - 14:27
QUOTE(Lera @ 2009 05 06, 16:39)
na ir nevykele esu sad.gif pradėjau tuos pil vo presu daryt ir negaliu , nežmoniškai pradeda skaudėt sprandą  nes akyse žaliuoja ( aš jau kelias dienas paprastus atsilenkimus dariau prieš tai) nu neįmanoma , ką daryt? kaklo rankom net neliečiu , bandžiau per jėga toliau daryt bet neįmanoma kaip skauda sad.gif

Na kokia nevykele ,Lera, ko taip apie save ,negraziai, niuniu, esi saunuole,kad sportuoji thumbup.gif , o su tuo kaklo skausmu visos susidurem ir as ,nieko praeis po keliu seansu bigsmile.gif ,tik laikyk galva taip lyg po smakru kazka laikytum ir nepersitemk,atsipalaiduok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilgeleee: 06 gegužės 2009 - 15:54